Maji bozma yöntemleri

egehann01

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
* Kına, zırnık, iğde çekirdeği, leylek tersi yakılarak tütsü yapılır.
* Yedi kapı eşiğinden birer parça kesilerek yakılır ve bütün ev tütsülenir.
* 100 gr. prinç alınarak üzerine yedi defa “Hâ-Mim sûresi” okunur ve bu prinçle pişirelecek pilav büyüye uğrayana yedirilir.
* Evinin içindeki bütün kapı eşiklerine ardıç katranı ile istavroz işareti yapılır.
* Demir tozu kaynar suya atılır ve bu su ile banyo yapılır.
* Leylek yuvasından alınan çalı, çırpı kaynatılır ve bu su ile banyo yapılır.
* Pamuk ipliği ile 41 düğüm yapılır. Düğümlerden her birine “Kul eûzü” ler (Felak ve Nas sureleri) okunduktan sonra düğümler birer, birer çözülür. Sonra, bu iplik bir bardak suya konarak bu sudan büyülü kişiye içirilir.
* Büyülü kişiye ten fanilası ve iç çamaşırı ters giydirilir.
* Kahvenin üzerine kırlangıç tersi ekilerek büyülü kişiye içirilir.
* Bir yumak pamuk ipliğinin üzerine, 100 besmele, 3 İhlâs, 3 Âyetü`l-Kürsî okunur ve büyü yapılan kimse, bu ipliğin altından geçirilir.

-ALINTIDIR

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bunların hepsi farklı yöntemlerle hazırlanmış farklı şeylere tesir eder.
Ancak en bilineni efsunlu eşyayı akan suya atmak ve asla geri dönüp bakmamaktır.
Bana göre ise en önemlisi maneviyatı kuvvetli tutmak,psikolojinize korku enerjisi eklememek auranızda delik açmamaktır.Böylece en az hasarı alırsınız ve her yapılan da tutmaz.Kötüyü çağırma kötü gelmesin;)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Ancak en bilineni efsunlu eşyayı akan suya atmak ve asla geri dönüp bakmamaktır.
Bana göre ise en önemlisi maneviyatı kuvvetli tutmak,psikolojinize korku enerjisi eklememek auranızda delik açmamaktır.Böylece en az hasarı alırsınız ve her yapılan da tutmaz.Kötüyü çağırma kötü gelmesin;)

Ah ah aurası sağlam kaç kişi vardır aramızda acaba :)

Perina

Banlı Kullanıcı

Büyüden çok korkuyorum..Ve yazdıklarınıza katılıyorum..Maneviyat güçlü olmalı bencede..Yani bu benim bilgim değil ama bunu hisediyorum işte..Ve bu yönde yorumlar çok bu konuda nette..Bana mantıklı ve doğru geliyor ama evet kaçımızın maneviyatı çok güçlü yada auramız:(Ama yinede en iyi çözüm maneviyatı güçlü kılma çabası olabilir bence..Buna yoğunlaşmak daha doğru bunları bozma çabası yerine..Zamanımız ve enerjimiz kıymetli çünkü..

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ah ah aurası sağlam kaç kişi vardır aramızda acaba :)

eh katılmamak elde değil:)heleki modern hayatın ve şehrin getirdiği inişli çıkışlı bir günden sonra:=))o zaman kişisel olumlamalar,alternatif şifa yöntemleri hayatımızı desteklesin biraz.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
eh katılmamak elde değil:)heleki modern hayatın ve şehrin getirdiği inişli çıkışlı bir günden sonra:=))o zaman kişisel olumlamalar,alternatif şifa yöntemleri hayatımızı desteklesin biraz.

Doğal olan herşeyden bu kadar kop, sonra çalış çalış... Nereye kadar?

Neyse yarama parmak bastınız, konuyu dağıtabilirim her an :)