İçimizdeki güç

• Konbuyu başlatan SoNoL
  • Başlangıç tarihi
S

SoNoL

.Takıntılarınızı,safsataları bir kenara atın ve zihninizi serbest bırakın.Güç içinizde biryerlerde yeterki bulup çıkartın.Sizler değerlisiniz.Güç sizsiniz!...

NEREDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ VE SİZLERE KİMLER YARDIM EDEBİLİR?
Peki bunları nereden,nasıl öğrenebilirsiniz? Öncelikle psişik güçlerinizi elbette yaşayarak deneyim edinerek öğrenebilirsiniz.Bu deneyimler kimi zaman bilinçsiz kimi zamansa bilinçli olarak yaşanır.

Bilinçsiz yaşanan deneyimler: Bunlar genelde farkında olmadan daha doğrusu istemdışı yaşadığınız deneyimlerdir.Örneğin; DDA(duyu dışı algılama) yeteneğine sahip birinin parapsikolojinin ismini duymadığı halde bile insanlarının düşüncelerini hissedip,okuyabilmesi.

Bilinçli yaşanan deneyimler: Bu deneyimler iste diğerinin aksine farkında olarak,isteyerek ve bilerek yaşadığınız deneyimlerdir. Örneğin; durugörü yeteneğine sahip birinin isteyerek ve bilerek istediği bir yeri,mekanı,zamanı görebilmesi veya telekinezi yapabilen birinin bir kaşığı isteyerek,bilerek bükmesi,eğmesi. Bu örnekler çoğaltılabilinir, Tabiki bunlar düşünce gücüyle yapılır.

Neyse konuyu daha fazla dağıtmadan parapsikoloji ve psişik güçler hakkında nerelerden bilgi edinebilirsiniz ona bakalım.Sevgili arkadaşlar günümüzde parapsikoloji hakkında gerek internet gerek kitaplar gerekse diğer kaynaklar birçok bilgi barındırmaktadır.Fakat benim yakındığım bir durum var ki o da Türkiye'nin bu konulara pek yakın olmaması ve bundan dolayı Türkçe kaynakların diğer ülkelere oranla bir hayli az olmasıdır.Yabancı kaynaklı kitaplar ise Türkçe'ye çevrilene kadar içinde bilgiler eskiyor. Bu konuda mabette bilgilendiren linkler var.

Bu konularda bilgili,yetenekli kişilerle iletişim kurarakta onlardan yardım,bilgi hatta eğitim bile alabilirsiniz..Örneğin; reiki eğitimi genellikle bir hocanın eğitimiyle olur.

Aslında bir çok kişi "o nasıl yapılıyor bu nasıl yapılıyor" gibi sorular çokça sorarlar.
Şimdi sevgili arkadaşlarım öncelikle sizlere şunu söyleyim.Bu yolda hiç kimse sizi itekleyerek biryerlere getiremez.Bu yolda ancak siz ilerleyebilirsiniz.Ancak elbette size yol gösteren,yardım eden,ipucu verenler olmalı olacaktırda. Fakat sürekli birilerinin sizinle ilgilenmesini yardım etmesini beklemeyin.Öyle birini bulsanız bile hakikat değişmeyecektir.Çok sevdiğim birşeyler öğretebilecek nitelikte olduğuna inandığım bir sinema filmi olan Matrix'te geçen bir dialog vardı;
-Sana ancak kapıyı gösterebilirim,oradan ancak sen geçebilirsin.
Alıntı.

KaLona

Kayıtlı Üye
İş
The Secret Circle'nin hiçbir bölümünü kaçırmamak.
Çok doğru ben ilk başladığımda forumdaki ''Psişik yetenekler'' ile ilgili konulara tek tek göz atıp,kendime bir plan yapmıştım.Şimdi o planın son aşamalarındayım ve kendime inanamıyorum.İsteyenler olursa planımı özel mesajtan yazarım.İyi forumlar.