astral seyahat

merkür

Kayıtlı Üye
Astral seyahatteyken ruh bedebden ayrılıyor yukarıdayken bedenimi görüyorum. Bu nasıl oluyor çözebilmiş değilim.

Eternality

Kayıtlı Üye
Aslında tam olarak ruhun bedenden ayrılması denemez. Çünkü bu beyin gücü ile olan bir olaydır. Yani hayal gibidir, ama gerçeklik payı da çok yüksektir.

HINNE

Kayıtlı Üye
öldükten sonra deseler tekrar dunyaya dön asla istemem bu dün ya cehenem bune ya huzur yok rahat yok

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Çünkü tam olarak astral seyahat diye adlandırdığımız olay bu şekilde gerçekleşiyor yani bi problem yok :) Adı üstünde ruhun bedenden ayrılması olayı. Ancak tam olarak bi ayrılma ifade etmez yani hala bi bağ vardır arada.

Aslında tam olarak ruhun bedenden ayrılması denemez. Çünkü bu beyin gücü ile olan bir olaydır. Yani hayal gibidir, ama gerçeklik payı da çok yüksektir.

Zaten forma girmiş enerjiler olduğumuz için bu gerçekliktir.

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Astral anlatılmaz yaşanır. Yaşandıktan sonra da kimseye anlatılmaz. Anlatılmadıktan sonra yine yaşanır. Daha sonra tekrar anlatılmaz. Sonra yine yaşanır. Sonra yine anlatılmaz. Bu döngü böyle devam eder. Astrale çıkmada bir inanç modeli oluşturarak çıkışlarınızı kolaylaşırırsınız. Sonra da anlatmamanız gerektiğini düşünürsünüz.

Dış benliğimle belirtmek isterim ki saçmaladığımın farkındayım. Demem o ki sitede bilindiği üzere ''Ruh- Beden'' ilişkisini barındıran yüzlerce-milyonlarca-trilyonlarca kaynak mevcut. Kolaycılığı başka bir başka tabirle bencilliği bırakıp konuyla alakalı kategoride elde etmek istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca üstüme vazife değil ama -aslında hiçbir şey değil- açtığınız konuya cevap verilmesini beklerken ortaya çıkan zaman kaybı da önlenmiş olabilirdi.

Astral seyahatteyken ruh bedebden ayrılıyor yukarıdayken bedenimi görüyorum. Bu nasıl oluyor çözebilmiş değilim.

Aynadan kendinizi gördüğünüzü farz edin.

perikizi1

Kayıtlı Üye
ben uykudayken bazı zamanlarda astral seyahate çıkıyorum,resmen uçtuğumu görüyorum
uçarak koca okyanusu aştığımı gördüm,uçtuğumu hissediyordum çok güzel bir duyguydu bu...