Yardim rica ediyorum

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Benim sorunum, bana on sene önce büyü yapilmis. Bu büyü beni cildirtmak, islerimin ters gitmesi, evlilik yapildiginda yürümemesi icin yapilmis. Ben hep süpheleniyordum, cok hircin ve insanlara karsi cok sinirliydim. Bir süre öncesine kadar tüm insanlardan uzaklasmis ve kimseyi tam olarak yakinima birakmiyordum. Tam olarak bu durumu nasil anlatsam bilmiyorum. Annemden bile nefret etmeye baslamistim. Her dediyi bana ters geliyordu. Büyük kücük dinlemeden azarliyor bagiriyordum. Sinir krizleri gecirdigim oluyordu. Bu büyü suan bozulmaya calisiliyor. Suan kendimi biraz daha iyi hissetmeye basliyorum. En acisi bir sene önce evlendim ve suan bosanmak üzereyim. Büyü icin kayinvalidem Türkiyeden bir hocadan yardim aliyor. Bu hoca 41 gün benim ve esimin kiyafeti üzerine okuyormus. Tam olarak bilmiyorum nasil yaptigini. Benim anlamdigim hoca okumaya basladigindan berri esim benden dahada sogudu. Iki aydir ailesinin yaninda kaliyor basta yinede yanima geliyordu. Suan hic aramiyor bile, zaten arasa hep tartisiyoruz bu benden kaynaklaniyor. Sizce okunuldugu icinmi uzaklasti tam olarak benden?

marinagr

Kayıtlı Üye
Sayin ebru83, oncelikle buyuk gecmis olsun. Ben de ayni durumdaydim ve belki de hala ayni durumdayim tam 14 yildir. Henuz tam olarak uzerimdeki negatiflik bitti mi emin degilim. Turkiye'deki hocanin ne gibi islemler yaptigini mutlaka ogrenmeye calisiniz. Kayinvalideniz umarim gercek iyi niyetli bir insan olsun, size yardimlarini esirgemesin. Esiniz sizi aramiyor, bu durumu kayinvalidenizle konustunuz mu? Kendisi size nasil bir aciklama yapiyor? Sinirliyim diyorsunuz bunu gogus kafesinizin tam ortasinda mi hissediyorsunuz? Bedeninizde ne tur dikkatinizi ceken belirtiler olusuyor? Bunlari soruyorum, sanirim benimkiyle cok benzer belirtileri yasiyorsunuz. Saglicakla kalin ve once Tanri'ya sonra kendinize guvenin.

selviler

Banlı Kullanıcı
Benim sorunum, bana on sene önce büyü yapilmis. Bu büyü beni cildirtmak, islerimin ters gitmesi, evlilik yapildiginda yürümemesi icin yapilmis. Ben hep süpheleniyordum, cok hircin ve insanlara karsi cok sinirliydim. Bir süre öncesine kadar tüm insanlardan uzaklasmis ve kimseyi tam olarak yakinima birakmiyordum. Tam olarak bu durumu nasil anlatsam bilmiyorum. Annemden bile nefret etmeye baslamistim. Her dediyi bana ters geliyordu. Büyük kücük dinlemeden azarliyor bagiriyordum. Sinir krizleri gecirdigim oluyordu. Bu büyü suan bozulmaya calisiliyor. Suan kendimi biraz daha iyi hissetmeye basliyorum. En acisi bir sene önce evlendim ve suan bosanmak üzereyim. Büyü icin kayinvalidem Türkiyeden bir hocadan yardim aliyor. Bu hoca 41 gün benim ve esimin kiyafeti üzerine okuyormus. Tam olarak bilmiyorum nasil yaptigini. Benim anlamdigim hoca okumaya basladigindan berri esim benden dahada sogudu. Iki aydir ailesinin yaninda kaliyor basta yinede yanima geliyordu. Suan hic aramiyor bile, zaten arasa hep tartisiyoruz bu benden kaynaklaniyor. Sizce okunuldugu cinmi uzaklasti tam olarak benden?

Tatlım Allah yardımcın olsun...
BEn sana Felak ve Nas sürelerini okumanı tavsiye ediyorum...

Rahatlaman için İnşirah süresini okuyabilirsin...

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Sayin ebru83, oncelikle buyuk gecmis olsun. Ben de ayni durumdaydim ve belki de hala ayni durumdayim tam 14 yildir. Henuz tam olarak uzerimdeki negatiflik bitti mi emin degilim. Turkiye'deki hocanin ne gibi islemler yaptigini mutlaka ogrenmeye calisiniz. Kayinvalideniz umarim gercek iyi niyetli bir insan olsun, size yardimlarini esirgemesin. Esiniz sizi aramiyor, bu durumu kayinvalidenizle konustunuz mu? Kendisi size nasil bir aciklama yapiyor? Sinirliyim diyorsunuz bunu gogus kafesinizin tam ortasinda mi hissediyorsunuz? Bedeninizde ne tur dikkatinizi ceken belirtiler olusuyor? Bunlari soruyorum, sanirim benimkiyle cok benzer belirtileri yasiyorsunuz. Saglicakla kalin ve once Tanri'ya sonra kendinize guvenin.

Evet sizin dediginiz gibi tam gögsümün ortasindan. Sirtim o kadar sicak oluyorki o an yaniyor. Resmen beynim yaptigin sacma yapma diyor ama icimden bir ses bosver diyor. Kendime hakim olamiyorum. Bir kac yazili birseyler gönderdi suda bitkilerle kaynattik. Eve icine, evin disina, 2-3-4 ve dört yol kacvaslarina, akan suya, cami önüne, mezarlikdan gecen yola serpildi 3 kere 7 gün arayla. Birde banyo yapdik esimde bende bu su ile. Bu islemler bitti biraz rahatlamis gibiyim, ama 41 gün duasi bitmedi. Kayinvalideme söylüyorum hic aramadigini, kizim tartisiyorsunuz biraz daha sabret okuma bitsin uudum var diyor. Hoca bir hafta önce yine bakmis bosanacaklar denilince, hayret etmis ben 50 senelik esimden bosanirim onlar bosanmaz diyormus. Ama ben artik umutlanmak istemiyorum bir senedir iki yabanci gibi yasadik hep belöedim umud ettim. Sabrim tükendi. Bana elimde degil seni kardesim olarak görüyorum diyor. Bu benim canimi cok acitti.

Tatlım Allah yardımcın olsun...
BEn sana Felak ve Nas sürelerini okumanı tavsiye ediyorum...

Rahatlaman için İnşirah süresini okuyabilirsin...

Bir kac hafta öncesi Kurani Kerim okunurken o kadar rahtatsiz oluyordumki anlatamam. Annem bana okumak istediginde kiziyordum okuma bana diye. Suan bol bol abdest aliyorum beni cok rahatlatiyor. Ama okuyamiyorum korkuyorum evde yalnizim bilmiyorum olmuyor. Bazen Internetten aciyorum dinliyorum, en azindan artik rahatsiz olmuyorum dini konulardan. Bi ara herseyi redetmeye baslamistim. O kadar yalniz ve kötü hissetmistim kendimi tövbeler olsun suan utaniyorum ama allah ile sanki kavga ediyordum... Suan dua ediyorum özür diliyorum. Bi ara o kadar yalnizdimki Allah ile konusuyordum yani ben hep anlatiyordum. Tek terk etmeyen O

marinagr

Kayıtlı Üye
ebru83, lutfen icinizden gelmiyorsa kendinizi hicbir sey icin zorlamayiniz. Uzerinde negatiflik olan insanlar dini rituellerde zorlanirlar. Cunku bize yapilan islem seytanidir. Dolayisiyla bizlerin kotu olmasi, diger insanlar tarafindan kotu algilanmamiz icin yapilan bu negatiflikle yasamak zordur. Tanri'ya olan inancinizin azalmasi veya yetersiz olmasi gibi konularda kendinizi suclamayiniz. Bu tür sikayetleri negatif enerjiye maruz kalmis her insan yasiyor. Merak etmeyin bir sure sonra icinizde inanciniz eskisinden de saglam olarak isik sacacaktir. Kendinize bu konuda da lutfen bir sure izin veriniz.
Size hocanin uygulamalari hakkinda soru sormamdaki amaca gelince; bana cok kotu bir oyun oynandi. Bana yapilan uygulamalari sonradan arastirdigimda hic de negatiflikten kurtarma adina yapilan calismalar olmadigini gordum. Sizden umutlu haberler almak en buyuk dilegim. En kisa zamanda huzurlu ve saglikli olmaniz dilegiyle...

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Büyünün enerjisi üzerinden10-14 yıl gibi uzun süreler geçtikçe dağılmaya başlar,etkisi hafifler(en azından bu tarz olanların),bu gibi durumlarda tekrar ettirmek gerekir.Bence siz yapanı biliyorsanız ondan korunun önce.Yaşadıklarınızı sürekli buna dayandırmaya başlarsanız zaten olacaklara da prim vermiş olursunuz,hergün bıkmadan savaşın,ne kadar dışarıdan müdahale edilsede unutmayın bu sizin hayatınız.En azından daha olumlu hale getirebilecek güç elinizde,üzerinize yapıldığına inandığınız şeyden çok kendinize inanın.Eşinizle ailenizle olan ilişkilerinizden çok kendinizi kurtarmaya çalışın zaten iş önce sizde bitecektir,gerisi kendiliğinden düzelir.Bu tarz şeyleri uygulayan insanlara hiçbirşey demiyorum,klasik tabirle Allah'a havale ediyorum.umarım güzel haberlerinizi de paylaşırsınız.

tuanda

Kayıtlı Üye
selam,geçmiş olsun iki tavsiyede bulunucam sürekli abdest almanız yani nur üstüne nur katmış olmanız çok güzel ALLAH mübarek etsin.vede devam edin ve sürekli kelime-i tevhid ''LAİLAHEİLLALLAH''(ALLAH'TAN BAŞKA İLAH YOKTUR) ve peygamber efendimize salavatı şerifeler getirin mesela kısaca ''ALLAÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED''(ALLAHIM MUHAMMED A.S(ALEYHİSSELEM)'A AİLESİNE ASHABINA SALAT VE SELAM EYLE) her biri enaz 100kez olarak zikredin.son olarak bunlardan önce abdestliyken 3ihlas 1 fatiha okuyup peygamber efendimizin ruhusaadetlerine,ehlibeyte,ashabı kirama,sahabe-i kirama,bütün peygamberlere,bütün evliyaullaha,bütüm şehidlerimize,bütüm ümmedi muhammedin ruhlarına bağışlayın.İNŞAALLAH ALLAH'IN YARDIMI VE GAVSLARIN KUTUPLARIN EVLİYAULLAHIN manevi tasarrufuyla yardımıyla herşey yoluna girecektir.ALLAH Ü TEALA BUYURUYOR ''KALPLER ANCAK ALLAH'I ZİKRETMEKLE MUTMAİN OLUR''(HUZUR BULUR NURLANIR)
ALLAH IN SELAMI NURU BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN

aates38

Kayıtlı Üye
öncelikle geçmiş bende şunu söyleyim büyü yapmadıysa bile ben çok anlamam ama senin buna inanman ve bu konuda kendine verdiğin olumsuz telkinler yeterde artar olaylar zaten o şekilde işler gider ve sen olumsuzları kendine çekersin farkında olamadan kendini ayrılmay kavga etmeye vs programlarsın bence işe bu inançdan kurtulmakla başla sonra diğer çarelere yönel çoğu insanın problemi bu bence garip gibi ama öyle.. Atalar ne demiş bir çift söz büyü.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu konuda sadece tahminde bulunabilirim.

1.aates38 e katılıyorum.
Yani üzerinizde böyle bir büyü olmasa bile;
siz buna inanarak negatif etkileri üzerine çekmiş olabilirsiniz ki
bunun genel adı ''çekim yasası''dır.

2.Diğer bir ihtimalle hocanın okuması konusunda diyebileceğim;
size musallat olmuş - dahası aşık olmuş bir varlık-
var ise bu onu kızıp etkisini arttırmış olabilir.

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Bu konuda sadece tahminde bulunabilirim.

1.aates38 e katılıyorum.
Yani üzerinizde böyle bir büyü olmasa bile;
siz buna inanarak negatif etkileri üzerine çekmiş olabilirsiniz ki
bunun genel adı ''çekim yasası''dır.

2.Diğer bir ihtimalle hocanın okuması konusunda diyebileceğim;
size musallat olmuş - dahası aşık olmuş bir varlık-
var ise bu onu kızıp etkisini arttırmış olabilir.

Cekim gücüne bende inaniyorum ama ben büyü oldugunu yeni yani bir kac hafta önce ögrendim. Daha öncelerinde ben galiba deliyim diyordum. Bunu ögrendikten sonra kendimi sakinlestirmek daha kolay oldu.

2. Bir varlik olsa icin isinde ben bunu görmez veya hissetmezmiyim. Veya bana asik oldugunu düsünürsek bu varlik bana zarar verenlere zarar vermezmi. Birden ürkdüm bunu düsününce.

Perina

Banlı Kullanıcı
Daha öncede mabede yazmıştım,bana da büyü yapıldığını öğrendik eşimle(13 önce yapılmış)..Ve buradaki üyelerle benzer negatiflikler yaşadım ben de..Çok zor günler yaşadım..Şuan etkisi epeyce azaldı ama şu beni çok üzdü...Bu negatifliğin etkisiyle kader yazgımdaki zorluğun fazlasını yaşadım belki..Yani kaldıramayacağım yük yaşatıldı bu büyüyle..Tabi büyü yapılmışsa..Bize büyü denildi bilemiyorum,emin olmak için bu konularsan iyi derecede anlayan bir uzmana danışmak gerek,bizim bulduğumuz bu işten anlayan kişiler ne kadar ehil ben bunu bilemem..

Ama şu da var..En doğrusu evet Allah'a ve duaya sığınmak..Allah'a yaklaştıkça bu etki daha da azalaak belkide..Zamanlada yok olacak belki..Ve ben "insan" olmak için var gücümle mücadele ediyorum..Bunu başarırsam hiçbir olumsuzluk bana zarar veremeyeceği bir konuma gelirim öyle değil mi?Tabi bunu başarırsam..İnsan olma yolunda ilerleyebilirsem yani..

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
sayın ebru cok büyük geçmiş olsun.ama unutma bir büyünün kalıcı olması için sürekli tekrarlanması,bir şeyle beslenmesi ya da yapan kişinin maneviyatının seninkinden güçlü olması gerekir.bunlara fırsat vermemeni tavsiye ederim.yapılan her büyü geçse bile insan üstünde illa ki bir iz bırakır.

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
evet sende büyü var kadın yaptırmış.sana büyü evine giren cıkan kişi yapmış istedigine ulaşmış yazılı bir muskan var ıslak bir yerde nemli pis bi yerde bul onu belkide o kadının evinde anlattıgın o hoca hikayesi yalan elbiseden bişey olmaz keramet elbisede degil etkisi devam edicek ara ara olucak birden degilde seni yavaş yavaş ezip dagıtabilir..dikkatli ol ve çözdür bu dügümü dügüm atılmış.. x x x

lost66

Banlı Kullanıcı
Zaten boşanma durumundasınız. Hocanın okumasıyla alakası olduğunu sanmam.Bende boşanacak olsam bi kaç gün yanında kalır git gide uzaklaşırdım.Büyü dedinizde kim yaptırmış? İlmi iyi olan hoca isim bile verebilir gerçekten cini olan kimi hoca kimin yaptırdığı hakkında bilgi veriyo.

lost66

Banlı Kullanıcı
Valla bide kuran oku bence. Dünyanın en ağır büyüsü olsun vallaha siler süpürür. Hocanın mezarlık yolunu su serpme felan acayip bişeymiş dinen saçma geldi bana.Kayın validen nasıl biri belkide o yaptırdı büyüyü.Yada Annen. Bilemezsin. Kocandan ayrılma!! Amaçta bu! Kimse amacına ulaşamasın!! Sabır et!

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
evet sende büyü var kadın yaptırmış.sana büyü evine giren cıkan kişi yapmış istedigine ulaşmış yazılı bir muskan var ıslak bir yerde nemli pis bi yerde bul onu belkide o kadının evinde anlattıgın o hoca hikayesi yalan elbiseden bişey olmaz keramet elbisede degil etkisi devam edicek ara ara olucak birden degilde seni yavaş yavaş ezip dagıtabilir..dikkatli ol ve çözdür bu dügümü dügüm atılmış.. x x x

Bunlari bilebiliyorsaniz o kadinin kim oldugunuda söyleyin. Biliyorum bu seitede böyle birsey sormak yasak ama suan gercekten cok kötü oldum. Nasil benim ismimi veya baska hicbir bilgimi vermediyim halde bunlar bilinebiliyor?
Allah artik kim yaptiysa onun basina versin gercekten kim ne hakla bir insana bunlari yapar...neden diye hep soruyorum on sene öncesi ben 18 yasindaydim kime ne yapmis olabilirimki bunu bana yapacak. Artik gercekten yeter herkez baska birsey söylüyor. Kac hocayla kac medyumla konustum. Esinizle kadercizginiz bir ama bozulmasi gerek ikinizede yapilmis deniliyor. 400 Euro gönderildi okunup bozulmasi icin yine yok. Siz o hocanin olmadiginimi söylüyorsunuz yani kayinvalidem bana yalanmi söylüyor. O kadarda degil sanmam sonucta bu evliligin bitmesi ona benden cok zarar verir

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bunlari bilebiliyorsaniz o kadinin kim oldugunuda söyleyin. Biliyorum bu seitede böyle birsey sormak yasak ama suan gercekten cok kötü oldum. Nasil benim ismimi veya baska hicbir bilgimi vermediyim halde bunlar bilinebiliyor?
Allah artik kim yaptiysa onun basina versin gercekten kim ne hakla bir insana bunlari yapar...neden diye hep soruyorum on sene öncesi ben 18 yasindaydim kime ne yapmis olabilirimki bunu bana yapacak. Artik gercekten yeter herkez baska birsey söylüyor. Kac hocayla kac medyumla konustum. Esinizle kadercizginiz bir ama bozulmasi gerek ikinizede yapilmis deniliyor. 400 Euro gönderildi okunup bozulmasi icin yine yok. Siz o hocanin olmadiginimi söylüyorsunuz yani kayinvalidem bana yalanmi söylüyor. O kadarda degil sanmam sonucta bu evliligin bitmesi ona benden cok zarar verir

Sözde büyücü tayfasına paranızı kaptırmayınız, zaten birine "bende büyü mü var?" dediğinizde siz de büyü yok demez. Amaç para koparmak. Sıkıntılarınızı anlayabiliyorum ama herşeyi büyüye yormamak gerekir.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Benim sorunum, bana on sene önce büyü yapilmis. Bu büyü beni cildirtmak, islerimin ters gitmesi, evlilik yapildiginda yürümemesi icin yapilmis. Ben hep süpheleniyordum, cok hircin ve insanlara karsi cok sinirliydim. Bir süre öncesine kadar tüm insanlardan uzaklasmis ve kimseyi tam olarak yakinima birakmiyordum. Tam olarak bu durumu nasil anlatsam bilmiyorum. Annemden bile nefret etmeye baslamistim. Her dediyi bana ters geliyordu. Büyük kücük dinlemeden azarliyor bagiriyordum. Sinir krizleri gecirdigim oluyordu. Bu büyü suan bozulmaya calisiliyor. Suan kendimi biraz daha iyi hissetmeye basliyorum. En acisi bir sene önce evlendim ve suan bosanmak üzereyim. Büyü icin kayinvalidem Türkiyeden bir hocadan yardim aliyor. Bu hoca 41 gün benim ve esimin kiyafeti üzerine okuyormus. Tam olarak bilmiyorum nasil yaptigini. Benim anlamdigim hoca okumaya basladigindan berri esim benden dahada sogudu. Iki aydir ailesinin yaninda kaliyor basta yinede yanima geliyordu. Suan hic aramiyor bile, zaten arasa hep tartisiyoruz bu benden kaynaklaniyor. Sizce okunuldugu icinmi uzaklasti tam olarak benden?

Cok üzüldüm gecmis olsun.benim duyduguma göre her yeri kösebucak ev sirke ile silinse,etkisi azalirmis diye duydum.yazilarindan anladigim kadari ile,esin ve annesi iyi insanlar.yoksa kadincagiz neden ugrassin?iyi biri olmasa oglunun aklina girer sizi ayirir.sen ona güven.dualarina ve Allaha sigin.zannedersem esin seni üzmemek icin uzak duruyor.yazmandan o anlasiyor,herzaman kavga ediyoruz diye yazmissin.tekrar gecmis olsun :driving:

ebru83

Kayıtlı Üye
İş
Mimar
Bosanma davasi acildi malesef. Bende artik kaderime boyun eydim allaha benim icin neyin iyi oldugunu bilir. Ama bunlar büyüden dolayi olduysa ki esimi bir hafta önce gördüm iyi görünmüyor. Onun icinde cok üzülüyorum cok iyi bir insan ama suan hayati o kadar kötü gidiyorki. Ben yine eski ben olmak istiyorum diyor bana karsi cok büyük hatalri oldu ama benden fazla kendine zarar verdi. Hep ruhu bunaliyormus beni istemiyordun bak kurtuluyorsun diyorum ama kurtulan insan mutlu olmazmi yok. Sirkeyle silmek isterim ama ben bu evimde bir senden biraz fazla yasiyorum bence yapilan ailemin evinde yapildi. Ailemin durumuda baska degil hepimiz perisan olduk. Bana yapilan büyü onlarda esimede benden gecmis denilmisti keske esimi hic tanimasaydim benim yüzümden bu durumda...

düzey

Kayıtlı Üye
ebru83 arkadaşım çok geçmiş olsun. ben bazı şeylere kendi çapımda cevap yazacağım
öncelikle büyüye inanma diyen arkadaşlar çok mu tadına baktınız da yorumu bu şekilde yazıyorsunuz. ben de delirme kısmet bağlatma her yönden rezil olma tarzındaki büyülere maruz kalan ve bunun derdini ortalama 10-15 yıldır çeken bir insanım ben bire bir büyünün yapıldığını görürken beni etkilemez bilincinde olan insanken 15-20 günde 15 kilo kaybedip hortlağa döndüm ve tamamen büyünün etkisine girdim lütfen tadına bakmamış insanlar yorum yapmasın yaparken de dikkatli yapsın çünkü bu durumları yaşayan bizler yeterince hassasız.

arkadaşım 10 yıl önce 18 yaşındaydın kime ne zararın vardı ki! zararın olmasına gerek yok büyü yaptıran insanlar hastalar kıskançlar hazımsızlar seni hazmedemeyip kıskanması yeterli bazen en büyük iyiliği yaptığın, bazen en yakının bu kişiler. bu yüzden annene de kayın validene de güvenme ve formülleri pek güvenilir değil.

musallat olsa bilmezsin canım çünkü çoğu zaman görünmeden işlem yaparlar mesela uykun nasıl,sağlığın, kemik ağrın var mı sol yanında güç kaybı titreme kalbinin sıkışması türünde olaylar var mı, regl dışı kanamaların var mı bunları bir irdele ve büyü demek arkadan musallatın gelmesi demektir bunu unutma ve musallatın insanda ne etkiler yaptığını araştır oku.

evet büyü insanı ibadetten uzaklaştırır ezan dinleyemez dua okuyamazsın çoğu arkadaş kuran oku diyor kişi bunu yapabilse zaten biraz birşeyler yapabilecek gücü bulur demekle yaşamak aynı değil.

ve en önemlisi arkadaşım kendini toparlamak için gerekiyorsa bu evlilik bitsin sen sakinleş aklın başında olmaz aptal olursun biraz araştır veeeeeeeeeeee biraz kendine gelince kendi işini kendin gör önce işin ehlini bul üstündeki her tür olumsuzlığu kaldırt kendine koruma yaptır ve kendini toparla ve imkanın varsa bulunduğun ortamdan biraz uzaklaş ve belki beni yanlış anlayan olmuştur bazı diyetler ödeniyor ben bekarım ama yerimden yurdumdan dostlarımdan oldum ve ortamımdan uzak kaldım ama bu arada kendimi biraz da olsa toparladım yerimden yurdumdan olmak büyülerin etkisi ödediğim diyetlerden biri de bu ama uzakta daha rahatım.

çooooooooooook hoca gezdim ya param yetmedi yaptıramadım ya yaptırdım ama uygulamaları bir türlü yapamadım ya da hoca fos çıktı ama Allahım yardım etti sırayla üç hoca sağolsunlar birincisi musallatı gönderdi uykuya yıllardır hasrettim uyuyorum kemik ağrılarım bitti kanamalarım düzene girdi ve düşünebiliyorum ikinci hoca sayesinde sakinleştim dua okuyabiliyorum ve aynaya baktığımda iğrenç görmüyorum kendimi hala devam ediyor diğeri de hayatımı düzenlemem için güçlenmemi sağlıyacak 3. hocaya daha gitmedim o sonraki sırada ama ben başarıyorsam diğerleri de başaracaktır ben aklımı yitiriyordum nerdeyse insanlıktan çıkmıştım konuşamıyor düşünemiyordum veeeeeeeeeeee daha anlatmaya kudretimin yetmiyeceği çok şey canım kendin için kurtulmak için mücadeleye karar verdiğin zaman bu işi çözeceksindir.

Allah yardımcın olsun