Yardim !

nurayn

Kayıtlı Üye
Onlar hakkında pek bi bilgim yok ama basıma gelen bi olay var.Rüyamda bana tecavüze yeltendi çok çırpındım bağırdım sonra bi şekilde birden kayboldu ama bir hafta etkisinden kurtulamadım.Rüyamıydı gerçekmiydi ayırt edemedim...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yön vermek değil de, etki edebilirler. Kontrol tamamen onlarda değildir yani. İletişim için de kullanabilirler.

Ken

Kayıtlı Üye
Yanlış biliyorsam düzeltin ancak diğer varlıkların bedeninize hükmedebilmesi için sizin bilinciniz ya yitirilmiş ya da tam olarak etkili çalışmaması gerekiyor. Unutmayın ki bir insan topluluğunu dize getirebilmiş bir cin topluluğu duyulmamıştır ancak Hz. Süleyman cin topluluklarını Allah'ın yardımıyla kontrol altına alabilmiştir.

Bizim dünyamız onlar için kalması çok zor bir boyut sanırım ki sürekli barınamıyorlar. Ayrıca etkileri de sınırlı ve insanoğlu rahatça farkediyor bunları ancak sezgilerine "evham" teşhisi koymasından ötürü tam olarak güvenemiyor. Ayrıntılı bilgimiz olmadığından da neler olduğunu anlayamıyoruz ve bilgi kirliliği içinde kayboluyoruz.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Cinler rüyanıza girip size bazı şeyler gösterebilir( iletişime geçmek için kendini tanıtması için veya korkulu rüya gösterir)

Dualar Yoluyla rüyamızı yönlendirmesini engelliyebiliriz.Selametle

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bazı varlıklar duygularınızı etkileyebiliyor üzüntü hissi verebiliyorlar mesela yani rüyanızda üzülecek birşey yok mesela ama durduk yere kendinizi çok üzgün hissedebiliyorsunuz bu gibi şeyler.
Bunun dışında bildiğim kadarıyla rüyada çeşitli şekillerde gözüktükleride bazı kaynaklarda yer alıyor.
Tabi hepsine tam olarak cin denemez.

sony

Kayıtlı Üye
Sormak istediğim konu şu arkadaşlar ; cinler rüyalarımıza yön verebilir mi, onları anlamamız için rüyalarımıza anlamlar gönderebilirler mi?

ruyalarımzda ruhumuzun özgür kaldığı ve ruhumuzun yada enerjimizin serbestçe dolaşabildiyi gibi biz uyurken enerjimizin açığa çıkması neden kabus görürüz kabus görüyümüzde kötü ama güzel şeyler görüyümüzde iyi demek yanlıştır günün olaylarıyada üzüldüyümüz şeyler etkileye bilir ama çoğu inaca göre ruyalar haberci olarak yorumlanır eyer bir takım şeyleri kotu düşünürsek gerçek hayatta olan tesadüfi olan her olumsuzluğa ruyalarımdaki
unsur sebep oldu diyebiririz buda işin içinden çıkılmaz bir duruma götürür güne nasıl başlarsanız öyle gider güne herzaman neşeli başlayın iyi düşünün iyi olsun

egedesouza

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın nick; özensiz ve Türkçe'den uzak bir dille yazmış olduğunuz mesajlar artık başta yönetim olmak üzere tüm üyeleri fazlasıyla rahatsız etmeye başladı.

Sıfır noktalama ve imla ile başkalarının sizi anlamasını ve yazınızı okumasını mı bekliyorsunuz ? Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki ; Türkçe okunduğu gibi yazılan , yazıldığı gibi okunan bir dil değildir. "gelicem" diye okuyabilirsiniz fakat "geleceğim" diye yazmak mecburiyetindesiniz !

Daha öncede defalarca uyarılmanızı da göz önünde bulunarak söylüyorum ki; bu mesaj size bu konu hakkındaki son uyarıdır. Devam etmeniz halinde üzülerek cezai işlemleri uygulayacağımızı bildiririm.

Sağlıcakla kalın...

sony

Kayıtlı Üye
turkçeyi yeni oğreniyorum bu kadarda insanın uzerine gelinmez hakareti aştı artık yapılanlar bu kadarmı anlayışsızsınız herneyse bende sıkıldım zaten anlayıştan uzak insanlardan hata insanlar içindir umarım beni rahatsızlık görenler benim durumumdan beter olurlar .

alin

Kayıtlı Üye
turkçeyi yeni oğreniyorum bu kadarda insanın uzerine gelinmez hakareti aştı artık yapılanlar bu kadarmı anlayışsızsınız herneyse bende sıkıldım zaten anlayıştan uzak insanlardan hata insanlar içindir umarım beni rahatsızlık görenler benim durumumdan beter olurlar .
Kabalaşmadan yanıt yazabilirdiniz. Türkçe'yi yeni öğreniyorsanız şayet, sayısız konu açtığınız gibi, yönetime özelden yaptıkları uyarıları için, yanıt verebilirdiniz. Gerekçenizi belirttiğinizde size anlayışsız olacak kimse yoktu karşınızda. Ama hiç umursamadan, tabiri yerindeyse oralı olmadan, bir açıklama gereği bile duymadan, bildiğinizi okudunuz. Burada her imla yanlışı dolu mesaj, elimizden geldiğince düzeltiliyor, mesajı yazan kişinin ayırdığı vakitten, kat be kat zaman harcanıyor.Tüm zamanımızı buna harcamamızı mı bekliyorsunuz? Siz bize açıklama gereği duymazken ve hatta hakarete varan cümleler kurarken bile size açıklama yapıyorsak....Haddinizi aşmamanız ve yönetimde olan, sizi uyarmakla mükellef olan moderatöre, bu şekilde konuşmamanız gerekirdi. Sıkıldıysanız, kimse kimseyi zorla alıkoymuyor bu forumda.
Bu sitenin kuralları var ve her üye, bu kurallara uymak ZORUNLULUĞUNDADIR bilginize!!