Anlayan Biri Yanıtlarsa Sevinirim

Styxq

Banlı Kullanıcı
Gece 2 yada 3 civarıydı...
Rüya görüyordum . yani rüyada oldugumu suan anladım ..
yüzüm secdeye dönüktü sol tarafımda kalıyordu..

neyse bir anda bir titreme bastı beni ama nasıl bir titreme o an gözümü actım..
uykuda degilim ve tam ayak ucumda bem beyaz bir sey ama ne güzel normalde korkmam lazımdı ama korkmadım sadece cok tuhaf bir sekil kemik lerime varana kadar titriyordum tam bakamadım beyaz da degildi sanki saf ısık gibiydi..

kafası assaga egmis elleri nin ikisi birbirine girmis gibi duruyordu ve bana sunu dedi .. hiç birsey soramadım hiç bir sey soramadım sanki o an ben ben degildim sadece dinledim...

bana dedigi kelime su : fazla ileri gitme.
sonra bir an gitti uykuya kaldıgım yerden devam ettim ama uyandıgımı iyi biliyorum rüya olmadıgını ama içimde zerrre korku olmadı..

merak ettigim su bu gelen neydi. yada ne olabilir..

şumul

Kayıtlı Üye

uykuda degilim ve tam ayak ucumda bem beyaz bir sey ama ne güzel normalde korkmam lazımdı ama korkmadım sadece cok tuhaf bir sekil kemik lerime varana kadar titriyordum tam bakamadım beyaz da degildi sanki saf ısık gibiydi..

kafası assaga egmis elleri nin ikisi birbirine girmis gibi duruyordu ve bana sunu dedi .. hiç birsey soramadım hiç bir sey soramadım sanki o an ben ben degildim sadece dinledim...

sonra bir an gitti uykuya kaldıgım yerden devam ettim ama uyandıgımı iyi biliyorum rüya olmadıgını ama içimde zerrre korku olmadı..

Bu hale yakaza hai denir. tam uyumak üzere iken veya uyanmak üzere iken olan halattır ve ruhani alemle irtibat kurmanın en açık ve etkili anıdır.
titreme olayı ise o gelen varlığın enerjisini hissetmenden kaynaklanıyor
bu gösteriyorki sizin hisleriniz açık veya açılmaya meyilli
yani bir cin veya ruhaniyat gelince tüylerinizde bir ürperme olur
bu onun enerjisini hissetmenizden kaynaklanır
buna hissiyat denir
boyutlar arası iletişimde bedenin dilidir bu.
sen o varlığın sözünü dinle, ne yapıyorsan biraz frenle bana kalırsa.

Styxq

Banlı Kullanıcı
sagolasında benim anlamadıgım seyde bu ne hakkında ve bunu nasıl ögrene bilecegim..

o olaydan sonra bazı seyler olmaya basladı uyku halindeyken uyandıgımı bildigim zamanlar birebil yasamıs gibi uyanık oldugumu bildigim anlar bazen gözümün önüne resim gibi birseyler geliyor ve tuhafki bunlardan birseyler anlamaya calıstıgımda tuhaf birsekilde birseyler oluyor .

ne yapmam gerektigini bilmiyorum ..
aklımdan gecen gözümün önüne gelen seyler beni bir sekilde birseylere odaklıyor ..
ve nedense bu odaklandıgım seyler ney ise ummak yanılmak aldanmak yani kendimi kandırmak gii bi geliyor ve bunlardan kurturmakistiyorum cünkü bu seyler benim psikolojimi bozdu ve benim hayatımı allak bullak etti ...

neye inanıp neye inanmayacagımı bilmez bir durumdayım bu olaydan sonra..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Açtığınız iki konuyu da okudum.
Bazı sesler duyup; görüntüler görmeniz algılarınızın
açılmaya başladığını gösterir.
Psişik yönlerinizi geliştirecek uğraşlar içindeyseniz
bu normaldir.
Ama bunun ötesinde size vermek istedikleri
bir mesajları da olduğu çok açık.
Bunla yüzleşmeye hazır olduğunuzda cevaplar
daha kesin olacaktır.

tuanda

Kayıtlı Üye
selam kardeş yüzünüzün secdeye dönül olduğundan bahsettiniz o an duamı ediyordunuz,namazmı kılıyordunuz? ve sürekli 5vakit namaz kılan birimisiniz öncelikle onu öğrenebilirmiyim sevgiler

ali42

Kayıtlı Üye
İş
Tarih Öğretmeni
Bende de birisi benim hakkımda konuştuğu an saniyesinde kim olursa nerede olursa olsun kalbim hızla çarpmaya başlıyor,kulaklarımın üst taraflarıda ısınma biraz da terleme oluyor,arkamdan kötü birşeyler yapılmaya çalışıyorsa da bunlara ek olarak kalbimde sıkılma oluyor,bunun sebebini tam olarak anlayabilmiş değilim bu konuda bilgi sahibi olan değerli bir kardaşimizden yardım istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Gelenin türü çok da önemli değil sizin bu olayınızda. Ya bir şey yaptınız veya yapıyorsunuz ve uyarı aldınız. Ya da size o an müjdeyle karışık uyarı verildi. Sana bir şeyleri açıyoruz ama sen fazla ileri gitme gibi. Hayr olsun.

Bende de birisi benim hakkımda konuştuğu an saniyesinde kim olursa nerede olursa olsun kalbim hızla çarpmaya başlıyor,kulaklarımın üst taraflarıda ısınma biraz da terleme oluyor,arkamdan kötü birşeyler yapılmaya çalışıyorsa da bunlara ek olarak kalbimde sıkılma oluyor,bunun sebebini tam olarak anlayabilmiş değilim bu konuda bilgi sahibi olan değerli bir kardaşimizden yardım istiyorum.
Başkaları bir şeyi düşündüğünde bir tür enerji sinyali yayarlar. Bu bir canlı veya bilinçli bir varlık hakkındaysa, o sinyale bir de o canlının bir nevi kimlik kodu yüklenir. Havadaki radyo dalgaları da belli bir yoğunlukta ve kimliktedir, radyolar da bunu alıp dönüştürür ve radyo kanallarını sıralar. İnsanların da beyinleri bu şekilde işler. Saptadığımız ve hala saptayamadığımız bir çok sinyali alır ve dönüştürebilir beyinlerimiz. Radardır bir nevi aynı zamanda. Sizin de alıcılarınız yüksek. Bazı radyolar sadece belli mesafeyi tarayabilir veya yayını alabilir bazıları da geliştirilmiştir ve yıldızlar mesafesinde dalga boyu taraması yapabilir. Sizin ki de böyle, biraz daha açık ve daha iyi algılıyor. Korkacak bir şey yok. İnsanlar bunun olması için çalışmalar yaparlar hatta. Bunu siz de artırıp çeşitlendirebilirsiniz.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye

Siz de aynı ben gibisiniz.Birileri benden şiddetle bahsedince kulaklarım çınlar ve ateşlenir.Hakkımda kötü konuşulduğunu hissettiğimde ise içim sıkılır..Bence bu hislerin olması tedbir almamız için iyi bir özellikmiş gibi geliyor.İç sıkıntımın geçip,şer konuşmaların hakkımda hayırlı sonuçlanması için Yüce Yaratana sığınır," la ilahe illa ente subhaneke inni künti minezzalimin " diye yapabildiğimce dua okurum.Hep kazanan ben olurum.Zira dedikodu yapmam,boş ve fazla konuşmam,tutamayacağım sözler vermem,söz vermişssem mutlaka tutmaya çalışırım,kin tutmam.Kötülük gördüklerimi bile(bir dereceye kadar)genelde afederim.Size de benzerini tavsiye ederim..Çünkü böyle olunca işlerim hep rast gider

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Korku duymadıysanız bence güzel. "Fazla ileri gitme"nin manası ille de suçlama amacıyla olmayabilir. Şu an bulunduğun durumda kal biraz burada piş bakalım manasında da olabilir. Bu iş, okul, öğrendiğiniz ve çok takıldığınız üzerinde henüz iyi olmadan ilerlemek istediğiniz bir konu, durum, bilgi vs. olabilir. Bunu siz bulacaksınız. Bence gelen şeyin ne olduğunu bilmeniz o kadar da önemli değil önemli olan verdiği mesajı anlamanız. Belki birşey gelmedi, zihnizin yarattığı bir durumdu. Üzerinde günlerce kafa yorun da demiyorum ama şu anki mevcut durumunuza göre bir anlamı vardır buna ait bilgiyi anlayamadıysanız açıklayıcı bilgisi de bir şekilde gelecektir diye düşünüyorum. Lucid rüyalar konusunu da okursanız iyi olur diye düşünüyorum.
Sağlıcakla kalın.
Syg.