Çok güçlü bir aşk büyüsüdür.

akik

Banlı Kullanıcı
Bir kişiyi tesir altına alarak kendinize aşık etmek isterseniz çok güçlü bir celbiyedir aşagıda verecegim harfiyen uygularsanız ve güçlü olursanız sonuç pozitiftir..Arası bozuk sevgiler yada karı-koca için daha süratli tesir eder)
Gerekli Malzemeler
Bir Miktar Balmumu
2 adet kehribar parçası
Cavi sakızı
Saf Gül suyu
Tarif
Düz bir zemin üzerine gülsuyunu dökün, sonra balmumu serin, balmumu üzerine Hayr Mührünü çizin, daha sonra balmumunu 2 ye bölün, harflerin yarısı bir mumda diger harfler diger mumda sayısı önemli degil..
Bölünen mumları insan tasvirine getirin, üzerlerine 1 er adet kehribar yapıştırıp yüzleri birbirine bakacak şekilde yapıştırıp 21 kez bunlara dogru celcelütiye okuyun ve cavi sakızı ile tütsüleyin

serfiraz

Kayıtlı Üye
hayr mührü nedir?ayrica balmumu katı değil mi önce ısıtıp yumuşatmamız lazım sanırım

reidikonto

Kayıtlı Üye
Öncelikle paylaşımınız için teşekkürler. Fakat eksik bırakmış olduğunuz bir bölüm var. işLem bittikten sonra tütsüledikten sonra ne yapacağız.? Onları saklayacakmıyız burasıda önemli.?

akik

Banlı Kullanıcı
hayr mührünü fotoğraf olarak yüklemem gerek elimde var fakat nasıl yüklenir bilmiyorum.başlık açıp sordum kimse cevap vermedi.site içinde aradım bir üye paylaşmış onu kopyalıyorum
hayr mührü( hayır işleri için kullanılır) :
clip_image001.jpg