içimden gelen sesler ve mavi enerji ?

kosantospa

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim nereye açmam gerektiğine karar veremedim.

ben sürekli hisleri ve sezgileriyle hareket eden bir insanım çoğunuzda olduğu gibi bazen içimden gelen sesle tartışma derecesine varırcasına konuşuyorum kendi kendine birşeyler düşünmekten çok farklı dediğim ilk sorum bu seslerin hangisinin iyi hangisinin kötü niyetli olduğunu nasıl anlayabiliriz.

ikincisi bir iki hafta önce sınıfta otururken önümde duran kıza mavi enerji gönder dedi içimden birşey mavi enerji diye adlandırdığım şey farkındalık yapılan nefes çalışmaları gibi içime mavi duman mı diyeyim gaz mı diyeyim onu çekiyorum sonra kıza doğru bırakıyorum kızın etrafını sarıyo böyle birkaç kere yaptım ama tamamen ne yaptığımı bilmeden reiki öğrenmek istiyorum aslında reikiyle ilgili bi kaç yazı okudum ama hem birebir öğretecek biri olmadağından hemde yurtta odada yalnız kalmadığımdan bi türlü başlamayamadım şimdi şizofren falan olduğumu söyleyenler olabilir belki de öyleyim bilmiyorum :) ama bu yaptığımın ne demek olduğunu bilen biri yardımcı olursa sevinirim
çok teşekkürler

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
merhaba arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yerde açtıysam özür dilerim nereye açmam gerektiğine karar veremedim.

ben sürekli hisleri ve sezgileriyle hareket eden bir insanım çoğunuzda olduğu gibi bazen içimden gelen sesle tartışma derecesine varırcasına konuşuyorum kendi kendine birşeyler düşünmekten çok farklı dediğim ilk sorum bu seslerin hangisinin iyi hangisinin kötü niyetli olduğunu nasıl anlayabiliriz.

ikincisi bir iki hafta önce sınıfta otururken önümde duran kıza mavi enerji gönder dedi içimden birşey mavi enerji diye adlandırdığım şey farkındalık yapılan nefes çalışmaları gibi içime mavi duman mı diyeyim gaz mı diyeyim onu çekiyorum sonra kıza doğru bırakıyorum kızın etrafını sarıyo böyle birkaç kere yaptım ama tamamen ne yaptığımı bilmeden reiki öğrenmek istiyorum aslında reikiyle ilgili bi kaç yazı okudum ama hem birebir öğretecek biri olmadağından hemde yurtta odada yalnız kalmadığımdan bi türlü başlamayamadım şimdi şizofren falan olduğumu söyleyenler olabilir belki de öyleyim bilmiyorum :) ama bu yaptığımın ne demek olduğunu bilen biri yardımcı olursa sevinirim
çok teşekkürler

İçinizdeki ses vesvese şeklindeyse zaten anlarsınız. Ancak ikinci sorunuzdaki gibi bir şey ruhsal rehberinizden gelmiş gibi görünüyor. Mavi şifada ve koruma kalkanında kullanılır. Huzur, dinginlik, ağrı kesici ve koruma etkisi vardır. Önünüzde oturan kızın ağrısı, hastalığı veya korunmaya ihtiyacı olabilir ve size sezgisel olarak aktarılmış olabilir. Unutmayın tesadüf diye bir şey yoktur, kızın ihtiyacı vardır ve sizde içsel olarak bilgiyi almış ve aktarmışsınızdır.
Usui reiki bir master tarafından birebir uyumlanmadan kullanılamaz. Kundalini reiki ise uzaktan uyumlanmayla kullanılabilir. Ama enerji zaten herkeste mevcuttur, reiki olmadan da kullanabilirsiniz. Ancak reikiye uyumlandıktan sonra daha etkili ve bilgili olarak kullanabilirsiniz.

alin

Kayıtlı Üye
"ben sürekli hisleri ve sezgileriyle hareket eden bir insanım çoğunuzda olduğu gibi bazen içimden gelen sesle tartışma derecesine varırcasına konuşuyorum kendi kendine birşeyler düşünmekten çok farklı dediğim ilk sorum bu seslerin hangisinin iyi hangisinin kötü niyetli olduğunu nasıl anlayabiliriz".

Sayın kosantospa içinizdeki sesin iyi ya da kötü niyetli olduğunu, sadece kendi deneyimlerinizle anlayabilirsiniz. Genellemeler vardır elbette, iç sesinize kulak verebilmeniz gibi, yine onun iyi ya da kötü olabildiğine dair ilk gelen bir his vardır. Henüz zihin konuşmadan, iyi mi, kötü mü diye düşünme anından önce.. İçinize yine iyi mi, kötü mü olduğu huzuru ya da rahatsızlığı yayılır. Bu sesi tek duyan siz olduğunuza göre, bunun da siz ayırımını yapacaksınız. Özetle hangi yorumunuzda, duygu durumunuzda, ne yaşadığınızı deneyimleyerek ya da zihni konuşturmadan önce algılayabilirsiniz.
Renklerle ilgili sitede bir kaç link
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22049&highlight=renkler
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=22740&highlight=renkler başka linkler de vardır. Arama butonuyla taratabilirsiniz. İyi forumlar..