Esoteric Healing Techniques (E.H.T) Eğitimi 2 ve 3 Modül 3-4 Aralık 2011

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog

Tamamlayıcı veya alternatif tıp (Complementary or Alternative Medicine) genellikle doğu tıp sistemlerinin içerisinde algılanmaktadır. Tıp okullarında okutulan ve tıp doktoru unvanının alınmasını sağlayan modern tıbbın erişim alanı dışında olan her türlü eski veya yeni terapi yöntemlerini de içinde barındıran bir kavramdır. Modern tıpçıların bazıları tarafından ahlaki ve bilimsel olarak reddedilirken bazı tıpçılar tarafından da tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak görünmekte ve kullanılmaktadır. Batıda bazı hastanelerde reikicilerin çalıştığı bilinmektedir. Bazı batı üniversitelerinde alternatif tıbbın kürsüleri de bulunmaktadır. Modern tıbbın ve bilimin 19. ve 20. y.y. anlayışında bu tür şifacılık yöntemleri şarlatanlık olarak görülürken 21. y.y ‘da anlayış değişmiş ve dünya genelinde binlerce terapi merkezleri açılmıştır.

Yapılan deneyler ve çözüm bulmuş kişilerin söylemleri alternatif terapinin etkinliğini daha fazla ortaya koyar ve değerini arttırır durumdadır. Alternatif tıp, alternatif terapi, tamamlayıcı tıp, geleneksel tıp, doğu tıbbı gibi farklı isimler verilmektedir. Biz kısaca şifa ve şifacılık olarak isimlendireceğiz. Şifacılar terapilerinde şifaya ihtiyaç duyan kişinin bağışıklık sistemini hedef almaktadır. Birçok rahatsızlığın önceden oluşmamasını sağlamak ana hedeftir. Rahatsızlık meydana geldi ise iyileşmeyi sağlayıp kişinin yaşam enerjisini yükselterek bir daha aynı veya benzer rahatsızlıkların ortaya çıkmaması sağlanmaktadır. Şifacılık, alternatif tıp sistemleri (ayurveda, çin tıbbı, tibet tıbbı, homeopati, naturopati) zihin ve beden tıbbı ( grup terapisi, regrasyon, hipnoz, meditasyoni nlp,yoga, taichi) biyoloji temelli terapiler ( rejim, bitkiler, vitaminler, aromaterapi) beden temelli yöntemler ( masaj, hamam) enerji terapileri ( bioenerji, eft, aile dizilimi, reiki, sujok, nefes) gibi sınıflara ayrılmıştır.

Kendi şifacınız olun programında kendinizi evreni enerjileri tanıyarak dönüşüm sağlamanız amaçlanmaktadır. Kendi kendinize şifa, başkalarına şifa, uzaktan şifa, geçmişinize, şimdinize ve geleceğinize şifa vererek zihinsel ve bedensel şifalanmanız sağlanacaktır. Programın içerisinde etkinliği kanıtlanmış birçok teknik öğretilecek ve eğitimin sonunda bunları yetkin bir şekilde kullanabileceksiniz. Türkiye’de bir ilk olarak, Mısır 13′lü çakra sistemi bu programda Akademi Larimar’a özgün olarak öğretilecektir.
Katılımcılara Akademi Larimar onaylı katılım sertifikası verilecektir.

Ezoterik Şifa ve Çakra Sistemi (2. Modül)
  • Çakraların açık ve kapalı olması
  • Çakraların açılması
  • Çakralarımız
  • Kök çakra
  • Cinsel çakra
  • Solar pleksus
  • Kalp çakra
  • Boğaz çakra
  • Üçüncü göz çakrası
  • Taç çakra
Ezoterik Şifa ve Çakralar (2. Modül)
  • Çakra nedir.
  • Çakra’nın amacı ve işlevi
  • Ezoterik Şifada Çakraların Önemi
  • Çakralar ve sağlığımız
  • Çakralar ve aşk hayatımız
  • Çakralar ve sosyal hayatımız
  • Çakralar ve cinsel yaşamımız
  • Çakralar ve beslenme
  • Çakralar ve farkındalık
  • Çakra sembolleri
  • Çakralar ve numeroloji
  • Çakralar ve parapsikoloji
  • Çakralar ve bedendeki yerleri
  • Çakralar ve bedendeki yansımaları
Ezoterik Şifa ve Çakra Dengeleme Sistemleri (2. Modül)
  • Çakra kartları
  • Çakra diskleri
  • Çakra meditasyonları
  • Çakra nefes teknikleri
  • çakra terapileri
  • Çakra ve sarkaç
  • Çakra ve yoga
Ezoterik Şifa ve Mısır Çakra Sistemi (2. Modül)
  • Mısır Çarka Sistemini Tanıma
  • Mısır Çarka Sistemindeki Noktalar
  • Mısır Çarka Sistemi ve Ses Terapi
  • Mısır Çarka Sistemi ve Dengeleme Yöntemleri
  • Mısır Çarka Sistemi ve Terapi
  • Mısır Çarka Sistemine Göre Çarka İnisiyasyonu
E.H.T ve Bedenin Bilgeliği (3. Modül)
  • Bedenin Bilgeliği ve Yüz Yansımaları
  • Bedenin Bilgeliği ve El yansımaları
  • Bedenin Bilgeliği ve Kulak Yansımaları
  • Bedenin Bilgeliği ve Omurilik Yansımaları
  • Bedenin Bilgeliği ve Göz yansımaları
  • Bedenin Bilgeliği ve Ayak Yansımaları
E.H.T Uygulamaları (3. Modül)
  • Meridyen Mesaj Terapi
  • Kinisiyoloji
  • Nefes terapi
  • Doğal Taş Terapi
  • Çakra Terapi
  • Enerji Terapi
  • Uzaktan Şifa Yöntemleri
  • İç Organ Masaj Terapi
  • Renk Terapi
  • Mekan Enerjilerini Yönlendirme Uygulamaları
  • Ezoterik Şifa Master Uygulamaları
Eğitimde Kullanılacak Teknik ve Yöntemler

• Hipnoz,
  • Nlp,
  • Eft,
  • Tat,
  • Bioenerji,
  • Reiki,
  • Ayurveda,
  • Yoga,
  • Meditasyon,
  • Sujok,
  • Nefes Teknikleri,
  • Spa,
  • Quantum Touch,
  • Ra Sheeba,
  • Çakra Terapi,
  • Renk Terapi,
Not: Eğitimde, çakra cinsel eğitimi verileceği için 18 yaş altı kişiler katılamayacaktır.
Esoteric Healing Techniques (E.H.T) Eğitmeni
Urum
Eğitim Süresi
Bu eğitim; 6 gün 9.30 – 17.30 arasıdır. 3 Modül olarak eğitim verilecektir. Her modül iki gündür. Eğitim tarihleri 1. Modül, 2. Modül, 3. Modül olarak duyurulacaktır. 1. Modüle katılmayanlar 2. ve 3. modüle katılamayacaktır. Birbirini takip eden aşamalı bir eğitim programıdır.
Eğitim Bedeli: 2. Modül: 400 TL
3. Modül: 400 TL

Akademi Larimar Kişisel Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Adres: Mithatpaşa Caddesi 44/17
Kızılay / ANKARA

Tel: (312) 427 17 08
Web1: www.akademilarimar.com
Web2: www.academylarimar.com
e-mail: info@academylarimar.com

serfiraz

Kayıtlı Üye
ta taam .Sevgili eğitimimiz hayırlı olsun.Ancak ya tarih konusunda benim gelmem problem olabilir.Ayın 3ünde halamın oğlu evleniyor.Nasıl yapsam?