Astral seyahat için inisiye istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Bildigim kadarıyla astral inisiyeleriyle eskiden ilgileniyormuşsun urum acaba tekrar yapabilirmisin eminim katılımcılar olacaktır kendi cevremdende toplarım gercekten ihtiyacım var

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
merakla bekledim birileri anladıysa yazsın diye,öte yandan kişi adı belirtilmiş cevaplamak ayıp mı olur dedim kendi kendime:)ama sanırım sadece"urum"a özel yazsaydınız özelden mesaj atardınız?

Sorduğunuz şey kafamda üç beş farklı şekle bürünüyor,tam anlayamadım?Astralde insiyasyon almaktan mı bahsediyorsunuz,insiyelerle astral iletişimden mi veya bambaşka birşeyden mi?İlgilendiğim bir konu onun için sormak istedim.

AJA

Elit Üye
Şuanda yapılmadığını biliyorum.Aktif olan bir insiye var oda yüksek fakındalık, yeteneklerinizi geliştirmek için olan.Tabii listeye 14 kişi alınacaktı doldumu bilmiyorum .

gizliyim

Kayıtlı Üye
Bende istiyorum:)) bi kosu, alip gelin benim icinde!

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
merakla bekledim birileri anladıysa yazsın diye,öte yandan kişi adı belirtilmiş cevaplamak ayıp mı olur dedim kendi kendime:)ama sanırım sadece"urum"a özel yazsaydınız özelden mesaj atardınız?

Sorduğunuz şey kafamda üç beş farklı şekle bürünüyor,tam anlayamadım?Astralde insiyasyon almaktan mı bahsediyorsunuz,insiyelerle astral iletişimden mi veya bambaşka birşeyden mi?İlgilendiğim bir konu onun için sormak istedim.

Eski inisiyasyon çalışmalarında yapıldı. Yeniden yapılır mı? Ne zaman yapılır? Henüz belli değil. Sayın Urum'un kararıyla yapılacak olursa sitede duyurulur.
Vereceğim linkten astral seyehat inisiyasyonu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=11425

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Teşekkürler peki farkındalık için nereye basvuracagim

decanfrost

Kayıtlı Üye
Her yerde bir farkındalık bir inisiye muhabbetidir gidiyor inisiye olmak isteyen arkadaşım sen inisiyenin ne olduğunu biliyormusun? inisiye adanmaktır astral seyahatle inisiyenin ne alakası var bağlantıyı kim kurmuşsa tebrik ederim:) Birde farkındalıkla ilgili bir konu var onada burda yorum getireyim 3 günde farkındalık kesin çözüm gibi bir formül var cidden çok merak ederek soruyorum nasıl oluyor bu iş??? bir kişinin farkındalığı tatması için kendini tanıması lazım kendisiyle başbaşa kalması kendinin ve evrenin aurasını hissetmesi lazım şimdi asıl can alıcı nokta burda farkındalığı çözen ve para karşılığında 3 günde bahş eden insanların neyin farkındalığına vardığıdır....

AJA

Elit Üye
Her yerde bir farkındalık bir inisiye muhabbetidir gidiyor inisiye olmak isteyen arkadaşım sen inisiyenin ne olduğunu biliyormusun? inisiye adanmaktır astral seyahatle inisiyenin ne alakası var bağlantıyı kim kurmuşsa tebrik ederim:) Birde farkındalıkla ilgili bir konu var onada burda yorum getireyim 3 günde farkındalık kesin çözüm gibi bir formül var cidden çok merak ederek soruyorum nasıl oluyor bu iş??? bir kişinin farkındalığı tatması için kendini tanıması lazım kendisiyle başbaşa kalması kendinin ve evrenin aurasını hissetmesi lazım şimdi asıl can alıcı nokta burda farkındalığı çözen ve para karşılığında 3 günde bahş eden insanların neyin farkındalığına vardığıdır....

Bunun 3 günde olduğunu nereden uydurdunuz ?

biard

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tamam istiyoruz. Ama bu iş istemekle bitmiyor. Yanlış hatırlamıyorsam inisiye olabilmek için rep puanınızın 400 ve üzeri olması gerekiyordu. Yani baktığımız zaman haklılar. Herkese inisiye verilecek olsaydı her şey karmakarışık olurdu yani. Sevgiler.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
Yaş tutmuyor chillout :/ ben rep puanı kazanırım o sorun değilde astral için inisiye olmayı bekliyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
konuya cevap verip kilitliyorum.

hayır yapılmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...