Kısmet bağlama büyüsü? Tespit etme

kabukk1

Kayıtlı Üye
Merhaba arkdaşlar..Kısmet bağlama büyüsü olup olmadığını anlama yöntemi hakkında sıkıntı yaşıyorum. Bu büyünün diğer büyülerden farklı olduğunu ve ritüelinin değişik olduğunu düşünürsek, sıradan ve basit yollarla anlayabilceğimizden emin değilim.Bu konuda bildiğiniz yöntem ve değişik metodlar varsa, gerçekten ihtiyacım var..

livemocha

Kayıtlı Üye
açıkçası bu konuyu bende merak ediyorum.Geçen gün arkadaşım kendisinin kısmetinin kapalı olduğunu öğrenmiş ve birileri kendisine ipe düğüm atarak çözmesi (kuran surelerinden okuyarak) tavsiye etmiş.fakat ben bilmediğim için ve nas felak surelerinde özellikle ipe düğüm atarak üfleyenlere lanet edildiğinden hiç bulaşmamasını söyledim.Sonuç da şifa Allah'dan ve onun ayetlerini başlı başına okumamız yeterli olmaz mı?Onun dışında hakikaten bi insan elini neye atsa gerçekleşmiyorsa kendisinde nazar yada herhangi bir olumsuz enerjinin olmasından şüphelenmeli mi?

iyigiq

Kayıtlı Üye
arkadaşım pek anlamam fakat beni baktırmışlardı aybaşı kanı ile kısmet de nedersen de evden dışarı çıkaması die bi büyü yapılmış yazılı kağıtlar verilmiş bir kısmını yıkanıp abdestten sonra durulama gibi kullandım diğerlerini bir haftada içtim asıl soru şu bundan sonra iki üç yıl herşey iyi gitti eskiye nazaran sonra eski rutine döndü yıldızımın çok düşük olduğunu söylemişti kitap açan biri oyüzden aaaa deyip biri bana hayret etse etkileniyorum teşke görünmez bir kalkanım olsa

ihtiyar bir tonton nene ye kendimi okuttum kadın okuyup üfleyene kadar ağzı yarıldı sonrada uşağum sende var bişey ama ne bilmem dedi.belkide hiç bişi dir kendi olumsuzluğumun yarattığı anafordan başka bişi değildir ve belki içtiğim yıkandığım sular sadece birer proğramdır anti virüs gibi sadece bunun işe yarıyacağına inanıp yutuyorum bütün mesele kendi büyünü bulman paylaşmadan o büyü sana verildi tılsımını bozma her fikrini paylaşma o fikir sana aitse ewet aynı şeyleri yüzyıllar öncede düşünenler olmuş fakat sen bunu kendin düşündün anahtarı kendin buldun işine yaradımı mesele bu etrafımızda birsürü şeye sahip insanlar var fakat bu türden hiç bir şeye kafa yormazlar bunların başkalarının öğretilisi olmuş akıl hocaları veya bu türden saf iyi niyetli tanıdıkları vardır lafarasında zavallılıklarını açığa vurmadan zannederek yardım dilenirler oyüzden herşeyi paylaşmak iyi değil benim fikrimce

sinirbenimgöbekadım

Kayıtlı Üye
bana da birçok "bakımcı" (kendilerini öyle adlandırıyorlar) kısmet bağlama büyüsü olduğunu söyledi. gerçekten elimi neye atsam gerçekleşmiyor. bu tam 5 yıldır böyle ben hala pes etmeden birşeyler başarmaya çalışmaktayım ama olmuyor olmuyor olmuyor. kime güvenmeli kimden yardım istemeli. bozacağım derken işi iyice karıştıranlar da varmış. tabi bir de istedikleri fahiş ücretler var ki, insan yüzde yüz güvenmediği birine nasıl versin bu paraları...

kabukk1

Kayıtlı Üye
Size kesinlikle katılıyorum arkdaşlar. Gerçekten napacağımı şaşırmış durumdayım, elim kolum bağlandı. Öylece bekliyorum. Kendimi buna inandırmadım.Sadece bunu hissediyorum diyelim.. Umarım bi yolunu buluruz.

hak dostu

Banlı Kullanıcı
malesf bütür büyüler var arkadaşlar. ama çözme iş para nile değil allah rızası için olur. zaten çözen insanlar varlıklardan yardım almadan da çözemez. Bu arada ben çözerim ama parayla başka bir şeyle değil sadece allah rızası için olur sadece hanginizin en zor da ise ona yardımcı olurum sadece bir kişiye yoksa da yok derim varsada kim yaptığını söylerim yani geçmişe dahir her şeyi söylerim . Allaha emanet olun.

sinirbenimgöbekadım

Kayıtlı Üye
malesf bütür büyüler var arkadaşlar. ama çözme iş para nile değil allah rızası için olur. zaten çözen insanlar varlıklardan yardım almadan da çözemez. Bu arada ben çözerim ama parayla başka bir şeyle değil sadece allah rızası için olur sadece hanginizin en zor da ise ona yardımcı olurum sadece bir kişiye yoksa da yok derim varsada kim yaptığını söylerim yani geçmişe dahir her şeyi söylerim . Allaha emanet olun.

sevgili hak dostu, en çok hangimizin ihtiyacı olduğunu nasıl belirleyeceğiz ama?

hak dostu

Banlı Kullanıcı
ihiyaçlarıı olan arkadaşlar yazar ben çıkarırım arkadaşım ama hiç kimse çıkmasa senle sorun neyse kunuşur hallederiz olur mu. ama şunu bilin son derece ciddiyim haberiniz ola kanıtlamak gerekirse fazlasıyla bunu ihtiyacı olan arkadaşa fazlasıyla kanıtlarım burada da arkadaşların bir tereddütü olmasın.

sinirbenimgöbekadım

Kayıtlı Üye
ihiyaçlarıı olan arkadaşlar yazar ben çıkarırım arkadaşım ama hiç kimse çıkmasa senle sorun neyse kunuşur hallederiz olur mu. ama şunu bilin son derece ciddiyim haberiniz ola kanıtlamak gerekirse fazlasıyla bunu ihtiyacı olan arkadaşa fazlasıyla kanıtlarım burada da arkadaşların bir tereddütü olmasın.

haklısın kimin daha çok ihtiyacı varsa ona yardım etmen en doğrusu.

hak dostu

Banlı Kullanıcı
senin mesajları okudum yani eskileri sorulu bir kardeşimizsin inşallah yardımcı oluruz.

origanum

Yönetici

Sitede paralı ya da parasız işlem yapılması kesinlikle yasaktır. Affetmeyiz.
Ayrıca bu işler asla Allah rızası için olmaz, yapmaya kalkanın enerjsi gider, bereketi kaçar, kimse kendine bu kötülüğü yapmayacağı için karşısındakinin enerjisini çalar, onun bereketi gider.

yurdagül42

Kayıtlı Üye
Sitede paralı ya da parasız işlem yapılması kesinlikle yasaktır. Affetmeyiz.
Ayrıca bu işler asla Allah rızası için olmaz, yapmaya kalkanın enerjsi gider, bereketi kaçar, kimse kendine bu kötülüğü yapmayacağı için karşısındakinin enerjisini çalar, onun bereketi gider.

ilginç iki taraf da enerjiden kaybetmesin diye mi para karşılığı yapılıyor???

origanum

Yönetici
ilginç iki taraf da enerjiden kaybetmesin diye mi para karşılığı yapılıyor???
Bu işler hayır işi değildir, varlıklarla yapılan anlaşmalar vardır, evrensel yasalar vardır.
İşi yapan bedelini alır, yaptıran da bedel öder ya kendi rızası ile ya da zorla çıkar. Bedel para olmak zorunda değildir. Ama illa ödenmek zorundadır.

golgeler

Banlı Kullanıcı
neden allah rızası için yapılmasın, enerji giderse allah o enerjiyi bu güzel davranışı yüzünden eksiltmez yada daha fazlasını vermezmi

golgeler

Banlı Kullanıcı
Evrensel yasalara göre öyle değil.
evrensel yasayı kim yazmış, ne zaman yazmış nerede bu yasalar bizde okuyalım evrensel yasa olduguna göre herkesin bildigi biryerdedir nerede bu yasa. allahın yasasına göre degil evrensel yasaya göre ilginç geldi

origanum

Yönetici
evrensel yasayı kim yazmış, ne zaman yazmış nerede bu yasalar bizde okuyalım evrensel yasa olduguna göre herkesin bildigi biryerdedir nerede bu yasa. allahın yasasına göre degil evrensel yasaya göre ilginç geldi

Allah hangi düzeni uyguluyor sanıyorsunuz?
Bazı cahil ve kapasitesiz insanların algıladığı kadarını mı?

Erlik

Banlı Kullanıcı
İlgi çekici evrensel yasalar nelerdir? Yani semavi dinlerdeki günah sevap ilişkisi gibimi Farz haram mekruh işler gibimi Tevratın 10 emiri gibimi Nedir bu evrensel yasalar bilen varmı?

origanum

Yönetici
Bunlar onların sonuçlarıdır bir nevi. Ezoterik öğretileri okursanız kendiniz de kolayca çıkarabilirsiniz. Hayatın düzenini anlayan bunu da anlar.

Charmed

Kayıtlı Üye
Yeterince basittir. Mesela "hiç birşey karşılıksız değildir"; "dün yaptığın bugününü, bugün yaptığın yarınını belirler"(Karma).. Ve ya "yaptığımız seçimlerimiz bize yeni seçimler sunar, bu seçimler bizim kaderimizi belirler".. quantum yasaları da evrensel yasalardır, mesela çekim yasası. Varlıklarla yapılan anlaşmalar bambaşka bir konudur, ayrı yasaları vardır. demonla anlaşma ise tamamile başkadır, demonlar kaotik varlıklardır, dolayısıyla kendilerine özgü yasalar kurmuşlardır..
Kim yazmışa gelince, her sistemin yasaları vardır. Bir okulda kurallar vardır, çiğnenirse ceza alınır. Tek farkı, okulda sizi öğretmener izler, hayatta ise bütün sistem. Bu size göre Tanrı olabilir, bana göre evrenin kendisi olabilir. Hayat kader ve özgür iradenin bütünlüğünden oluşur. Seçenekler kader, seçimleriniz iradedir. Her seçim size birşey getirecek ve sizden birşeyler alacaktır. Büyü yapmayı seçmek size arzuladığınızı getirir, ama bedelini de sizden götürür.
Size fal bakan birine mutlaka para verin denir. Nedeni budur. Kişi size geleceğinizi kitap gibi sunar, karşılıksız olamaz bu değil mi? Karşılığı başka bir şekilde elinizden gidebilir..