Sanırım başarıyordum.Arkadaşlar lütfen yardım edin.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir astral seyahat'e çıkmayı deniyorum bu süre 1-2 ay değil yılı geçti.Ama son bir kaç aydır her gün deniyorum her gece saat 12 gibi gece.Çoğu sefer vücudumu sanki ağırlaşmış gibi hissettiğimde uyumak istiyordum yani aşırı uykum geliyordu ve uyuyordum.Ama dün saat 7 de denedim akşam.Yatağıma uzandım oda sıcaktı üstüme battaniye örttüm ve yatağıma uzandım.Kısa ama seri bir şekilde burnumdan nefes alıp verdim bunu uzun süre tekrarladım bir süre sonra gözümde birşeyler canlanmaya başladı sanki birşeyleri oluyor ama göremiyorum karanlık.Gözüm kendi kendine haraket ediyor kapalıyken ben yine devam ettim bu sefer merdivenden inmeyi hayal ettim merdiveni değil sadece inme hissini ve gözüm de beyaz bir şey oldu öyle normal br a4 kağıdının belirgil bir hali gibi beyazlıktan bahsetmiyorum hafif karanlık ama kaybolup geliyor ve ben yine nefes alış verişine devam ettim ve birden sıçradım sanki bir yerden düştüm hiç vakit harcamadan tekrar denedim ve tekrar oldu aynı şey tekrar denedim ve tekrar oldu yani 3 kez sanki tam çıkış aşamasında geri geldim ve sonra yorganımın altına girdim ve uyudum kısacası pes ettim denilebilir.Arkadaşlar ne yapmam gerekiyor sizden bu sefer sadece nasıl yaptığınızı isticem şunu yada bunu düşünebilirsin değil siz bana ben bunu düşündüm ve oldu tarzından yazın eminim bu konu çoğu arkadaşımıza faydalı olacaktır ama lütfen yardım edin.

AJA

Elit Üye
Öncelikle üstünüzü örtmeniz yanlış.
Mümkün olduğu kadar hafif giyineceksiniz.
Ayrıca forumda astral seyahat başlığı altında teknikleri okursanız daha hızlı yol alırsınız .Henüz çıkış belirtilerinde değilsiniz.Bu çabalarınızı esas tekniklerle denemelisiniz.Mesela merdiven inmek demişsiniz bu da ters.Çıkmayı imaje etmelisiniz yani bir yere inmek değil çıkmak..
Örneğin suyun dibinden yukarı yüzeye çıkıyormuşsunuz gibi hayal edip konsantre olmalısınız.
Dediğim gibi forumda işinize yarıyacak çok bilgi var hepsini okuyun..