Biri Beni Çağırıyor

mişa

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Uzunca bir zamandır, meditasyon yapıyor ve 3. göz aktivasyonuyla ilgileniyorum.. meditasyon konusunda yeteri kadar konsantre olamıyorum, yani başarısızım ama devam ediyorum..

Gece geç saatlerde, bir müddet nette takıldıktan sonra, "tamam artık sabah işe gideceğim yatayım" dedim.. Duvara vurulduğunu duydum, uzanamadan, koştum annemin odasına, efendim dedim.. O çağırmamış.. Sonra tekrar uzandım.. Bir kadın sesi, beni çağırıyor.. Umursamadım, lakin sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.. ısrarla!!.. kafamın içindeki sesler diye düşündüm.. Ama söylediği bir cümle kafama takıldı..

---!!!.. Çıkar diyorum beni buradan!!.. :(

Benden yardım istedi sabaha kadar.. Çok çaresiz hissettim kendimi..

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Ori

Kayıtlı Üye
Bende bugün tuhaf birşey yaşadım. Bilinçli yorum yapamıyorum sürekli aklıma geliyor. :) Ama bu gibi şeyler her insanın başına gelir. Çok kafaya takmayın sebebi herşey olabilir. Bilmiyorum benimde kafam karışık...

Cem

Kayıtlı Üye
Kardeşim Ayetel kürsiyi sabah namazından sonra gün doğmadan bir bardak suya 11 kere oku suya iç o mubarek sure gerekli tedaviyi yapacaktır geçmiş olsun

Hz. Ali Allah razı olsun mubarekten ne demiş kaleyi içten fet edeceksin yapacağın buna benzer bir durum.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Merhaba;

Uzunca bir zamandır, meditasyon yapıyor ve 3. göz aktivasyonuyla ilgileniyorum.. meditasyon konusunda yeteri kadar konsantre olamıyorum, yani başarısızım ama devam ediyorum..

Gece geç saatlerde, bir müddet nette takıldıktan sonra, "tamam artık sabah işe gideceğim yatayım" dedim.. Duvara vurulduğunu duydum, uzanamadan, koştum annemin odasına, efendim dedim.. O çağırmamış.. Sonra tekrar uzandım.. Bir kadın sesi, beni çağırıyor.. Umursamadım, lakin sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.. ısrarla!!.. kafamın içindeki sesler diye düşündüm.. Ama söylediği bir cümle kafama takıldı..

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..[/QU
O sesin geldigi yöne sakin gitme ve 3 x <tuz dögüyorum gelemem<diye seslen.Bol bol dua et.ayni durumu 2 defa bende yasadim.RAHMETLI anneannemin bana tavsiyesi bu yukarda yazdigimdir.gecmis olsun.:driving:

Clavery

Banlı Kullanıcı
Belki sıkıştı kaldı orada yani sacma gelebilir ama belki iyi biri.Gercekten de yardıma ihtiyacı var.

Hem cağırıyorsa git.Bi bildiği vardır elbet.Belki sınav sorusu felen vericek :D :D

Ori

Kayıtlı Üye
Belki sıkıştı kaldı orada yani sacma gelebilir ama belki iyi biri.Gercekten de yardıma ihtiyacı var.

Hem cağırıyorsa git.Bi bildiği vardır elbet.Belki sınav sorusu felen vericek :D :D

İnsanların sorunlarıyla alay etme hakkını kim veriyor size? Elbet aynı şey farklı yollarla sizin başınızada gelecektir. O zaman daha iyi anlarsınız.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef

sizin yaptiginiz sadece terbiyesizlik.baska bir sey degil.sizi kiniyorum.böyle seylere inanmiyorsaniz,cok merak ettim bu sayfada isiniz ne??dalga gecmek icinmi buradasiniz??:sifone:

mişa

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar lütfen kızmayın.. Benimde böyle inançsız bir kızım var.. Doğrusu ben yardım etme ihtiyacı duydum.. Çaresizlik hissetmem bundan.. Çünkü çaresiz ve ısrarcı bir sesti..

Arzuhal teşekkür ederim.. Bir daha olursa söylediğini deneyeceğim..

Bütün arkadaşlara, teşekkür ederim..

gümüş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar lütfen kızmayın.. Benimde böyle inançsız bir kızım var.. Doğrusu ben yardım etme ihtiyacı duydum.. Çaresizlik hissetmem bundan.. Çünkü çaresiz ve ısrarcı bir sesti..

Arzuhal teşekkür ederim.. Bir daha olursa söylediğini deneyeceğim..

Bütün arkadaşlara, teşekkür ederim..

Sizi anladığımı sanıyorum
Tam sizin gibi uyanıkken değil ama uyurken görüyorum bazen yardım isteyen birisini. Kesinlikle tanımıyorum ve öylece ona olanları izliyorum. Buna benzer bir konu tartışmıştık ama sonuçta galiba kendimizi görüyoruz / duyuyoruz gibi bir sonuca varmıştık bir başka başlıkta. Öyledir değildir, bilmiyorum , bildiğim yardım isteyenin gerçekten yardıma ihtiyacı varmış gibi göründüğü ve hissettirdiği. Dün sizi okurken ne yapmanızı önermeden evvel siz ne yapmak istiyorsunuz bu önemli diye düşünmüştüm, hala da öyle düşünüyorum. Size yazacaktım, ama yazınızı işaret olarak alıp uzun zamandır yapmadığımı yaptım ve kendi gördüklerime huzur bulsunlar diye dua ettim. Siz eğer korku değil de yardım hissi duyuyorsanız, ki bunu anlıyorum çaresiz hissettim demenizden huzur bulsun diye sadece dua edin bence .

mişa

Kayıtlı Üye
Sizi anladığımı sanıyorum
Tam sizin gibi uyanıkken değil ama uyurken görüyorum bazen yardım isteyen birisini. Kesinlikle tanımıyorum ve öylece ona olanları izliyorum. Buna benzer bir konu tartışmıştık ama sonuçta galiba kendimizi görüyoruz / duyuyoruz gibi bir sonuca varmıştık bir başka başlıkta. Öyledir değildir, bilmiyorum , bildiğim yardım isteyenin gerçekten yardıma ihtiyacı varmış gibi göründüğü ve hissettirdiği. Dün sizi okurken ne yapmanızı önermeden evvel siz ne yapmak istiyorsunuz bu önemli diye düşünmüştüm, hala da öyle düşünüyorum. Size yazacaktım, ama yazınızı işaret olarak alıp uzun zamandır yapmadığımı yaptım ve kendi gördüklerime huzur bulsunlar diye dua ettim. Siz eğer korku değil de yardım hissi duyuyorsanız, ki bunu anlıyorum çaresiz hissettim demenizden huzur bulsun diye sadece dua edin bence .

Kendimizi duyuyoruz veya görüyoruz, ilginç bir yaklaşım.. Hiç böyle düşünmemiştim.. Ama mantıklı geldi.. Bazen içten içe çığlıklar atarım bende.. Çıkmak isterim bulunduğum yerden, kurtulmak.. Aman Tanrım diyesim geldi, tam da burada..Gerçekten de benim iç sesim olabilir o!!..

Ve değilse, ona huzur verecek birşeyler yapmak isterim.. Benim de tek bildiğim yöntem dua.. Ne okuyabilirim sizce, fikriniz var mı?.. paylaşırsanız sevinirim!!..

gümüş

Kayıtlı Üye
Kendimizi duyuyoruz veya görüyoruz, ilginç bir yaklaşım.. Hiç böyle düşünmemiştim.. Ama mantıklı geldi.. Bazen içten içe çığlıklar atarım bende.. Çıkmak isterim bulunduğum yerden, kurtulmak.. Aman Tanrım diyesim geldi, tam da burada..Gerçekten de benim iç sesim olabilir o!!..

Ve değilse, ona huzur verecek birşeyler yapmak isterim.. Benim de tek bildiğim yöntem dua.. Ne okuyabilirim sizce, fikriniz var mı?.. paylaşırsanız sevinirim!!..

Ezberden bildiğim dua sayısı hayli sınırlı ( 4-5 tane) ama kitaba göre hepsi Allah kelamı olmasına rağmen hangisini kendinize yakın buluyorsanız odur lazım olan (yani benim algılayışıma göre).

Ayete'l Kürsi, fatiha ve ihlas surelerini okuyorum içimden geldiği kez ve bazen hepsi ,bazen içimden gelen hangisiysi şeklinde , bazen o an içimden ne gelse dua ya da zikr kelimesi onu ve okurken çağırdığı başka dualar okuyorum. Niyet yaparken (yukarıdaki ben olabilirim düşüncesinin belirsizliğine karşılık) gördüğümün huzursuzluğunu dindirmesi için diye söylüyorum.Yani ben değilsem de huzur bulsun diye. İçim rahatladı olunca tamamdır diyorum ve niyeti yolluyorum.

Ayrıca olur a okurken zihninize tanıdık tanımadık gelen gelene olursa iyi kötü ayırt etmeden onları da huzur dualarına dahil etmenizi öneriyorum, malum evren huzurla dolarsa hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için formülü daha güzel işler ;)

Kraliçe*

Kayıtlı Üye
belki gercekten orda yardıma ihtiyacı olan biri vardır..

Morwenath

Banlı Kullanıcı
ihtiyacı olan olabilir diyen arkadaşlar,yalnız bir sorun var galiba :

ihtiyacı olan nerede?

bu ortaya çıkabilse idi sanırım sorun da büyük oranda çözülebilirdi...

mesela arkadaş korkmuyorsa neredesin diye sorabilir...

korkuyorsa fazla üstünde durmak gereksiz sanırım,allaha sığınmaktan başka yapılacak birşey yok...

lost66

Banlı Kullanıcı
Duvarın içinde bişey olmalı,bi nesne,şişeye benzer.Diğer bi ihtimal ölünün üstüne kurlmuş bir bina olabilir.Ama duvarda bişey vardır...genede işi bilene sor.Olurda dediğim doğru çıkar evde yada duvarda şişe gibi kapaklı nebiliyim sandık vb. bişey bulursan açma. İçine cin hapsetmiş olabilirler.Serberst kalması iyi olmaz.İyi bi varlıksa yardım eder. Yok kötüyse iyi olmaz. O yüzden bulursan açma. Belkide bunların hiç biri değildir ben sadece aklımdakini aklınına koyuyumda gerisini sen düşün.Hocaya felan sor.

lost66

Banlı Kullanıcı
Ha bide o sesle konuşmayı dene,adını sor,cin olup olmadığını sor,korkacak bişey yok kardeş Allah a verecek bi canın var bişey yapamaz,görünürse tut boğazına sarıl bağır hatta cinlerin şeytanların şerrinden sana sığındım Ya Rabbim de emin ol içine ferahlama dolacak psikolojik olarak rahatlarsın,korkmazsın bi konuşmayı dene,ama o sesin dediklerini yapma.Sürekli beni kurtar diyosa bilki kötü bi varlık,kaçamak cevap veriyo çünkğ.Cevap veriyosa soruna iyide olabilir,oyunca bi varlıkta,kardeş dalga gibi gelebilir ama,o sese senlemi uğraşacam de ,yada beni kim kurtacak de , benim başıma bu tip şeyler geldiği için alıştım korkmuyorum,ama feci sinirleyorum artık burama geldi bi karşıma çıksa dövecem boğazlıyacam. Mesela senin evinde olsam duvara girişirdim ben artık bu olaylar insanın sinir ediyo. Şaka değil o sese cevabım susale uykum var derdim.Bilki Yüce Allah insaları cinlerden üstün yarattı,bunu bilir Allah a sığınır inancını yitirmessen saçından tek tele dokunamazlar kim oluyoki onlar mantıklı düşünün oyuncu varlıklar bizle kafa buluyolar sende kafa bulacan dik konuşacan. Korkarsan üstüne geliyolar bunu farkettim.Test etim bunu artık öyle doğalki görünce korkmuyorum gitmesini bekliyorum sessizce dik dik bakıyorum üstüme yürüse bişeyler etse kalkıp çökecem.Benimde başımda bir sürü varlık var karabasan vb, alıştım artık.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bence sana gelen sese odaklan ne istediğini sor?

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Merhaba;

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

Yaptığınız meditasyon ve 3.göz çalışmaları kanallarınızı açmış olmalı.Telepati/empati kanalları bildiğim kadarıyla bu tip uygulamalarda ilk önce devreye giren aktivasyonlar oluyor.Bana göre yardım isteyen bir kadın dünyanın bir yerlerinde gerçekten var(dı)..Bu yardım talebini sesli yapmış.Evrende,atmosferimizde bu talep kelimeleri bir çok cisme çarpıp heryere yayılmış..Sizin kanallarınız açıldığı an bu kanallar vasıtasıyla farkına varmış olmalısınız.

melek1

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşım;

Uzun süredir meditasyon yapıyor ve 3. göz aktivasyonuyla ilgileniyorum demişsin. Bu yaptığın eylemler cinler ile aramız da olan perdeyi kaldırmaya ve onları davet etmeye yarıyor.
Kısa bir süre önce ben de böyle şeylerle uğraştım tek amacım mutluluğu bulmak ve Allaha yakın olmaktı. Fakat yanlış varlıklarla iletişim kurduğumu anladım. Sesler duymaya astral seyahat yaptığımı zannetmeye başladım , olacak şeyleri hissetmeye net rüyalar görmeye başladım. Tabi bu olanları iyi olarak değerlendiriyordum.
Bu varlıklar insanlara musallat olup onlarla dalga geçiyorlar ve hayatlarını berbat ediyorlar. Fakat uzun vadeye yayıldığı için şansa yoruyoruz.
Gerçekten bu varlıklardan korunmak için dualar etmenizi kurtuluş yolları aramanızı tavsiye ederim.
Bu varlıklar insanların kanların da dolaşıyor, düşüncelerini etkiliyor. Aile bağlarını bozuyor. Kısacası başı beladan kurtulmuyor insanın.
Meditasyon, fal, astral seyahat bunları davet şeklidir. Uzak durun.