Lütfen Yardım Edin! Cisimleri hareket ettirebiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ashly

Kayıtlı Üye
Öncelikle belki inanmayacaksınız, belki de saçma gelecek ama buradaki çoğu olaydan daha basit benimkisi.
Sigara dumanı vb. gibi şeylere yön verebiliyorum. Örneğin duman kendi çapında hareket ederken, sola doğru götürebiliyorum ya da kendi kendine hareket eden bir kapıyı, üzerinde biraz uğraşırsam yavaşlatıp durdurabiliyorum. Bugün fark ettiğim ve bana çok saçma gelen bir olayda akvaryumdaki balıklarımı, istediğim şekilde hareket ettiriyorum ! Bunları çok denedim, her ne kadar rastlantı olduğuna inanmak istesem de gerçeklik payı olduğunu da düşünüyorum. Lütfen yardım edin !

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Sevgili kardeşim, böyle bir yeteneğin var mış madem, ne diye yardım istiyorsun anlayamadım? Ne mutlu işte, kullan gönlünce kullanabildiğin kadar, geliştir kendini. Ha eğer dikkat çekmek istiyorsan, senin yapabildiklerini yapabilen insanlarla dolu bu forum, buradan ekmek çıkmaz sana, pek üzülerek söylüyorum ki. Böyle bir yeteneği olan biri, yardım dilemez yardım etmek faydalı olmak için bir şeyler yapar, daha doğrusu yapmalıdır. Allah yar ve yardımcın olsun.

Önceki mesajımı da yanlış anlama, eğer kendini geliştirmek istiyorsan ve o yönde yardım istiyorsan ve gerçekten sadece bunu istiyorsan, moderatör arkadaşlarla iletişime geçebilirsin, burada konu açmak yerine. sadece iyi niyetli bir hatırlatma olsun istedim, kırmak amacında değilim, iyi forumlar.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Konu zaten psişik yeteneklere açılmalıydı, sayın MerlinMustafa'nın verdiği likteki konuları incelemenizi öneririm. Bence önce psişik yeteneğin ne demek olduğunu öğrenerek devam edin.
Bu forumda bulunan kişilerin bir kısmı bu gibi yeteneklere sahip, bir kısmı da öğrenmek amaçlı burada bulunuyor. Psişik yetenekleriniz ortaya çıkmaya başlamış, verilen linkten okumalar yaparak daha farklı yöntemler de deneyimleyebilirsiniz.
Üyeler genelde bu gibi deneyimler yaşayabilmek için yardım isterler, sizin ne için yardım istediğinizi anlayabilmiş değilim.

Perina

Banlı Kullanıcı
Konu zaten psişik yeteneklere açılmalıydı, sayın MerlinMustafa'nın verdiği likteki konuları incelemenizi öneririm. Bence önce psişik yeteneğin ne demek olduğunu öğrenerek devam edin.
Bu forumda bulunan kişilerin bir kısmı bu gibi yeteneklere sahip, bir kısmı da öğrenmek amaçlı burada bulunuyor. Psişik yetenekleriniz ortaya çıkmaya başlamış, verilen linkten okumalar yaparak daha farklı yöntemler de deneyimleyebilirsiniz.
Üyeler genelde bu gibi deneyimler yaşayabilmek için yardım isterler, sizin ne için yardım istediğinizi anlayabilmiş değilim.

Belki mabed ile paylaşmak için yardım istemiş olabilir..Çünkü burada kendisine benzeyen insanlar var öyle değilmi?:) Yani paylaşıma yardım ismini vermiş olabilir:) Yada bu yeteneklerini geliştirmek için yardım istemiş olabilir..Yani yardım istemesi bana normal geldi:)

demonic

Kayıtlı Üye
Sn.üyeler:bunların hiçbirisi yetenek değildir!dumana yön vermek,eşyaları hareket ettirmek her insanın yapabileceği şeylerdir...bunu olağanüstü hal verip konu açmak anlamsız...telekinezi,pyrokinezi vb.konulara bir göz atmanızı öneririm...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Belki mabed ile paylaşmak için yardım istemiş olabilir..Çünkü burada kendisine benzeyen insanlar var öyle değilmi?:) Yani paylaşıma yardım ismini vermiş olabilir:) Yada bu yeteneklerini geliştirmek için yardım istemiş olabilir..Yani yardım istemesi bana normal geldi:)

Tabii yardım isteyebilir ama ne için istediğini belirtmezse nasıl yardım edilir? Yardım edilemez denmiyor, dikkatinizi çekerim. Ancak üyemiz henüz bunların psişik yeteneklere girdiğini bilmiyor olabilir, bu yüzden de öncelikle o bölümü incelemesini önerdim.

Ayrıca sayın ashly, özellikle telekinezi başlıklı paylaşımları da incelemenizi öneririm. Tam olarak nasıl bir yardım istediğinizi de açıklarsanız, elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız.
Sitemize hoş geldiniz:)

akik

Banlı Kullanıcı
Bir şeyi herkes yapamıyor, sadece bazı kişiler yapabiliyorsa bu,yetenektir. Yeteneği diğer özelliklerden ayıran zaten bu özelliğidir. Cisimleri gözleriyle hareket ettiren insan sayısı azdır. Herkesin yapabileceği bir şeyse söyle biz de yapalım ozaman, neden yapamıyoruz? Sinan çetinin star tvde cisimleri hareket ettiren insanlarla yaptığı bir program vardı. Ayrıca ben buna şahidim oda arkadaşım bunu yapabiliyordu. Bu özel bir yetenektir, korkulacak bir şey yok. Seni diğerlerinden farklı kılan bir yeteneğin var. Ne mutlu sana. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sn.üyeler:bunların hiçbirisi yetenek değildir!dumana yön vermek,eşyaları hareket ettirmek her insanın yapabileceği şeylerdir...bunu olağanüstü hal verip konu açmak anlamsız...telekinezi,pyrokinezi vb.konulara bir göz atmanızı öneririm...

Sayın demonic, nasıl her insan eşyaları hareket ettirebilir? Sizce bu mümkün mü? Çevrenizde kaç kişi eşyaları hareket ettirebiliyor?

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Bunları kıskanalım diye yapıyorsunuz değil mi? Bende milletin düşüncelerini duyumsuyorum onlardan önce paylaşıyorum donup kalıyorlar. Hayvanlara istediğimi yaptırabiliyorum (kendi sahip olduğu yeteneklerle tabi bir hamster ı konuşturamazsınız) Psi-wheel deneyini uyguladım ve başarılı oldum ama büyük cisimleri hareket ettiremiyorum. Senin durumun yardımlık değil sadece bunu belirtmek için bir kaç yeteneğimle örnek verdim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle belki inanmayacaksınız, belki de saçma gelecek ama buradaki çoğu olaydan daha basit benimkisi.
Sigara dumanı vb. gibi şeylere yön verebiliyorum. Örneğin duman kendi çapında hareket ederken, sola doğru götürebiliyorum ya da kendi kendine hareket eden bir kapıyı, üzerinde biraz uğraşırsam yavaşlatıp durdurabiliyorum. Bugün fark ettiğim ve bana çok saçma gelen bir olayda akvaryumdaki balıklarımı, istediğim şekilde hareket ettiriyorum ! Bunları çok denedim, her ne kadar rastlantı olduğuna inanmak istesem de gerçeklik payı olduğunu da düşünüyorum. Lütfen yardım edin !
Yaparken ne hissediyorsunuz, ne imgeliyorsunuz, hareket ettirdiğiniz cisimle aranızda oluşan bağı nasıl açıklarsınız mesela? Detaylı yazabilir misiniz? Bir de tam olarak ne yardımı istiyorsunuz?

demonic

Kayıtlı Üye
Sn.origanum: Çalışmalar sonucunda her insan bunu yapabilir...ancak bazı kişilerde daha kuvvetlidir...psi-well kağıdı hareket ettirmektir(eşya)sonra pipet çevirme sonrada mekanik hareketler gelir,insan uğraşırsa elbette eşyaları hareket ettirir ama dediğim gibi bu bazılarında belli olmayacak kadar az,bazılarında çok yüksek boyuttadır...ama çalışmalarla geliştirilebilir...etrafımdaki meraklı olan her insan eşyaları hareket ettirebiliyor ancak burası türkiye biliyorsunuz her önüne gelene öğretmek istesen adın deliye çıkıyor :) ...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sn.origanum: Çalışmalar sonucunda her insan bunu yapabilir...ancak bazı kişilerde daha kuvvetlidir...psi-well kağıdı hareket ettirmektir(eşya)sonra pipet çevirme sonrada mekanik hareketler gelir,insan uğraşırsa elbette eşyaları hareket ettirir ama dediğim gibi bu bazılarında belli olmayacak kadar az,bazılarında çok yüksek boyuttadır...ama çalışmalarla geliştirilebilir...etrafımdaki meraklı olan her insan eşyaları hareket ettirebiliyor ancak burası türkiye biliyorsunuz her önüne gelene öğretmek istesen adın deliye çıkıyor :) ...

Cevap bana idi galiba, embriyo:)
Zaten bütün psişik çalışmaları yapabilme kapasitesi herkeste var. Çalışarak, sabırla açığa çıkarılmayı, perdenin aralanmasını bekliyor. Ama hiç bir eğitim almadan bunları yapabilen biri varsa, bu kişide yetenekler doğal olarak ortaya çıkmış demektir. İstek varsa, yeteneği doğrultusunda yönlendirmek gerekir. Ama her şey kişiye bağlı, sabırla çalışması lazım. Ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim, farkındalığı geliştirmeden, psişik yetenekler tek başına sadece egomuzu şişirmeye yarar:)

demonic

Kayıtlı Üye
Evet herşey kişiye bağlı...ilim şehrinin anahtarı meraktır derler,insan aslında çok şey yapabilir ama hiç çile çekemezler...eh ne diyelim dağ meyvesi acı olur ama yiyene şifadır...

Perina

Banlı Kullanıcı
Tabii yardım isteyebilir ama ne için istediğini belirtmezse nasıl yardım edilir? Yardım edilemez denmiyor, dikkatinizi çekerim. Ancak üyemiz henüz bunların psişik yeteneklere girdiğini bilmiyor olabilir, bu yüzden de öncelikle o bölümü incelemesini önerdim.

Ayrıca sayın ashly, özellikle telekinezi başlıklı paylaşımları da incelemenizi öneririm. Tam olarak nasıl bir yardım istediğinizi de açıklarsanız, elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız.
Sitemize hoş geldiniz:)

Evet haklısınız ne istediğini ayrıntılı yazmalıydı..Ve burada sizin de belirttiğiniz gibi psişik durumlar sıradan değil..Çünkü günlük hayatta sürekli karşılaşılan şeyler değil..Ama belki gelecekte maneviyat yoğunluk kazandıkça belki de sıradanlaşacaktır..

masum1912

Kayıtlı Üye
Arkadaşım senin yaptığın ya da sana verilmiş olan ne ki? Ben ne insanlar gördüm seninki yanında sinek kalır. Yaptığın kısa bir örnek, bir kişi tanıdım daha 25, 26 yaslarında bunu kim sinirlendirirse, etrafında neredeyse 20 mt. çapında kim varsa kısa süreliğine baygınlık geçiriyor, cinler ondan nefret ediyor. Sana diyeceğim yeteğini geliştir, kimseye söyleme, eğer öyle bir yeteğin varsa, insanların düşüncelerini bile hareket ettirirsin.

aRaSTıRMaCı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci+internet cafe işleticisi
Evet ben de karıncaya %100 istediğim yönde gitmesini sağlayabiliyorum. Neden karınca diyeceksiniz, çünkü: ne kadar küçük o kadar kolay. :)

çatıCini

Kayıtlı Üye
bende damacanadan su doldururken tam taşacağı anda lütfen taşma lütfen taşma diye suyu durduruyorum. mersi.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
TELEKİNEZİ...Müthiş bir yetenek..Başarılı olmanızı ve aradığınız iyi rehberi kısa zamanda bulmanızı dilerim..Zaman zaman bu konuda yaptıklarınızı,katettiğiniz mesafeleri bizlerle de paylaşırsanız seviniriz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...