Davet Yapıldığında Diğer Aleme Kapı Açılır Ve Sonrasında Yaşananlar

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar davet yapıldığında diğer aleme kapı açılıyor o kapıdan ilk önce ifritler giriyor bu duruma şahit oldum bu tecrübemdir ilk önce yapılacak davetin buhurunu bilmiyorsanız yakın bilinmiyorsa muhakkak güzel kokulu bir buhur yakın mesela günlük ama öncelikle bir çay kaşığı çörek otunu tütsüleyin bu kapıdan içeri giren negatif ervahı rahatsız eder davetten önce muhakkak odayı negatif istasyonlardan temizleyin ayetleri var sitede görmüştüm davet başladığında okumayı ezberden yapmak daha sağlıklı ama ben genede kağıda büyükçe yazıp okuyorum sonrasında insan yavaş yavaş transa giriyor o durum önemli kendinizi bırakmayın hemen uyursunuz davette gider abdeste gider sert bir kahve için uyku gelmesin davet yapıldı sonuç iyi veya kötü muhakkak odayı negatif kalıntılardan temizleyin ve 1 hafta boyunca odada günlük tütsü yapın

benim tecrübemdir anlattıklarım sizinde varsa deneyimleriniz paylaşırsanız sevinirim

Allahın Rahmet Ve Bereketi Üzerinize Olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Günlük ve çeşitli buhurlar negatif enerjiyi temizler lakin davette yanlış bir şey varsa buhur o davetden kaynaklanan yanlışlığı düzeltmez. Neyi nasıl çağırdığınız önemli oluyor.

gökşen

Kayıtlı Üye
Neler yaşadınız merakımdan soruyorum, yani onlara bişiler mi sordunuz ?

Cem

Kayıtlı Üye
Günlük ve çeşitli buhurlar negatif enerjiyi temizler lakin davette yanlış bir şey varsa buhur o davetden kaynaklanan yanlışlığı düzeltmez. Neyi nasıl çağırdığınız önemli oluyor.

evet aziz kardeşim doğru düşünüyorsun o daveti okurken yanlışlık varsa hemen hissedersin o daveti yaptırmazlar

Neler yaşadınız merakımdan soruyorum, yani onlara bişiler mi sordunuz ?

Aziz kardeşim ben belli bir yere kadar bilgi verebilirim havas ilminde gizlilik esasdır

yasın1

Kayıtlı Üye
yanına gelır selam verır ve tanısırsınız sonra anlasmaya gırersınız anlasma yapıldıktan sonra sana kısa bı dua verır okudugun zaman yanına gelır

Cem

Kayıtlı Üye
Azimette hata var ise iş oraya kadar gelmez kardeşim

meftunum

Banlı Kullanıcı
belli ki sen birçok kez davet denemişsin ve birkaçında uyuyup kaçırmışsın.yanlış anlama kendi deneyimim dedinya.
ve ifritler açılan kapıdan girdi. peki sen naptın canım kardeşim.ya sen ifriti hayatında hiç gördünmü.
lütfen böylesi ciddi bir platforma sallama laflarla girmeyin.milletinde vaktini almayın.

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
Sevgili meftunum.. siz sabahtan beri her yaptığınız yorumda birilerini sürekli eleştirdiniz. Eğer birilerinden daha çok bildiğinizi iddia ediyorsanız paylaşın deneyimlerinizden faydalanalım. Hani bir laf var ya anadolu da "lafla peynir ekmek gemisi yürümez diye"... Eleştiriyi bırakın demiyorum yanlışlar varsa eleştirin tabiki... Ama bilgili iseniz doğrusunu yazın fayda görelim..

meftunum

Banlı Kullanıcı
tabii ki ben paylaşmak için burdayım.
ne biliyorsam eksiksiz paylaşacağım.
ama ayşaman kardeşim inan yazılanları okuyunca üzüldüm.çünkü hiç bir şey bilmeden siteye giren kardeşlerim göz göre göre yanıltılıyorlar.
tamam bilgiler paylaşılsın ama kişi denedim dediğinde sonunuda bağlasın ki anlayalım.
yinede kimseyi rencide etmek için yazmadım.azıcık kendilerine çeki düzen versinler istedim.

Cem

Kayıtlı Üye
Bu yazdıklarım benim 16.11.2011 tarihine kadar edindiğim tecrübemdi insan sürekli ilmi geliştiriyor ve yazdıklarım birebir ve tecrübe edilmiş şeyler şu bir gerçek yaşanmayan bir olayı yaşamış gibi yazmak hele o yazdıklarından insanların zarar görmesi direk günaha girmektir ama o anlattıklarımdada bir yere kadar yazabilirsin bazı şeyler sırdır kişiye o kapı açılır kapının açık kalması kişinin elinde ayrıca ilk yazımda ifrit geldi diye yazdım ifrit olduğunu çok iyi biliyorum hızı her birisinin gücü farklı kişiye bir yere kadar müdahale edebiliyorlar bunları neden yazdım diye düşünen olur bunları bir kenara not alır tüm verileri toplar bir faydam olurda okuyan kardeşim şöyle gönülden kalpten bir Allah razı olsun der

striker

Kayıtlı Üye
ortaya bir bilgi veriyosunuz, yarım yamalak,
ya tam detaylarıyla, iyisi ile kötüsü ise yazın yada hiç milletin aklını karıştırmayın.
insanalra merak narkozunu aşılıyosunuz , yarı yolda bırakıyorsunuz.
havas ilminde gizlilik neye göre esastır, bencilliğe göremi demek istiyorum.
bilgi paylaşıldıkca güzel değilmidir.
birşey biliyorsanız yaptıklarınızı paylaşın, insanlarda sayenizde birşeyler öğrensinler.
şimdi sorumluluki vebal almak diyeceksiniz, merak etmeyin herkesin aklı başında.
ben bu lafa hiç ama hiç katılmıyorum.

insanlar öğrenmeye çalışırken, doğru bilgi verilmeden , üstü kapalı sözlerle birşeyler anlatırlar,
sonrada tenkit edici cümlelerle onlara cevap yazarlar.
bu tarz hiç hoş değil bence.
bildiğin birşey varsa söyle , yoksa klasik türk edebiyatı yapma.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sayın striker, lütfen uslubunuza dikkat ederek konuşunuz. Siz burda fikrinizi belirtirken diğer üye de fikrini söylemekte özgürdür. Ayrıca "Havass'da gizlilik esastır." cümlesi herkesin bildiği ve kurallara dikkat ederek uyulması gereken bir cümledir. Bu işlerde belki siz biraz daha öndesiniz, daha Havass'ın ''h'' sinden anlamayan birinin bu uygulamaları yapması durumunda az çok başına ne geleceğini tasavvur etmelisiniz. Herkes kendinden sorumludur evet fakat bu işler daha yürümeye başlamamış birine açık ve tam olarak verilecek bilgiler değildir. Bilgiyi verecek kişi karşısındaki kişinin bu konudaki yeteneğini ölçer, dener, süzgeçten geçirip daha sonra paylaşır. Takdir edersiniz ki internet ortamında verilen bilgilerde bu pek mümkün değildir. Bu sistemin işleyişi bazı belli kurallara bağlı, ister hosunuza gitsin ister gitmesin bu böyle. Ayrıca burada verilen uygulamaların bir kısmında bilgiler tam iken kalan birçok kısmında eksiktir, bununda sebebi defalarca belirtildi. Yapabilecek ve bu işte deneyimli birinin zaten buradaki bilgilere ihtiyacı olmaz veya eğer öğrenmesi gerekiyorsa da bilgi bir şekilde karşısına çıkar.

GMPP'da paylaşılan uygulamalar ve diğer bilgilendirmeler tamamen fikir vermek ve eğer karşılaşırsanız neyle uğraşıyorsunuz bilin diye yapılmaktadır. Lütfen her seferinde uygulamalar tam verilmedi serzenişlerinden vazgeçin.

striker

Kayıtlı Üye
haklı olabilirsiniz , ama insanların öğrenme isteği , sabırla davranmaya elverişli olmuyor,
isteyen insanalr , birşekilde ulaşır yada arayan bulur bu bilgileri demişssiniz ama birçok kişi böyle çevreden uzakta yaşadığı için,
arayıpta bulamıyor.
kendim buna örneğim arayıpta bulunamaycak birçok şeyi bu siteden öğrendim.
bu bilgileri verenlere paylaşanlara ve emeği geçenlere herzaman duacıyım.
bugun internet benim gibi böyle ilimlere yabancı insanlar için çok büyük bir öğretici,
peki bilgileri başka şekil öğrenemezmiyiz,
şahsen ben öğrenemem , ne zamanım nede konumum nede sosyal hayatım böyle ilime yönelecek ortamı sağlayamıyor.
bu konularda tamamen internetten ve sizin gibi insanların bilgisi , yorumları yön gösterici oluyor.
mesela ben bu sitedeki yöneticilerin yazdıklarına büyük bir güven duyuyorum. objektifler,
samimiyetlerine nedendir bilmiyorum ama çok inanıyorum.
açıkcası sizlere çok güveniyorum.
bu güven duygusunu sosyal hayattaki insanlardan alabilirmiyim, muhtemelen alamayacağım.
karşılıklı iki insan ortak bir eylem yapıyorsa , ucunda muhakkak menfaat vardır.
menfaatın olduğu yerde , dürüstlük nekadar olur bunu bilemiyorum.
bugun ben size birşey sorsam , siz bana bunu söylerken herhangi bir beklenti içerisinde değilsiniz,
tamamen karşılıksız bir yardım var ama bu yardımlar gerçek hayatta nekadar karşılıksız , nekadar güvenilebilir.
bunları özür dileyerek yazıyorum. kusurum olduysa bağışlayın.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bizde burada üyelerimizin her konuda doğruyu bulmaları ve kötü niyetli kişilerden zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyor ve zaten belli başlı kuralları bu yuzden katı bir şekilde uygulamaya calışıyoruz. Zaman ve imkanlar el verdiği sürece kendinizi geliştirmeye devam edin, çalışın, okuyun...Bu işlerde insanlar on yıllarını verip ciddi bir emek harcayarak belirli bir seviyeye zar zor ya ulaşırlar yada ilerleyemezler bile. Bu yüzden de her zaman söylediğimiz temel nokta; kişilerin önlerine herşeyin hazır gelmesini beklememesi, edinecekleri tecrübe ve bilgileri sindirmeleri ve önlerindeki yolda sağlam adımlarla ilerlemeleridir.

Cem

Kayıtlı Üye
Sözün özu burası " eger ogrenmesi gerekiyorsa da bilgi bir sekilde karsisina cikar. " Zamanı geldiğinde kapıyı açarlar
Sayın Mefetseger havas ilmi ile ilgili yaşanan deneyim kısmen paylaşılınca bile ( konuşulsa dahi ) O ortamda neler olduğuğunu çok iyi biliyorsunuzdur

Saygılarımla

satelcom

Banlı Kullanıcı
Sözün özu burası " eger ogrenmesi gerekiyorsa da bilgi bir sekilde karsisina cikar. " Zamanı geldiğinde kapıyı açarlar
Sayın Mefetseger havas ilmi ile ilgili yaşanan deneyim kısmen paylaşılınca bile ( konuşulsa dahi ) O ortamda neler olduğuğunu çok iyi biliyorsunuzdur

Saygılarımla
Cem kardeşim elinden geldiğince birebir yaşadıklarınızı,tecrübelerinizi detaylıca paylaşmanızı bekliyoruz.Sizin yaşadıklarınız,önerileriniz ve bilgileriniz bir çok arkadaşımıza fayda sağlıyacaktır.Daha çok detaylı paylaşımlarınızı bekliyoruz.saygı ve selamlarımızla...

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Burası herkese açık bi form ve herkes olayları doğru bildiği (saygı ve sevgi çerçivesinde) yönde yorumlar ve bende konuya kendi yorumumu yazmak ihtiyacı duydum. Arkadaşlar ben doktorum, ruhsal sorunları olan insanları tedavi ediyorum ve haliyle bu konular benim tecrübemde çok sık karşılaştığım konular. Cin, ifrit, karabasan, hadim, ruh, peri, şeytan, melek ve buna benzer biçok varlık görüyorum diyen hastalarım var. Bazı hastalarım tedavi olundu ve artık görmüyorlar butür varlıkları. Ama üflemedim, oflamadım, muska yazmadım, yakmadım, yıkmadım ve buna benzer hiçbişey yapmadım. Sadece olarak tıbbi üsülle tedavi etdim. Tecrübelerime dayanarak onu söyleyebilirimki butür olaylar aslında bir hayel ürünüdür ve insanların takinti haline getirdiği zaman şizofreniye kadar götüren bi vakadır. Hiçbir deli asla ve asla deliyim demez. Bu konuyu açan arkadaşa sen butür olayları görmüyorsun ve bu senin hayel ürünündür desem asla ve asla bunu kabullenmez ve sen beni anlamazsın, sen benim çektiklerimi bilmezsin, sen benim gördüklerimi görmedin ondan böyle söylüyorsun der. :)

bendekiben

Elit Üye
Burası herkese açık bi form ve herkes olayları doğru bildiği (saygı ve sevgi çerçivesinde) yönde yorumlar ve bende konuya kendi yorumumu yazmak ihtiyacı duydum. Arkadaşlar ben doktorum, ruhsal sorunları olan insanları tedavi ediyorum ve haliyle bu konular benim tecrübemde çok sık karşılaştığım konular. Cin, ifrit, karabasan, hadim, ruh, peri, şeytan, melek ve buna benzer biçok varlık görüyorum diyen hastalarım var. Bazı hastalarım tedavi olundu ve artık görmüyorlar butür varlıkları. Ama üflemedim, oflamadım, muska yazmadım, yakmadım, yıkmadım ve buna benzer hiçbişey yapmadım. Sadece olarak tıbbi üsülle tedavi etdim. Tecrübelerime dayanarak onu söyleyebilirimki butür olaylar aslında bir hayel ürünüdür ve insanların takinti haline getirdiği zaman şizofreniye kadar götüren bi vakadır. Hiçbir deli asla ve asla deliyim demez. Bu konuyu açan arkadaşa sen butür olayları görmüyorsun ve bu senin hayel ürünündür desem asla ve asla bunu kabullenmez ve sen beni anlamazsın, sen benim çektiklerimi bilmezsin, sen benim gördüklerimi görmedin ondan böyle söylüyorsun der. :)

Sayın lord-of-baku, sizin ilgi alanınız psikoloji ,bulunduğunuz sitenin ilgi alanı parapsikoloji burda bulunan kişilerin inançlarıda ,görüşleride belli.Eğer sizin düşüncenizde olsaydılar zaten sitede bulunmazlardı.Burda bulunan kişilerin maddesel olmayan şeyleri görmesi veya inanması demek onların herhangi bir psikolojik sorunu olduğu anlamına da gelmez.Herhangi bir psikolojik sorunu olan kişiler zaten bu tür sorunlara çözüm bulamayınca psikoloğa gider ama bu soruna kendi çözüm bulabiliyorsa hastalık kapsamından çıkar.Düşüncenizin aksine biliminde ilimden yararlandığı noktalar var.Bunu anlıyabilmek için parapsikoloji alanında araştırma yapmanız gerekir.Çok eski çağlardan bu yana süre gelen kadim bilgilerin şuanda bilimsel olarak incelenip altında yatan gerçeklerin ne olduğunun araştırılması, neden bilimin konusu oldu diye düşünürseniz; bazı şeylerin duyular ötesi algılanabildiği fikrine ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.Sevgiler..

Cem

Kayıtlı Üye
Cuma namazında vaazda dinlemiştim Allah 3 cuma namazına gitmeyenin kalbini mühürlermiş ayrıca göz bandının genişlemesi için yani gayp alemini görebilmek için Esmalar var onların zikrini çekiyorsun bant açılıyor şimdi esma çeken zikir yapan hayal mi görmeye başlar ileri seviyesi şizofren mi oluyor bana pek inandırıcı gelmedi ben havas ilmine ilk başladığımda hocam sordu bu işin iki yolu var hasta tedavisi ve gayp alemine hükmetmek bende ilk önceleri şüphe duydum ama bazı şeyler vardır elinize bakın beş parmak görürsünüz bu işin hayal olmadığını çok iyi anladım ve inanın bana boşa harcadığım zamana çok üzülüyorum

lord_of_baku

Banlı Kullanıcı
Bendekiben hanım bu konuyu burada taryışmak istemiyorum çünki burası bu konular için müsait bi yer değil. Sadece olarak onu demek isiyorumki ben parapiskolojiylede uğraştım bizamanlar. Ben kendimi geliştirmeyi seven birisiyim ve herzaman kapım yeniliklere açık. Doktorum diye materyelist veya darviniste değilim yani cinlere ve diğer varlıklara inanan birisiyim ama bunları insanlar görürmü o biraz tartışılır. Süleyman peyganbere mahsuz olan bişeyi Allahu teala başka birisine daha verirmi acaba? yani Bildiğiniz üzere Süleyman bi dua etdi allaha (Bana öylebişey bahşetki ne benden sonra nede benden önce hiçkimseye bahşedilmemiş olsun.). Ayrıca siteniz güzel ve biçok şey öğreniyorum sayenizde ve hatta bana tedavimde yardımci oluyor. Başarılar iyi sohbetler.:)