Astral Denemesinde Kalp Hızlanması

konan17

Kayıtlı Üye
Benim hayal gücüm oldukça geniş ve astral seyehati ilk duyduğumda çok ilgimi çekti ve denemeye karar verdim. Yatağa yattıktan 1-2 dk sonra kulaklarım çınlıyor, 3-4dk sonra ayaklarım uyuşuyor, 5-6 dk sonra kollarım uyuşuyor ve karnımdan bir anda başıma kadar bir uyuşukluk geliyor ve bir anda alnıma inanılmaz bir gerginlik geliyor. Sonra öyle bir kalbim atmaya başlıyor ki, size anlatamam karnımdan atmaya başlıyor sanki ve inanılmaz bir hızla kalbimde çarpıntı hissediyorum, bir türlü çıkamadım ama bu boyuta 10 dk içinde ulaşabiliyorum. Lütfen yardımm.

İlk 3 denememde hep aynı sonuç. =(

mally

Kayıtlı Üye
Forumumuza hoş geldiniz. Keşke ilgili bölümü inceleseydiniz ve forum kurallarını da bir okusaydınız.

Sorununuz olduğunu varsaydığınız şeyi tam olarak anlamadım. Kalbinizin hızlı çarpması mı? Astrale çıkamamak mı? Bedeninizin uyuşması mı? Yanlış teknik uyguladığınızı düşünmek mi?

Şöyle yapalım:

1- Astral seyahati nasıl tanımlıyorsunuz?
2- Astral seyahat hakkında ne gibi araştırmalar yaptınız?
3- Odanız tamamen karanlık ve seslerden uzak mı?
4- Daha önce benzer uygulamalar yaptınız mı?
5- Tam olarak nasıl imgeleme yapıyorsunuz?
6- Niyetinizi nasıl ediyorsunuz?
7- Nefes çalışması yapıyormusunuz? Evet ise, nasıl?

Bu soruları cevaplandırın, yardımcı olmaya çalışalım.

Sevgi ve ışıkla kalın

konan17

Kayıtlı Üye
Astral seyehat için gerekn şeyleri bir çok siteden okudum.
Odam tamamen karanlık ve sesiz.
Daha önce benzer bir uygulama yapmadım.
Yatağa yattığımda çınlamalar duyuyorum ve ona konsantre oluyorum, gözümün önünde şekiller canlandırıyorum ve bacaklarım uyuşuyor, ellerim uyuşuyor, karnım çekiliyor ve alnım gerilmeye başlıyor ve bir de uğultular. Bir anda uyuyacak gibi oluyorum. Bir yerimi oynatmaya halim kalmıyor ama birden kalp çarpıntısı başlıyor ve içimden çıkamıyorum.
Nefes çalışması yapmadım, nasıl yapabilirim. Sanırım kalp çarpıntısının sebebi de bu. =(
Nasıl yapabilirim ?

mally

Kayıtlı Üye
Tüm çalışma ve meditasyonlarda nefes önemlidir. Sevgili Jungfrau'nun yönlendirmesi çok yerinde.

Bir çok siteden okumuş olmanız çok güzel, lütfen Astral Seyahat Bölümümüzü en son sayfadan başlayarak inceleyin. Buradaki konu içeriklerinin hemen hepsi deneyimlenmiş sağlıklı bilgilerdir. Aklınıza takılan yerleri tekrar sorarsınız, bilgimiz dahilinde cevaplamaya çalışırız.

Sevgiler

• Beğendim
Tepkiler: AJA

konan17

Kayıtlı Üye
İlginiz için gerçekten çok teşekkürler.