Küçük Bir Sorunum Var

Perina

Banlı Kullanıcı
Küçük Bir Sorunum Var.

Dün bu konuyu dile getirmiştim..Tatlıyada bağlanmıştı ama anladığım kadarıyla öyle olmamış.Daha öncede dediğim gibi gizlimabed yoğun bir site ve benim çocukca alınganlıklarıma ayıracak zamanı da yoktur ama silinen bir konum var ve ben bunu dile getirmek istiyorum.Çünkü bu konu benim için çok önemliydi.Site yönetimi biz her türlü fikre ve görüşe açığız diyor.Ve ben buna inanıyorum.Ama açtığım o konu silinince gerçekten şaşırdım ve üzüldüm.Bence tam da bu siteye uygun bir konuydu..

Biraz bilgi vereyim isterseniz.Öncelikle silinen konumda kural dışı bir şey yazmamıştım ki.Sadece kendi fikirlerimi büyülü ve sihirli bir havada yani gizlimabed dilinde bence çok başarılı dile getirmiştim..Yani "Küçük Sihirli Oyunum"adlı açtığım konudan bahsediyorum..

Biraz daha açmak istiyorum.O konu silinince Perina'nın varlığının ve vermek istediği sevgiye dair mesajın bir kıymeti kalmadı ve ben yine kırıldım şimdi:( Kırılmamaya daha az önce söz vermiştim oysa..Ama dediğim gibi o konu benim için çok önemliydi:( Diyeceğim o ki sevgi evet çok güçlüdür..Yeryüzündeki en büyük psişik güçtür evet(yani bence)..Ama şuan bu psişik güç dahi benim kalbimi onaramaz..Benim buradaki bulunma amacım silinmiş,ismim silinmiş gibi hissettim üzgünüm:( Dediğim gibi burada verebileceğim en önemli mesaj buydu benim..Sevginin gücü..Onun en üstün psişik yetenek olduğu yani..Ve o olunca başka hiçbir güce yada sihire gerek olmadığıydı:(

Neyse demek ki bu mesajım anlaşılmamış..Önemi yok..Alışık olmadığım bir şey değil bu.

Ama bunları yazdım diye lütfen beni yalnış anlamayın.Ne saygısız ne de anlayışsız biri değilimdir.Ve mabedi de anlayışlı ve saygılı buldum..Zaten öyle bulmasaydım cesaret edip bu konuyu açamazdım.Yönetime söz veriyorum bir daha şikayet başlığına yazı yazmayacağım.Yük olmayacağım söz veriyorum.Beni anlayın yeter.Sadece bu konu için anlayış istiyorum.Diğer hiçbir konuyu silmeniz önemli değil.Anladığım kadarıyla sitenin kuruluş amacı insana yardım etmek.İnsanın kişisel ve zihni gelişimine.Ki zaten böyle olmasaydı ben bu konuyu dile getirip buraya şikayet kısmına yazıp kimsenin vaktini almazdım..

Yaşam amacım sadece sevgiyi öğrenmek benim.Burada negatiflik yaratmak,insanlarla aramda uçurumlar oluşturmak hele ki insanları kırmak inanın bana çok ters...

Tekrar herkesden özür dilerim..Özellikle yönetimden,vakitlerini çaldığım için.Ama bu konu inanın benim için çok önemliydi..

Özetle dileğim silinen konumun mümkünse geri gelmesi:)

alin

Kayıtlı Üye
Sayın perina sevgi beklemek insani bir durum ama sevmekle başlar önce her şey seviyorum demek sevmek değildir.Sevmek ben merkezli olmamak sabır demek emek demek.Bizler birer damlayız ama okyanusun kendisiyiz de o kadar küçük ama o kadar bütünün parçası nerede durduğumuzu hayat yolumuzu ya keşfedebilecek ya da anlamadan göçüp gidecek yolcularız.Bu konuyu dün de açmıştınız daha önce başka yerde de şikayet etmiştiniz.Emin olun her bir mesaj bazen tek bir bazen bütün yöneticiler tarafından okunuyor.Her şeyin farkındayız.Sevgi ve hassas duruş dilekleriniz hiç geri çevrilmedi hatta şimdi düşününce ne çok üyenin görmediği özel itimam size sunuldu.Biraz sabır dediğimiz her an bir yerlerde şikayet ederken gördük sizi.Hep benzer cümleler bir sevgi diye başlayan cümleler bir de başka üyelere genele hafif sitemli yazılar.Düşününce sevginiz nerede?Görevlerimiz var dedik sitemiz keyifhane ve sohbet sitesi değil onlar da olur ancak geneli kaplamaz dedik her fırsatta hassasiyet gösterdiğinizi söyleyip yine aynı kuralları çiğnediniz.Keşke sevgi dilemenizin yanında siz de sevebilseydiniz gerçek anlamda.Bu forum kirliliği yönetimi sıkıntıya sokarken hem de.24.000 den fazla üyesi olan bir sitede herkes aynı şeyi dilese o tarafından bakalım aynı mesajlar aynı sabırsızlıkla.Bizler gönüllü olarak bu siteyi ve sitedeki herkesi istisnasız sevdiğimiz için hayat koşturmacasının içinden insanın en değerli şeyi vaktinin için de sizin göremediğiniz arka planda saatlerimizi harcıyoruz yeri geliyor özel hayatımızdan çalıyoruz.Sadece severek yaptığımız bir iş gönlümüzü koyuyoruz emeğimizi de.İşte sevgi bu...Velhasıl kimseyi kişiliği tavrından dolayı eleştirme hakkı görmüyoruz kendimizde ama söylemeden geçemedik.Sabır anlamak empati kurmak gerekti size.Dönüşü olacağı da söylendiği halde.Bir mesajınızı da sizin talebiniz doğrultusunda şahsen sildim ne oldu bir tek günün ardından yine aynı mesajlar.Bu sitenin kuralları var ve kuralların da dışında site düzenini sağlamak görevimiz.Dolu konular yeni bilgiler hayatla evrenle insanla ilgili sayısız alanda öğrenmeye aç onca üye varken tek kişi odaklı olamayız.Sadece anlamanızı beklerdik....

Perina

Banlı Kullanıcı
Ama beni yalnış anladınız..Ben o konuyu özelde Keyifhane'nin sorumlusu yöneticiye sordum..Ben silmedim dedi..Ben buradan şu sonucu çıkardım..Konunun geri dönüşümsüz silinişini..Yani geri gelecek mi,eminmisiniz?..Bu yüzden tekrar bu konuyu açtım..Yoksa niye yeniden açayım ki dün silin dediğim halde..Ve biliyorum bana anlayışlı davranıldığını..Ve bu mesajınızdan sonra daha da utandım,özürdilerim..Ama bence bana biraz daha zaman verin..Sandığınızdan daha sabırlı,daha verici olduğumu göreceksiniz..Yada daha sevgi dolu..Yani bence bu kadar acele karar vermeyin derim:)Yalnız alınganlığım hususunda en iyisi söz vermeyim:) Çünkü öyle durumlar oluyor ki alınmamak elde değil..Tıpkı bu durum gibi..Bakın yine yalnış anlaşılmışım:(

Ve dediğim gibi bundan sonra daha da dikkatli olacağım..Çünkü anladığım kadarıyla tahminimden daha çok yormuşum sizi..Gerçekten üzgünüm..Ve çok mahcup oldum inanın..

Ama dediğim gibi konu benim için gerçekten önemliydi..Ve ben onun geri dönüşümsüz silindiğini algıladım.Az önce konu sorumlusundan aldığım mesajı yalnış algılamışım özür dilerim..

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Ya bence de o kadar deniyor bu site tanışma sitedi değil diye ama Urum'un profilinde kendi facesi var buna ne diyeceksiniz? Bu tanışma değil de ne peki ..

Perina

Banlı Kullanıcı
ya bencede o kadar deniyor bu site tanışma sitedi deil diye ama urumun profilinde kendi facesi var buna ne diceksiniz bu tanışma deilde ne peki ..

Keke bunu buraya yazmasaydınız..Ben yeterince üzdüm zaten yönetimi:(

Ve umarım bu sefer doğru algılanırım:(

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Ya bir kere çok basit bi hata. Ben sana özelden facebook hesabımı versem hemen banlanırım. :D

ikbal1505

Guest
ya bencede o kadar deniyor bu site tanışma sitedi deil diye ama urumun profilinde kendi facesi var buna ne diceksiniz bu tanışma deilde ne peki ..

Siz ilk önce imla kurallarına dikkat ederek yazın. Soru tarzınız bilgi edinme tarzında olmalı. Hesap sorma tarzında değil. Lütfen konuşma üslubunuza dikkat ediniz.

AlperTUNGA.

Kayıtlı Üye
Siz ilk önce imla kurallarına dikkat ederek yazın. Soru tarzınız bilgi edinme tarzında olmalı. Hesap sorma tarzında değil. Lütfen konuşma üslubunuza dikkat ediniz.

Siz de dikkat edin o zaman. Bu sitede siz de üyesiniz ben de üyeyim beni yanlış bir durumumda site yönetimi uyarabilir sadece ..

Perina

Banlı Kullanıcı
Ve şunlarıda ekleyebilirmiyim..Çünkü eklemezsem asıl o zaman yalnış anlaşılacağım.Diyeceğim o ki anlıyorum yöneticilerin yoğunluğunu ve kalabalık bir site evet..Ama sitenin kuruluş amacı ne yazık ki ağır..İnsanlara yardım etmek..Yani ruhsal gelişimlerine..Evet bu görev çok çok ağır.Bunu anlıyorum ama bu site kurulurken zaten bu ağırlık dikkate alınmıştır öyle değil mi?..Çünkü insan çok zor ve çok hassas bir varlıktır ne yazık ki..Ömrünüzü yer bu varlık..Bir kişiyi tek bir kişiyi bile kaybetme şansı yoktur kitlelerle uğraşan insanların..Çünkü tek bir kişinin kaybedilmesi tüm insanların kaybedilmesi gibidir aslında bilirsiniz..Kelebek etkisi deniliyor sanırım buna..

ikbal1505

Guest
Hata yapıyorsanız bir üye sizi uyarma hakkına sahiptir. Bunu bir yöneticiye sormuştum.

Perina

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar lütfen açtığım konunun kilitlenmesini istemiyorum..Çünkü cidden ben bu durumun yalnış anlaşılmasından korkuyorum..Sevgiyle yazdım sevgiyle cevap bekliyorum sadece..Yani bu konu başlığı benim için önemli ve hassas..Sizlerde hassas olun tartışmayın böyle..Ne olur..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
"Lütfen beni sevin" mesajı veriyorsunuz sürekli. Onaylanmadığınızda

"Yanlış anlaşılıyorum" diyorsunuz. İlginç gerçekten. Muhtemelen ben de "Sevgisizlik" ile suçlanacağım bu yorumumdan ötürü...

origanum

Yönetici
Oldukça yoğun bir site olduğumuz doğru. Bunun üstüne bir de çocuk sayılacak üyelerin site konseptimize uymayan paylaşımları ve çocukça sohbetleri eklenince bunları düzeltmek, ayıklamak ve temizlemekle daha da yoğunlaşıyoruz. Üstüne bir de kapris yapan psikolojik açıdan zayıf düşmüş, yaraları olan, derdine deva arayan ya da ideolojilerini, fikirlerini kabul ettirmek girişiminde bulunan, amacımızdan saptırmak, siteyi sabote etmek, kendine çeşitli açılardan rant elde etmek isteyen vs gibi üyelerin psikoterapi, çıkar elde etme, değişik şekilde kendini tatmin etme için girmelerinden kaynaklanan bir yoğunluk cabası olunca da düşünün artık.
Konuların üyeler için önemli olmaları bizim için önemli değildir. Bizim için önemli olan konuların bizim içeriğimiz açıcından ne kadar değer taşıdığıdır. Herkes için internette tonla uygun yer bulunmaktadır. İsteyen içini dökmek ya da sohbet etmek için uygun yerlere gidecektir tabi ama bunu burada yapmaya kalkınca abes kaçıyor ve tabi ki kaldırmak durumunda kalıyoruz. Sonuçta sitemiz çöplük değildir. Lazım olmayan her şeyi kaldırırız. Onlara ihtiyaç duyan yerler vardır ve ait oldukları yerde yazan da okuyan da memnun olacaktır. Azıcık kafası çalışan bunun mantığını kavrar ama amaç başka olunca siteyi sabote etmek isteyenlerle de değişik yollardan uğraşırız tabi ki.

Sayın Perina sizin konunuza gelince sitemiz bir oyun sitesi değildir, oyun başlıklı şeyler yazmayın, her konuya sırf yazmış olmak için ya da kendinizi kanıtlamak için ya da sanal ortamda rahatlamak için yazı yazmayın. Konunuz keyifhane için uygun olmadığı gibi o bölümde yazılan bir sürü gereksiz konuyu da ayıklamış bulunmaktayım. Sizin o yazdığınız oyundan ziyade parapsikolojik bir yeteneğe uyduğu için gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra ilgli yere taşıyacağım, bu durum da size bir moderatörümüz tarafından özel mesaj ile zaten bildirilmişti. Tahmin edeceğiniz gibi özel hayatımda da boş gezenin boş kalfası değilim, oldukça yoğun bir iş hayatım var ve bu sitede de perde arkasında tahmin etmeye bile hayal gücünüzün yetmeyeceği kadar yoğun işlerim var ayrıca parapsikolojik olarak da aktif biriyim, bu nedenle bilgisayara 24 saat kablo ile bağlı bir hayat sürmediğimden dolayı sizin konunuza da başka düzenlenecek konulara da ne zaman fırsat bulursam o vakit bakacağım. Sizin alınmanız hem bizi ilgilendirmiyor hem de böyle kaprislerle uğraşacak vaktim yok. Ne sizin dertleşecek arkadaşınızım ne de bazı dertlerinizi çözecek Güzin Ablanız. Bunun idrakine vararak ve bizim kim olduğumuzu bilerek yazın yazılarınızı. Burası sevgi sitesi değil sürekli sevgi arayışınızı bizde tatmin etmek istiyorsunuz ama burası duygulara yer veren bir site değil ve biz bu tip işlerle uğraşmıyoruz. Size uygun gelmiyor ise gelen bir çok yer var bu ihtiyacınızı oralarda giderip daha sonra da sitemize amacı doğrultusundaki işleriniz için gelin. Bizler ne çocuk dadısıyız ne de bazı psikolojik sorunları olan büyükleri terapi merkezi veya psikolojik bir kliniğiz ne de sizlerin dertleşeceği bir arkadaşınızız. Yardımsever kişiliklere sahip olmamızı ve herkes için gönüllü olarak elimizden geldiğince çabalamamızı bunun bizim görevimiz olduğu şeklinde algılamayın. Bu sitede majikal işleri başarmak isteyenlere ön bilgi vermekten başka bir amacımız yok. Sitedeki tüm farklı gibi görünen bölümler de bunları desteklemek içindir zaten, maji yapmadan önce maji ile direk ilgisi olmayan bu yan işler konusunda da bilgi sahibi olmak ve hakim olmak gerektiğindendir sadece.

Sayın Kurban,
Bu sitede site sahipleri istediğini yapabilir bunu hala algılayamadınız mı? Kurallar sadece üyeler için. Tüm masraflarını kendi cebinden karşıladığı bir sitede istediği şekilde yazı yazabilir, istediği kuralları koyabilir ve istemediği tüm üyeleri de atabilir. Burasını kamu hizmeti veren bir yer mi sandınız da neyin tartışmasını yapıyorsunuz?

Not: Gereksiz gördüğümüz tüm mesajlar silinecek veya konular kilitlenecektir. Kimseye herhangi bir açıklama yapılmayacaktır, kurallarımız gayet belirlidir sonradan nerede konum, mesajım vs diye sormayınız. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum neden filancanın konusu silindi de falancanın ki hala duruyor diye de sormayın, her şeye elbet sıra gelecektir.

S

SoNoL

Yazmayacaktım ama dayanamadım.Sevgili perina daha önce bir yazınızda,yaklaşık 5 yıldır internette çeşitli sitelere yazılar yazmaktayım ve bir çok yerde yanlış anlaşıldım ve son geldiğim yer burası demiştiniz.Yaşınızda en güzel bir yaş,tam olgunluğun ve birikimin olduğu bir yaş(38 demiştiniz yine bir yazınızda).Demem o dur ki,ciddi anlamda moderatörlerin bir çoğu akademisyen ve yoğun bir tempoda çalışıyorlar,siz biraz yazılarınızı gözden geçirin,diğer sitelerde neden yanlış anlaşıldınız ve buradada yanlış anlaşıldım diyorsunuz.Naçizane fikrim tarzınızı gözden geçirin.Ama lütfen duygu sömürüsü yapmayın,sevgiler.

Perina

Banlı Kullanıcı
Yazmayacaktım ama dayanamadım.Sevgili perina daha önce bir yazınızda,yaklaşık 5 yıldır internette çeşitli sitelere yazılar yazmaktayım ve bir çok yerde yanlış anlaşıldım ve son geldiğim yer burası demiştiniz.Yaşınızda en güzel bir yaş,tam olgunluğun ve birikimin olduğu bir yaş(38 demiştiniz yine bir yazınızda).Demem o dur ki,ciddi anlamda moderatörlerin bir çoğu akademisyen ve yoğun bir tempoda çalışıyorlar,siz biraz yazılarınızı gözden geçirin,diğer sitelerde neden yanlış anlaşıldınız ve buradada yanlış anlaşıldım diyorsunuz.Naçizane fikrim tarzınızı gözden geçirin.Ama lütfen duygu sömürüsü yapmayın,sevgiler.

Birçok sitede yazmıyorum..Sadece bir ek sitede yalnış anlaşıldım.Burası yazı yazdığım 3.site..Duyguları paylaşmak neden duygu sömürüsü olsun ki..Mesela burada bana birisi duygularını anlatsa ben seve seve dinler yardımcıda olurum..Bunu da duygu sömürüsü görmem..

Oldukça yoğun bir site olduğumuz doğru. Bunun üstüne bir de çocuk sayılacak üyelerin site konseptimize uymayan paylaşımları ve çocukça sohbetleri eklenince bunları düzeltmek, ayıklamak ve temizlemekle daha da yoğunlaşıyoruz. Üstüne bir de kapris yapan psikolojik açıdan zayıf düşmüş, yaraları olan, derdine deva arayan ya da ideolojilerini, fikirlerini kabul ettirmek girişiminde bulunan, amacımızdan saptırmak, siteyi sabote etmek, kendine çeşitli açılardan rant elde etmek isteyen vs gibi üyelerin psikoterapi, çıkar elde etme, değişik şekilde kendini tatmin etme için girmelerinden kaynaklanan bir yoğunluk cabası olunca da düşünün artık.
Konuların üyeler için önemli olmaları bizim için önemli değildir. Bizim için önemli olan konuların bizim içeriğimiz açıcından ne kadar değer taşıdığıdır. Herkes için internette tonla uygun yer bulunmaktadır. İsteyen içini dökmek ya da sohbet etmek için uygun yerlere gidecektir tabi ama bunu burada yapmaya kalkınca abes kaçıyor ve tabi ki kaldırmak durumunda kalıyoruz. Sonuçta sitemiz çöplük değildir. Lazım olmayan her şeyi kaldırırız. Onlara ihtiyaç duyan yerler vardır ve ait oldukları yerde yazan da okuyan da memnun olacaktır. Azıcık kafası çalışan bunun mantığını kavrar ama amaç başka olunca siteyi sabote etmek isteyenlerle de değişik yollardan uğraşırız tabi ki.

Sayın Perina sizin konunuza gelince sitemiz bir oyun sitesi değildir, oyun başlıklı şeyler yazmayın, her konuya sırf yazmış olmak için ya da kendinizi kanıtlamak için ya da sanal ortamda rahatlamak için yazı yazmayın. Konunuz keyifhane için uygun olmadığı gibi o bölümde yazılan bir sürü gereksiz konuyu da ayıklamış bulunmaktayım. Sizin o yazdığınız oyundan ziyade parapsikolojik bir yeteneğe uyduğu için gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra ilgli yere taşıyacağım, bu durum da size bir moderatörümüz tarafından özel mesaj ile zaten bildirilmişti. Tahmin edeceğiniz gibi özel hayatımda da boş gezenin boş kalfası değilim, oldukça yoğun bir iş hayatım var ve bu sitede de perde arkasında tahmin etmeye bile hayal gücünüzün yetmeyeceği kadar yoğun işlerim var ayrıca parapsikolojik olarak da aktif biriyim, bu nedenle bilgisayara 24 saat kablo ile bağlı bir hayat sürmediğimden dolayı sizin konunuza da başka düzenlenecek konulara da ne zaman fırsat bulursam o vakit bakacağım. Sizin alınmanız hem bizi ilgilendirmiyor hem de böyle kaprislerle uğraşacak vaktim yok. Ne sizin dertleşecek arkadaşınızım ne de bazı dertlerinizi çözecek Güzin Ablanız. Bunun idrakine vararak ve bizim kim olduğumuzu bilerek yazın yazılarınızı. Burası sevgi sitesi değil sürekli sevgi arayışınızı bizde tatmin etmek istiyorsunuz ama burası duygulara yer veren bir site değil ve biz bu tip işlerle uğraşmıyoruz. Size uygun gelmiyor ise gelen bir çok yer var bu ihtiyacınızı oralarda giderip daha sonra da sitemize amacı doğrultusundaki işleriniz için gelin. Bizler ne çocuk dadısıyız ne de bazı psikolojik sorunları olan büyükleri terapi merkezi veya psikolojik bir kliniğiz ne de sizlerin dertleşeceği bir arkadaşınızız. Yardımsever kişiliklere sahip olmamızı ve herkes için gönüllü olarak elimizden geldiğince çabalamamızı bunun bizim görevimiz olduğu şeklinde algılamayın. Bu sitede majikal işleri başarmak isteyenlere ön bilgi vermekten başka bir amacımız yok. Sitedeki tüm farklı gibi görünen bölümler de bunları desteklemek içindir zaten, maji yapmadan önce maji ile direk ilgisi olmayan bu yan işler konusunda da bilgi sahibi olmak ve hakim olmak gerektiğindendir sadece.

Sayın Kurban,
Bu sitede site sahipleri istediğini yapabilir bunu hala algılayamadınız mı? Kurallar sadece üyeler için. Tüm masraflarını kendi cebinden karşıladığı bir sitede istediği şekilde yazı yazabilir, istediği kuralları koyabilir ve istemediği tüm üyeleri de atabilir. Burasını kamu hizmeti veren bir yer mi sandınız da neyin tartışmasını yapıyorsunuz?

Not: Gereksiz gördüğümüz tüm mesajlar silinecek veya konular kilitlenecektir. Kimseye herhangi bir açıklama yapılmayacaktır, kurallarımız gayet belirlidir sonradan nerede konum, mesajım vs diye sormayınız. Fırsat buldukça yapmaya çalışıyorum neden filancanın konusu silindi de falancanın ki hala duruyor diye de sormayın, her şeye elbet sıra gelecektir.

Sanırım buradaki tüm konuları üzerime almam gerekiyor..Ben de alındım zaten..Ve daha sempatik bir yaklaşım olabilirdi bence..Ve biliyorum buradaki yöneticilerin yardım sever olduğunu..Bunu farkedebilecek yaş ve donanımdayım..Ve aslında söylediklerinizi anladım ve gerekli mesajları aldım.Ve yine üzüldüm ayrıca..Evet kişisel ve ruhsal eksiklerim çok.Ve iyi yönlerimde çok ama..Ve nedense burada anlaşılıp dostluklar kurabileceğimi düşünmüştüm..Ve biliyorum abartılı davranışlarım da var..Ama şunlar da var.İnsanlar neden sorun yaşarlar biliyormusunuz.Birbirlerine tepelerden baktıkları için..Anlamak yerine yargılamayı seçerler genelde.Ve gözlemlerime göre bu her yerde ve çok yaygın..Yani ben en iyisi kendi kendimin dostu olayım.Bence insan ne kadar yoğun yada meşgul olsada anlamak insanın vaktini o kadar almaz ki..Bence o kadar zor ve imkansız değil anlamak..Sadece bu da bir yetenek sanırım..Anlamak ve ince bir ruha sahip olmak.Bence üyelere daha ılımlı ve sempatik yaklaşabilirsiniz.Ama tabi bu tamamen benim bakış açım ve yöneticilik de yapmadığımdan belki de ben de aynı hatayı yapıyor empati kuramıyorum şuan..Ama gözlem gücümede güvenirim..

Ve samimi söylüyorum bunlar beni çok üzdü.Ve sizleri de bu kadar yorduğum için beni mahcupta etti..Tabi bu sözlerime inanırmısınız bunca sitemden sonra onu da bilmiyorum:(

Ve küçük sihirli oyunuma oyun demem onu cidiye almadığım için değil sempatik isimleri sevdiğim içindi..Ve parapisikoloji bölümüne taşımanıza sevindim.Ve inanın ben onu geri dönüşümsüz olarak silinmiş olarak algılamıştım bugün..Ve taşıma sürenizin kısalığı uzunluğu da hiç önemli değil..

S

SoNoL

Sevgili perina,konu tatlıya bağlanmıştı zaten,konunuz başka yere açılmıştı ve buna rağmen bildiğinizi varsayarak,hala sitem ediyor olduğunuzu düşünerek yazılar yazdık.Sanmamki burada hiç bir arkadaş, diğerini bilerek incitsin,kırsın.Donanımlı olduğunuz belli.Ona istinaden en güzel yaştasınız diye yazmıştım yukarda.Sevgiler.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
İkincisi insanların ortaklaşa kullandığı alanı fütursuzca, uzun uzadıya İŞGAL etmekten çekinmiyorsunuz.

Hiçbir hatayı kabul etmeyip hala "anlaşılmayı" bekliyorsunuz. Önce anlamayı deneseniz?

Kimse sizi üzmüyor, siz kendinizi üzüyorsunuz... Bunu kendinize yapmayın.

AJA

Elit Üye
Artık burda anlaşılması gereken tek bir şey var ve anlayın lütfen.
Burada öyle düşüşler yaşandı öyle çıkışlar yaşandı ki kişilerce ama buraya yansıtma durumu kısıtlı oldu çünki dogrusu bu.
Sayın Perina size tek tavsiyem şu , burayı çok benimsemiş olabilir ve duygularınıza hakim olamamış olabilirsiniz ama unutmayın burası sanal.Evet her söz yaşayan bir elden çıkıyor ama bu böyle, once bunu boyle kabul edın.
Sevgi yüce bir kavram hayatımızda ama şunu bilin ki burda belkı sizden daha fazla sevgi üzerinde duran yada buna sizden daha fazla ihtiyacı olan vardır.Sizi anlıyorum.
Sadece hassaslıgınızdan biraz uzaklaşmanız gerekir bunu sizin için diyorum.
Sevgi sabır ve huzurla seyir edin herşeyi.....

p4inkiLLer

Kayıtlı Üye
Ama beni yalnış anladınız..Ben o konuyu özelde Keyifhane'nin sorumlusu yöneticiye sordum..Ben silmedim dedi..Ben buradan şu sonucu çıkardım..Konunun geri dönüşümsüz silinişini..Yani geri gelecek mi,eminmisiniz?..Bu yüzden tekrar bu konuyu açtım..Yoksa niye yeniden açayım ki dün silin dediğim halde..Ve biliyorum bana anlayışlı davranıldığını..Ve bu mesajınızdan sonra daha da utandım,özürdilerim..Ama bence bana biraz daha zaman verin..Sandığınızdan daha sabırlı,daha verici olduğumu göreceksiniz..Yada daha sevgi dolu..Yani bence bu kadar acele karar vermeyin derim:)Yalnız alınganlığım hususunda en iyisi söz vermeyim:) Çünkü öyle durumlar oluyor ki alınmamak elde değil..Tıpkı bu durum gibi..Bakın yine yalnış anlaşılmışım:(

Ve dediğim gibi bundan sonra daha da dikkatli olacağım..Çünkü anladığım kadarıyla tahminimden daha çok yormuşum sizi..Gerçekten üzgünüm..Ve çok mahcup oldum inanın..

Ama dediğim gibi konu benim için gerçekten önemliydi..Ve ben onun geri dönüşümsüz silindiğini algıladım.Az önce konu sorumlusundan aldığım mesajı yalnış algılamışım özür dilerim..

Sayın Perina konuyu ben silmedim dedim ancak devamını da yazsaydınız kim sildiyse bir bildiği vardır dedim. Konunuz çöp kutusundadır. Sayın origanum uzun uzun açıklamış. İnanın yorulduk, bunu lütfen anlayın. Kimin hangi konusu silinmişse, kim silmişse silsin doğru olanı yapmıştır. Zaten özelden açıklama yapıyoruz yeterince, bir de buralara taşımayalım. Site son zamanlarda çok fazla keyifhane sitesi olmuştu ve çizgiden uzaklaştı. Buna engel olmak zorundayız. Eğer amacınız muhabbet etmekse internette milyon tane site var, bizlerle muhabbet etmek istiyorsanız görüşmelere gelin orada tanışalım. Bu konular da tekrar gündeme gelmesin.