aralık 2011 ocak şubat mart 2012 enerji çalışmaları Takvimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sitemizde yapılan uzaktan enerji çalışmaları takvimine buradan ualaşabilirsiniz. Pdf biçimde kayıt edilmiştir.

darksense

Kayıtlı Üye
Çalışmalar belirli bir rep puanı düzeyine gelen üyeler arasından özenle seçiliyor diye biliyorum. 18 yaş ve rep puanı düzeyiniz yeterli ise dikkate alınacaktır. Bu çalışmalara bende katıldım ve inanin çok yararlı.

jessıcaaa

Kayıtlı Üye
Çalışmalar belirli bir rep puanı düzeyine gelen üyeler arasından özenle seçiliyor diye biliyorum. 18 yaş ve rep puanı düzeyiniz yeterli ise dikkate alınacaktır. Bu çalışmalara bende katıldım ve inanin çok yararlı.
teşekkür ederim yaşım fazlasıyla tutuyor ama rap puanım uymayabilir belki bir kolaylık sağlarlar :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışmalara katılabilmek için belli rep puanı aranmaktadır. Ancak rep puanı alabilmek için açılacak konuların site içeriğine uygun, faydalı ve daha önceden paylaşılmamış olması gerekmektedir. Açmış olmak için konu açmayınız ki diğer üyelerimizden ve moderatörlerden rep puanı kazanın.
Konu açmadan önce arama yapmalısınız, tekrar açılan konular herhangi bir uyarı olmadan silinecektir.
Ayrıca açılmış konulara vereceğiniz faydalı cevaplar ve eklemeler de rep olarak değerlendirilir. Teşekkür mesajı yasaktır, yerine beğendiğiniz konu veya yorumlara rep veriniz.
Çakra inisiyasyonu için gerekli rep puanı: + 300
Aura inisiyasyonu için: + 600
Vizyon( durugörü) için: + 400 puan gerekmektedir.
300 puanı olan aura çalışmasına kadar puanını yükseltebilir.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15606

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=19346&highlight=forum+kullan%C4%B1m%C4%B1

mbdk32

Kayıtlı Üye
Merhaba Çakra İnisiyasyo nu 3 grup 1. Çalışmasına katılmak istiyorum. Kusuruma bakmayın ama kime başvuraçağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar

nsnnsn

Kayıtlı Üye
üzüldüm şimdi telefondan bağlandığım için konu açmıyordum. Kopyala yapıştır yapamıyorum. Yazdığım mesajlar bile çoğu kez gitmiyor :( bununla birlikte çok çok çok ama çok fzzlasıyla katılmak istiyorum... Teşekkür ediyorum

jessıcaaa

Kayıtlı Üye
rep puanımı biran önce çoğaltmalıyım yardımlarınızı esirgemeyiniz lütfen :) sevgi ile

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tüm üyelerin dikkatine!!
Site içeriğine uygun ve faydalı konular açıp, açılan konulara yapacağınız yorumlardan rep alırsanız değerlendirmeye alınabilirsiniz. Site için zaman harcayan, emek veren üyelerimizin hakkını göz ardı edemeyiz.
Lütfen rep istemeyin! Rep alabileceğiniz konular açın, yorumlar yapın!
Boşa verilmiş repler değerlendirmeye alınmayacaktır!!!!

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı geceler acaba bu çalışmayı katılabilirmiyim buna çok ihtiyacım var kurallara uyup uymadığını bilmiyorum eyer uymuyorsam sağlık olsun
saygılarımla

ikbal1505

Guest

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Dertlipınar, isim, anne ismi ve doğum tarihinizi 3. grup çakra inisiyasyonu başvurusu başlığı ile bana yollayınız.

yüksel1

Kayıtlı Üye
Sitemizde yapılan uzaktan enerji çalışmaları takvimine buradan ualaşabilirsiniz. Pdf biçimde kayıt edilmiştir.

siteye daha önceleri giriş yapıyordum. sanırım şifreden dolayı giriş yapamadım. yeniden üye oldum.büyük bir beğeni ile takip ediyorum.sizleri kutlarım. çalışma takvimini gördüm katılmayı çok isterim. puan toplamam gerekiyor. bu kadar kısa zamanda puanı toplamam çok zor gözüküyor. ben reiki şifa çalışmaları yapıyorum .ihtiyacı olanlara gönderdiğimde puan kazanabilirmiyim? bilgilendirirseniz sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
şifacılar bölümü modumuzla konuşun. uygun bulursa şifacılar grubuna air sizi çalışmalara katılabilirsiniz ozaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...