Bu yaptığım bir yetenekmi yoksa anormalleşiyor muyum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

S.a durup dururken kendi kendime konuşuyorum ileriye dönuk bir konuşma ileride olacaklarla ilgili konuşuyorum ve konuştuklarım oluyor harfi harfiyen bu bir yetenekmi ?

moskov

Kayıtlı Üye
Ben böyle bir şey yapamıyorum, kimseden de duymadım. Yetenek olmalı, yani söylediklerinizin olması..

Ori

Kayıtlı Üye
Bazen ortamınızı çok iyi tanırsınız ve tanıdığınız için ortamda neler olup biteceğini önceden tahmin edebilirsiniz. Arada benim başıma gelir.

AJA

Elit Üye
Evet bu bir yetenek.Ama bu ileriye dönük yaşanacaklarınızı nasıl bir durumla ortaya çıkarabiliyorsunuz bunu en iyi siz bilebilirsiniz.Duru sezi yada görü vs.. ?ü
Ama yanlızken konuşun kendinizle :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
S.a durup dururken kendi kendime konuşuyorum ileriye dönuk bir konuşma ileride olacaklarla ilgili konuşuyorum ve konuştuklarım oluyor harfi harfiyen bu bir yetenekmi ?

Bazıları görülerini çizer, bazıları yazar, bazıları resmeder siz ise seslendiriyorsunuz. Bu bir yetenektir diyebiliriz.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bu bir yetenek mi? Doğru cevabı işin ehli kimseler verebilir. Ben normal bir vatandaş olarak yetenek diyorum. Bu tip yeteneklerde önemli olan yeteneği kontrol edebilmek. Yani yetenek sizi kullanmamalı. Yani olur olmadık zamanlarda ortaya çıkıp sizi zor durumda bırakmamalı. Yoksa çok zor durumlarda kalınabililir. Ayrıca olacak şeyleri söylemek güzel mi o da ayrı bir zor durum bence. Bu yetenekle ya da beceriyle ne fayda sağlayacaksınız? Ya da bir fayda sağlamak istiyor musunuz? Nereye kadar fayda sağlayacaksınız? Bu durum sizden neleri alacak size ne verecek? Bazen fazla bilgi ne yapacağınızı bilemiyorsanız yıpratıcı da olabilir? Siz onu doğru kullanana kadar sizi üzebilir de! Bu tip yeteneklere sahip kişiler bazı durumlarda profesyonel yardım almak zorunda kalabiliyorlar.
Saygılarımla,

Dex

Banlı Kullanıcı
Peki bu içinizdeki konuşlamar, mantıklı değerler ve olasılıkların bileşkeleriylemi ortaya çıkıyor? Çünkü ben durup dururken çok fazla kendi kendime konuşurum . Mesela otobüste giderken, ilk defa gördüğüm kişilerin nezaman ineceğini , nereye oturucaklarını , nerede durucaklarını o indikten sonra otobüsteki yeni düzenin nasıl olabiliceğini kendi kendime otomatikten konuşurak biliyorum . Sizdeki böyle birşey mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...