Astral Seyahatte Usta Olanlar Cevap Yazsın

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Usta olanlar dedim çünkü basit bir şey sormayacağım. Bir kaç defa astral seyahate çıkanların bana yardımı dokunamayacaktır. Her neyse, biraz kendimden bahsedeyim; Sadece 1 kez astral seyahate çıkmıştım bilinçsiz olarak. Bir deniz kenarındaydım, her şey çok netti. Uçmak istedim ve uçtum, açıkça konuşayım, kızları hayal ettim ve onları gördüm... :D Ama bu deneyimimden sonra bir daha astral seyahat yapamadım. Geceleri deniyorum. Yaptığım şu: Yatağıma uzanıyorum, sadece şortumu giyiyorum ve yorganımı çekiyorum üstüme. Gözlerimi kapatıyorum, ağzımı biraz açıp oradan nefes alıp veriyorum. Bir süre sonra ağzım kuruyor tamamen ve beynimde uyuşmalar başlıyor. Sonra tüm vucüduma yayılıyor. Sanki sinek ısırması gibi oluyor ve kaşıntı ama aldırmadan devam ediyorum tabi. Kulağımda bir çın sesi, çınnn tarzı sürekli bu ses ama bunun devamı gelmiyor. Burada gidiyorum, kendimi tavanda hissetsem de, sahilde düşünsem de aynı, değişen bir şey yok. Aklımda hiç bir düşünce de yok, müzik, vs... Sesler önceden sorunumdu ama artık onları aşabildim. Bu konuda yardımınızı bekliyorum ne yapmam gerek bir yerde hata mı yapıyorum.

Aslında asıl konu bu değildi.

İşte şimdi bu işi bilenlerin cevaplaması gerek.

Öncelikle forumlarda okuduğum yorum ve bilgilere göre astral seyahat sırasında bilincimiz açık, sadece ruhsal olarak dışarıdayız. Ve yine gizlimabet, yani bu forumda okuduğum bir bilgiye göre de; astral seyahat yapmadan önce bir arkadaşımızla konuşup ikimizde aynı anda astral seyahatte bir yerde buluşabiliyormuşuz. Ne kadar doğru bilemem, peki biz bunları madem ki yapabiliyoruz kendimizi astral seyahat sırasında geliştiremezmiyiz? Bunu söylememdeki amaç şu; madem ki bilincimiz açık ve astral seyahat sırasında istediğimizi yapabiliyoruz ve astral seyahat bittikten sonra bunlar aklımızda kalıyor astral seyahat sırasındada kendimizi geliştirebiliriz. Kitap okuyup hafızamızda kalmasını sağlayabiliriz. Geçmişteki ya da şuanki yaşantımızdaki ünlü kişilerle konuşabiliriz. Bilgileri hızlıca öğrenip, her şeyi bilebiliriz(çoğu şeyi). Ben bu sonucu çıkarttım, bilmiyorum nerelerde doğruyum nerelerde yanlış ve sizin yardımınızla astral seyahate çıkabilirsem bu sorularımın cevaplarını kendim arayacağım. Yazım yanlışlarım olabilir, affınıza sığıyorum ama lütfen cevap verin ki astral seyahati geliştirelim, olduğu gibi kalmasın.

HrrYpTTr

Kayıtlı Üye
İş
Ohuyom Ben Yaa !
Sorunuzun cevabını bilmiyorum ama hani bir de şey diyolar; o an aklınızdan ne geçerse o gerçekleşiyor, gözünüzün önüne geliyor. Korktuğumuz şeyler falan... Hiç bunu yaşayan oldu mu? Astral seyahat denemememin tek nedeni bu yani, aklıma gelen ilk şeyin gerçekleşmesini istemem doğrusu, korkunç pis bir şey çıkacak karşıma, gel de kafayı yeme. :D Kızları görsek iyi de... :p Korkunç bir şeyle karşılaşan var mı?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Yavaş yavaş astral seyahette ilerleme kaydetmişsiniz.Fakat yanlış yaptığınız birşeyler var.O yaşadığınız Lucid Rüyadır.Selametle

Dex

Banlı Kullanıcı
Ben bir çok kez astral seyahat geçirdim. Emin ol sizinki astral yolculuk değil. Sizinki lucid rüya. Astrale çıktığım zamanlar ne kadar uğraşsam da, ne kız getirebiliyorum, ne de bulunduğum yerden başka bir yere ışınlanabiliyorum. Sadece evin içinde çok zor bir şekilde dolaşabiliyorum, o da her yerine değil. Odamdan uzaklaştıkça sanki arkamdan bir ip çekiyor gibi ilerleyememeye başlıyorum. Bu konuda prof olmuş kişilere sormuşsunuz ama bu kadar prof birini bulacağınızı hiç sanmıyorum. Ben astralde kıpırdadığıma şükrederken, siz ünlülerle konuşmadan, ders çalışıp kitap okumaktan bahsetmişsiniz... :D

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ben eğer yanlışım varsa söyleyin dedim, ben astral sanıyordum ama lucid rüyaymış. Tamam anladım ama forumlarda her zaman astral seyahatte istediğinizi yapabilirsiniz, uçabilirsiniz, vs... yazmıyor mu? Ben bir halüsinasyon görüp yanlış mı okudum, yoksa siz mi okumakta güçlük çekip farklı mı okudunuz, anlayamadım. :) Bakın, ben astralı defalarca yaptım demedim ve dediğinize göre hiç yapmamışım ama nasıl yaptığımı ya da nasıl yapmaya çalıştığımı söyledim, eksik ya da hatam var mı diye sordum. Sonuçta ben bir uydurma yapmadım, forumlarda ne yazıyorsa onları bir arada topladım ve size sundum diyeyim, o yüzden ustalar cevap yazsın dedim. Çünkü buna en iyi cevap verecek olan da onlar değil mi? Yorumlarınız için teşekkürler.

Guven

Kayıtlı Üye
Geçmişten birilerini çağırmak veya günümüzden birilerinden bir şeyler öğrenmek mümkün değil. Astral planda yalnızca gerçek hayatta görebildiğiniz veya göremediğiniz şeyleri görürsünüz. Başlarda aynı odada çıkış yaptığınız arkadaşınızla buluşmak daha kolay olur. İşitsel anlamda çok duyarlı olunmuyor, yani öğrenmek içinde çok elverişli değil. Eğlence ve görsellik için lusid rüyalarınız daha cazip. Ustalaşmış diyeceğimiz insan ülkede iki elin parmağını geçmez, bakmayın forumlarda köy kahvesi gibi tarif edildiğine, konuşuyor canlarım.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla amacınız için illa astral seyahat gerekmiyor. Günümüzde artık rüyalar kontrol edilebiliyor, bu konuda teknoloji ne kadar aşama kaydetti bilmiyorum ama lucid rüya gördüren cihazlar var ve rüyanız izlenebiliyor.
Dediğiniz şeyi ben de düşünmüştüm, bu tür cihazlar kullanarak gece okulu diye bir okul olsa mesela, ortak bir internet ağı gibi bizi bir lucid rüyada eğitime alsalar fena olmaz. Hem zamandan tasarruf, hem de imkanları çok. Fazla uygulamalı derslerde çok iyi olacağını düşünüyorum.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Sn. DARKKING011, bende hemen hemen dediğinizi söylemeye çalışmıştım, eğer astral deneyimimi başarırsam her şeyi deneyeceğim. :)

aytab

Kayıtlı Üye
Astral seyahat bir bakıma tayyi Mekan anlamına da gelir fakat bu herkesin oluşturabileceği bir meziyet değildir. Başka aleme karışırsınız; doğumu, burcu, yıldızı, aileden gelen bir sisele, vb. bunların olması muhakkak şart.