Sarkaçla ilgili soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charmed

Kayıtlı Üye
Bir süredir sarkaç ile "soru sorma" çalışmaları yapıyorum. Evet - Hayır ve üzerinde rakamlar olan tablolar ile deniyorum. Bununla ilgili farklı dillerdeki farklı kaynaklara da göz attım. Fakat, bazı sorunlar var.
1. Sarkacı her iki elle rahatlıkla kullanabiliyorum, sadece bir eli mi tercih etmeliyim?
2. Zinciri tutarken kristal bazen titriyor fakat elim titremiyor, neden?
3. Zihnimi her ne kadar boşaltırsam boşaltayım, kristali bazen zihnimle yönlendiriyorum, nasıl engellerim bunu?
4. Bir sarkacı çok amaçlı kullanabilir miyim?
5. Onu siyah bir kesede saklıyorum, kese hep cebimde oluyor. Her zaman yanımda olması bir sorun teşkil eder mi? Benim bildiğim sarkacı çok rahatsız etmemek gerekir.
Bu arada sorun sarkacımda mı diye resmini de yüklüyorum.

b80bf56edd20.jpg

janet

Kayıtlı Üye
Sarkaç güzel, güle güle kullan :D
Ben genelde sağ elimle daha çok verim alıyorum. Zincirini gümüş zincirle değiştirirsen, daha isabetli olur. Sarkacın titreme sebebi: yoğun enerji akımıdır. Sabitlenmesini bekle ve kısa bir süre sonra tekrar dene. Kullanırken vicudunda metal olmaması gerekiyor. Zamanla zihnini kontrol etmeyi öğrenirsin, sık sık pratik yap, sarkaç mutlu olur, çünki taşlar ilgi gördükçe sevinir. Haftada bir kez sirke içinde beklet, arınsın.
Bildiklerim bu kadar :D

miedit

Kayıtlı Üye
2 : iletişim kurduğunuz zaman enerji akımından dolayı olabilir.
5 : Bir sorun teşkil etmez.

Charmed

Kayıtlı Üye
sağolun üstadım :) gümüş zincir var bir tane, onu takayım bari. sirke, ya da tuzlu su olur diye biliyorum ama haftada bir olduğunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. metal birşey olmamalı mı? boynum hurdacı gibi 50 tane zincir var :D onları çıkarayım ben. teşekkürler janet ve miedit :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Verdiğim linke göz atmanızı önereceğim, ilk konuyla birlikte altındaki paylaşımlara da bakınız.

Sarkaç (Pandül) Arındırma ve Programlanması - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

verdiğim linkten önemli bir alıntı,
Dikkat edilmesi gereken hususlar

* Sarkacımızı birinin kullandığı yolunda kuşkuya kapılır isek; sarkacı yeniden arıtmamız ve programlamamız gerekir.
* Sarkaca abuk subuk sorular sorarak kötü ve anlamsız konularla uğraşmamız doğru değildir.
* Aynı soruyu defalarca, değişik cümlelerle sormayıp, sarkaç gerekli ve anlamlı yerlerde kullanılmalıdır.

Sarkacı devamlı yanınızda taşımanızın zararı olmaz, yeter ki başkalarına dokundurtmayın.
Sayın Janet zaten açıklama yapmış, üstünüzdeki metaller sarkacı etkiler. Sorularınıza doğru cevaplar alamayabilirsiniz.
İyice alışana kadar cevabını bildiğiniz sorularla denemeler yapabilirsiniz.
Haftada yada kullanma derecenize bağlı olarak 15 günde bir pamuğa sarıp toprakta 7-8 saat bekletin, sonra kaynatılıp soğutulmuş suda yıkayın. Programladıktan sonra da en az 1 gün üstünüzde taşıyın.

Charmed

Kayıtlı Üye
Baştan sona okudum, teşekkürler. Usui Reikiye uyumlu değilim, sadece kundalini reikiye uyumluyum, kundalini reikide bahsi geçen "eşyaları reikiye uyumlamak" sistemi ile sarkacı reikiye uyumlarsam, yine aynı sonucu alır mıyım? ve ya uyumlamak şart değil diye biliyorum, öyle değil mi? çünkü çakra açmak için kullamayı düşünmüyorum onu.
az önce zincirini değiştirdim Janetin tavsiyesi ile, gümüş zincir taktım. yeniden mi arındırayım?

AJA

Elit Üye
Baştan arındırırsanız daha sagIıklı oIur tabi.
Bende saydıgınız tüm soruIar vardı önceden ve bir yerIerde hata yaptım ki o hatayı çok iyi biIiyorum.
Sarkacımda soruIarıma cevap verenin adını dahi biIirken hatam yüzünden kaybettim.Ve uzun süredir yapmıyorum
Tek diyecegim kesinlikle kimsenin eline vermeyin...

Charmed

Kayıtlı Üye
hmm.. sarkacıma dokunmak isteyenlerin gözünü morartıcam yakında. insanlar çok meraklı dokunmak için. şimdilik kimse dokunmayı başaramadı :D
şimdilik yüksek benliğimle çalışıyorum, pentagram alıp sarkacın arkasına taktıktan sonra, başka varlıklarla da çalışılabilir. teşekkürler yardımlarınız için :)

janet

Kayıtlı Üye
Ufak bir ilave: toprak saksı olmamalı, ilk arındırma haricinde, çünki saksıdaki toprak emdiği negatif enerjiyi bertaraf edemez.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Evet saksıdan ziyade doğadaki toprak çok daha uygundur ancak bunun için bahçeli bir eviniz olması lazım:)
Ayrıca sayın Janet sirke demişti, ek olarak

Elma sirkesi ve deniz tuzu karıştırılmış su, çok kısa sürede 10 dakika gibi bir zamanda kristali temizler. Elma sirkesinin tuz ile karışımının temizlemeye etkisi olağanüstüdür. Suyu yanlızca 1 kere temizlik için kullanın ve dökün.

Reikiye uyumlanmamışsanız bile, niyetinizle programlasanız da işe yarar.

bendekiben

Elit Üye
Her arındırmadan sonra programlamak gerekir mi acaba?

Evet, pandül olarak kullanacaksanız bunun için her temizlemeden sonra programlamanız gerekir, örneğin taşın özellikleri arasında şans veya bereket varsa hangi özelliklerinin daha çok açığa çıkmasını istiyorsanız her temizlikten sonra o yönde programlamanız taştan alacağınız faydayı yüksek tutacaktır.Bu taşla sizin enerjinizin rezonans oluşturmasına da büyük etkendir.

AJA

Elit Üye
Yukarıda yazılan ve paylaşılanların tüm doğrudur fakat eski bir sarkaç kullanıcısı olarak şunu belirtmeliyim.Taş olmadan hatta çakıl taşini bir ipe bile bağlasanız yada herhangi bir nesneye bağlayın hiç farketmez.Eğer enerjiniz yetiyorsa elinize ne geçerse geçsin uygun olan herşeyle yapabilir çalışabilirsiniz :) Yani yarı değerli bir taş bakımı yada sorularınızı etkin yada değerli kılmaz..Önemli olan sizin ne niyetle neyi kullandığınız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...