Annemin başina gelenler

ASU_DE

Kayıtlı Üye
İş
sekreter
Annem şu an 45 yaşında yaklaşık 11 - 12 yaşlarında inat etmiş kavga etmiş ve yemek yememiş. Eskiden evlerinde leğenlere koyup ekmeği saklarlarmış farelerden o da gece ekmeği alıp yatağında yemiş teyzemlerin anlattıklarına göre annem sabah uçuyomuş, tutamıyorlarmış annemi korkmuşlar haliyle sonra yakalamaya çalışmışlar annemi, kafasınıu taşa çarpıp bayıldıktan sonra uçmayı bırakmış sonra hocaya götürmüşler çarpıldığını söylemiş hoca. buna benzer o kadar olaylar varki annemin ve teyzemlerin anlattıkları insanın inanası gelmiyo.

moskov

Kayıtlı Üye
enteresan yahu böyl bir şey olabilir mi gerçekten ?

smttoman

Kayıtlı Üye
Annen belkide bu tip durumlardan uzaklaşman için sana bunları söylemiş olabilir. :)

ASU_DE

Kayıtlı Üye
İş
sekreter
annem anlatmadıki teyzelerim anlattı benim bu tarz şeylerle ilgim olduğunuda bilmiyolar ayrıca:) bence doğru

moskov

Kayıtlı Üye
ya canım böyle şeyleri anlatsalar nolur anlatmasalar ne olur insanın içinde varsa ne engel olabilir ayrıca niye engel olsunlar uçsam keşkede engel olmaya çalışsalar :) biraz enteresan yahu hani doğruluk payı olup insanda hadi canım o kadarda değil dedirten bir şey vallahi ben bilmediğim içinde yorum yapamıyorum böyle şeylere :)

erderd

Kayıtlı Üye
Site kurallarına aykırı içerik nedeni ile yorum kaldırılmıştır.

gökşen

Kayıtlı Üye
cinler uçuruyo desem ama onlar bedensiz ki garip geldi nasıl kaldırmışlar :///

S

SoNoL

Site kurallarına aykırı içerik nedeni ile yorum kaldırılmıştır.

Bence seni kandırmışlar demedi deme
Sevgili erderd, arkadaşımız annesinden bahsetmiş, senden yaşı büyük bir hanımdan; Sence saygıyı daha fazla hak etmiyormu?

erderd

Kayıtlı Üye
Sevgili sonol arkadaşım,

Ben burada saygısılık yaptığımı düşünmemekle birlikte yapmadığımıda söylüyorum. ucan adam sabri gibimi dedim çünkü videodaki arkadaşta uçtuğunu iddaa ediyor. altada hiçte ukela olmayan bir tavırla bence seni kandırmışlar dedim benim düşüncem bu sizin düşünceniz farklıysa onuda duymaktan mutluluk duyarım. Hergelen yorum farklı bir bakış açısına sahiptir sonuçta. eğer inciltici kırıcı bir tavır olarak algıladıysa sayın moskov onada özürümü iletmeyi bir borç bilirim.

KaraKuzGuN

Kayıtlı Üye
İş
Ä°ÅŸsiz.. Aylak.. Vs.
Vay yalancı Isaac Newton vay.. Bizi yıllarca yemişler ya la, yok elma düşmüş yok armut pişmişte, yer çekimiymişte..

gümüş

Kayıtlı Üye
Cin kısmına bir şey diyemem ama meditasyon halindeyken yerden bayağı yükselmiş birisini görmüştüm Hindistan'da.

İlgili olabilir bir haber buldum nette

Bilim dünyası, havada asılı durabilen insanları inceledi. Gerçek olduğunu gördü ama nasıl olduğunu açıklayamadı.

Bilim dünyası şu sıralar 'levitasyon' ya da havada asılı durabilen insanları inceliyor. Tarih boyunca bu tür olayların yaşandığı biliniyor. Mitolojide uçmak tanrılara özgü bir yetenek sayılıyordu. Ancak çok az sayıda da olsa bazı insanların da uçabildiğinden söz ediliyor. Örneğin Hindu Brahmanlar, Yogiler, Hint fakirler, Saint Hermitler...

Hinduların Sanskrit yazılarında 'havada asılı durmanın yöntemleri' tek tek rehber halinde yer alıyor. Hint tarihi belgeleri, yerden 90 santim yükseklikte havada durabilen ustaların örnekleriyle dolu.

M.Ö 527'de Zen Budizminin kurucusu Bodhidharama'nın Tibet'teki Şaolin Manastırı'nı ziyaret edip, buradaki Budist rahiplere 'levitasyon sanatını' nasıl öğrettiği birçok tarihi belgede yer alıyor. Dahası günümüzde bile Hindistan'da ve Tibet'te 'havada durabilen' insanlar hiç de az değil.

Avrupa'da ise bilinen ilk 'levitasyon ustası' bir rahibe olan Azize Theresa. Onun 'uçuşuyla' ilgili belgeler 1565 yılından kalma ve bu deneyimi 230 kişinin gözleri önünde yaşadığı anlatılıyor.

Ancak asıl önemlisi günümüze 'uçan adam' olarak anılan Amerikalı Chris Angel olayı.

Chris Angel; David Coperfield ya da David Blaine gibi bir sihirbaz değil. Ama uçabiliyor. Ya da havada asılı durabiliyor. Tam bir 'levitasyon' ustası. Bilim adamları onun bu 'uçuşlarını' tekrar tekrar izlediler. "Gerçek mi?" sorusuna "Gerçek" dediler. Buna getirebildikleri açıklama ise beyin enerjisi ile yaratılan bir çeşit yerkeçimsiz ortam sayesinde 'havada asılı durmanın' mümkün olabileceği yönünde... Ancak bu beyinsel enerjinin nasıl oluşturulabildiği sorusu bir cevap bulamadı.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Vay yalancı Isaac Newton vay.. Bizi yıllarca yemişler ya la, yok elma düşmüş yok armut pişmişte, yer çekimiymişte..

Sayın KaraKuzGuN, üyemiz annesi hakkında bir konu paylaşmış!! Lütfen tutumunuza dikkat edin. Forumda yazdığınızı hatırlatır, alay eder şekilde yazmanın site kurallarınca yasak olduğunu hatırlatırım!

Sayın Melankolik, yazdıklarım sizin için de geçerlidir!

gümüş

Kayıtlı Üye
Ve sayın moderatörler, cümlelerdeki imlasal hatalar bana ait değildir...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ve sayın moderatörler, cümlelerdeki imlasal hatalar bana ait değildir...

Sayın Gümüş, yazdıklarınızı keşke sitede açılmış olan levitasyon konusunun altına ilave edip, buradan da linki verseydiniz. Ayrıca flood yapmamaya özen göstermenizi rica ederiz.
Konuyu acele açmadan önce önizleme ile hatalı imlaları düzenlerseniz moderatörlerinde yükü azalmış olacaktır.
Önceden açılmış olan konunun linki aşağıdadır,

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=19450&highlight=levitasyon+mevlana

moskov

Kayıtlı Üye
Sevgili sonol arkadaşım,

Ben burada saygısılık yaptığımı düşünmemekle birlikte yapmadığımıda söylüyorum. ucan adam sabri gibimi dedim çünkü videodaki arkadaşta uçtuğunu iddaa ediyor. altada hiçte ukela olmayan bir tavırla bence seni kandırmışlar dedim benim düşüncem bu sizin düşünceniz farklıysa onuda duymaktan mutluluk duyarım. Hergelen yorum farklı bir bakış açısına sahiptir sonuçta. eğer inciltici kırıcı bir tavır olarak algıladıysa sayın moskov onada özürümü iletmeyi bir borç bilirim.

noldu neden özür diliyorsunuz anlamadım doğrusu ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın erderd, muhtemelen konuyu açan üyeyle sizi karıştırmış.

erderd

Kayıtlı Üye

ASU_DE

Kayıtlı Üye
İş
sekreter
ben burda insanları inandırmaya çalışmıyorum ister inanın ister inanmayın ben ,nanıyorum bunun gibi bir sürü olay olmuş anneannemde anlattı bunun gibi şeyleri trabzonun ücra bir köyü dağın başında kimse yok ıssız sessiz dedemi askere gönderirikende anneannem bir olay yaşamış onların düğünlerinide görmüş ayrıca,

erderd saçma geliyosa inanma, o senin dediğin adam şov için çıkmış benim annemde şov yapsayı öyle olabilirdi