Astral Deneyimi ve Sorun

Samhain Scream

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, astral hakkında bilgili birisi soru-cevap konusu açarsa iyi olabilir. Ben ters düşünme ile astral seyahati denedim. Kollarım ve bacaklarım uyuştu, gözlerim kapalıydı sanki. Hani gözlerimiz kapalıyken bazen olur; ileri geri gidip geliyormuş gibi olur, öyle oldu. Sonra sanki bedenim şişiyormuş gibi oldu. Çıkış aşamalarına gelmiş miyim? Sağ kulağım çok az bir süre çınladı, sonra bıraktım kendimi ve uyudum. Ertesi sabah uyandığımda bedenim ağrıyordu. Astrale yaklaşmış mıyım? Bir de bir sorum var. Astral seyahatte nasıl görürüz? Zihnimizde düşünce ile mi, yoksa gözlerimizi açıp hareket mi edeceğiz? Kafamızın içinde mi, yoksa çıkış gerçekleştikten sonra gözlerimizi açıp odada gezinerek mi ?

mally

Kayıtlı Üye
Forumumuza hoş geldiniz.

Göründüğü üzere sitemiz, bireyleri daha çok araştırma ve uygulamaya yönelten bilgi ve tekniklerle doludur. Bu yüzden soru-cevap gibi kolaycılığa kaçma yollarını tasvip ve tavsiye etmiyoruz.

Yaklaşmışsınız gibi görünüyor, bedeninizin ağrıması kendinizi çok zorladığınızdan olabilir. Denemeleriniz ile alakalı olduğunu zannetmiyorum.

Astral seyahati ruh yapar ve fiziki bedeninizin ve idrakinizin dayanabileceği tüm algılarınız açıktır. Evet gözünüz ile gördüğümüz zannederiz fakat görme duyusu şimdiki gibi beyin vasıtasıyla mı olur, bunu çalışmalarınıza devam ederek kendiniz deneyimleyip, tanımlarsınız.

Astral seyehat bölümünü en son sayfa veya ilk açılan konulardan başlayarak inceleyin, nefes tekniklerini öğrenin ve en önemlisi: İnanarak devam edin. Bir kişi bir işi yapabiliyorsa, herkes yapabilir.

Sevgi ve ışıkla...

sunit

Kayıtlı Üye
Gayet yaklaşmışsınız biraz daha dayansaydınız şiddetli sarsılmalar eşliğinde kendinizi bedeninizden 1-2 metre ileride bulacaktınız :)

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
Astral seyahate çıkmadan hemen önce ellerimiz ve bedenimiz karıncalanıyor mu?

Hiciste

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, anlattığınız aşamalar projection esnasında yaşanan duyulardır, her nekadar tam çıkışa yaklaşmışsınız diyemesemde, başarısız olmuşsunuz'da diyemem. Çıkış aşamalarındaki yaşanan bağzı duyuları yaşamaşsınız ve bu iyiye işarettir, önemli olan duyuları yaşamaya başladığınızda konsantreyi bozmadan devam edebilmektir. Çoğu kimse bu aşamalar yaşanırken tedirgin olarak konsantreyi kaybediyor ve projection başarısızlıkla tamamlanıyor.