Cinlerden korunma e-book ve meleklerle konuşma

cagan1014

Banlı Kullanıcı
http://www.4shared.com/file/25440730...tulukleri.html

CİNLER VE KÖTÜLÜKLERİNDEN KORUNMA YOLLARI
E -bookYazar: Abdulhamid b. Abdurrahman es-Suheybânî

Şimdi Allah'ın izniyle meleklerin sesini duyucaz yada görebilceksiniz

Zikir:''Ya Allah''

-En az 1 hafta denenmesini uygun görüyorum(Arttırılabilir)
-Bir havlete girip Abdestli bir şekilde en az 2 saat ''Ya Allah'' Denenmeli.
-Niyetiniz Meleklerle konuşma olmalı.
-Kendinizi Tam olarak yaratıcıya vermelisiniz(Aksi takdirde olmayabilir.
-Olacağına tam olarak inanmalı Karanlık Ve kimsenin olmadığı Bir yerde Denenmeli.
-Rabbim.Bana meleklerini göster diye zikir bittikten sonra dua etmelisiniz.
-En az 1 hafta Denendikten sonra kulağınıza 3 kere ''Allahu ekber'' Diye Ses gelir yada görürsünüz(Allah nasıl izin verirse o şekilde olur)
(Denenmiştir)

''Ya Allah'' Zikri Tüm duaların kabulu İçinde Zikredilmeli.Olacağına inanılmalı ve kalbini tam olarak yaratıcıya vermelisin.

Selametle

Perina

Banlı Kullanıcı
Az öncede benzer bir konu vardı..Kesin değilmiş melek gelmesi böyle durumlarda..Bence korkutucu böyle şeyler..Ben de merak ediyorum çok merak ediyorum melekleri..Ama ya şer güçler gelirse:( Yok olmaz ben gerçekten korkuyorum:(

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Kesin değil tabi ama bu bir uygulama ve Allah izin verirse gelirler .Herkeze tabi gelmez gidip kötü insanlar denerse olmaz tabi .Fakat müslümanlığını iyi yapan ,Allahın sevgili kullarına bu izni verir.Selametle

Perina

Banlı Kullanıcı
Ama Allah' sevgili kulu olup olmadığını kimse bilemez ki:(..Ama sizin dediğinizi de anladım..Var elbet böyle insanlar..Ama tehlikeli böyle çağırımlar bence..

alin

Kayıtlı Üye
4shared normalde yasaklanmış site ve açılmıyor dün de başka siteye atmıştınız. Mümkünse faydalanmak isteyenler için başka siteden paylaşabilir misiniz ?

Perina

Banlı Kullanıcı
Tabi buyrun:

http://www.upload.gen.tr/d.php/www/lny74on6/26-Cinler-Ve-Kotuluklerinden-Korunma-Yollari.rar.html

Perina bu uygulamalar riskli değidlri ve korkmayınız başka varlık gelmez kesin olarak söylüyorum.Yani demek istediğim adam içki içer akşamı bu daveti yapar tabi böyle insanlara gelmezler.Selametle

Bence bana da gelmezler:(Tamam iyi biri olmaya çalışıyorum ama net cafeden yazı yazan biri hakkında olumlama yapamıyorumda:)Neyse bu hususa hiç girmeyim en iyisi:)Bu uzun hikaye..Başka sayfalarda bu durumu mabede izah etmiştim daha önce:(

Sadece bu değil birçok açıdan ben riskli kişi olarak görüyorum kendimi ne yazıkki:(

cagan1014

Banlı Kullanıcı
1-0 Yenik başladınız Bile .Önce korkunuzu yeniniz ve o karamsarlığı içinizden atınız :) Korkulacak bişey yok cin daveti yapmıyoruz zaten ki .Zaten size tavsiyem cinlerle çok uğraşmayın çünkü biraz korku var sizde psikolojinizi çok bozarlar .Tavsiyem böle melek daveti gibi işlerle uğraşın

Perina

Banlı Kullanıcı
1-0 Yenik başladınız Bile .Önce korkunuzu yeniniz ve o karamsarlığı içinizden atınız :) Korkulacak bişey yok cin daveti yapmıyoruz zaten ki .Zaten size tavsiyem cinlerle çok uğraşmayın çünkü biraz korku var sizde psikolojinizi çok bozarlar .Tavsiyem böle melek daveti gibi işlerle uğraşın

Ben hiçbir zaman cinlerle uğraşmadım ki..Geçekten..Böyle konulardan anlamam..Sadece uyüzeysel birşeyler biliyorum..Ve onlardan sakınmam gerektiğini çok güçlü hisediyorum ayrıca..Bana ters böyle şeyler..Özellikle de cinler vb.şer varlıklar..Allah'a sığınıyorum..Çok korkuyorum..

Ve şu konuda ısrarlıyım..Tamam iyi biri olmaya çalışıyorum..Ama günah hanem kabarık bence..Böyle olunca uzak olmm gerek melekleri çağırma düşüncesinden bile:(

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Benimde evliya olduğum söylenemez fakat bana oldu :) Rabbinden çok istersen sana bu lutfü verir hani babana çok ısrar edersinde kıyamazya .Rabbimizde böyledir biz kullarını çok sever .Siz bundan sonra günah yapmamaya çalışın tövbe edin eminim Rabbimiz bundan hoşnut kalır ve duanı kabul eder.

Perina

Banlı Kullanıcı
Benimde evliya olduğum söylenemez fakat bana oldu :) Rabbinden çok istersen sana bu lutfü verir hani babana çok ısrar edersinde kıyamazya .Rabbimizde böyledir biz kullarını çok sever .Siz bundan sonra günah yapmamaya çalışın tövbe edin eminim Rabbimiz bundan hoşnut kalır ve duanı kabul eder.

Ben Rabbimizin rahmetine çok inanırım..Hatta fazlasıyle..İşte ben bu fazlasıyla kısmına takıntım yüzünden de korkuyorum çok şeyden..Çünkü Rab aynı zamanda da cezalanrırabilir..Ama tabi daha çok rahmetini düşünmek gerek evet..

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bende irtibat kurmak istiyorum bakalım olucak mı?

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Olacağına inandıktan sonra ve rabbinden yalvararak istedikten sonra Olacaktır .Selametle