Karabasan mı yoksa Kibrit Cini mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@Y$e

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Uzun zamandır siteye girmiyordum çünkü okul ve dershane beni gereğinden fazla yoruyordu.Yine bir takım sorunlarım var ve yanıtlarını merak ediyorum.Geçen hafta Kibrit Cini çağırmıştık ve her şey yolunda gidiyordu bir takım sorularıma cevap bulmuş olmanın rahatlığı vardı üzerimde ancak bu hafta sonu yine çağırdık.Kibritleri tam yakmamız gerekirdi ama kuzenim alaya aldı ve kibritleri biraz yakıp aşağıya attı ve çağırdığımız günün akşamından beri her gece gözlerimi açtığımı düşünüyorum ama gözlerim kapalı rüya görüyorum.Rüyamda tavandan sarkmışım ve kahkahalar atıyorum kalkmaya çalışıyorum ama olmuyor kendi kendime vuruyorum sonra benden yüzlerce oluyor ve yatağımı sallamaya başlıyorlar(benim yatağımda çağırmıştık.) En sonunda nefesim kesiliyor ve kendime geliyorum aslında bunları hatırlamıyordum dün yatağımın kenarına geçince her şey kafama doldu.Dün kuzenimle beraber uyudum ki sırt üstü dönmeyeyim sıkışık uyuduğumuz için diye düşündüm ama maalesef yine sırt üstü döndüm nefesim kesilirken kuzenim beni çevirdi şuan tüm kaslarım ağrıyor ve uyumaktan korkuyorum.Yine bu olayı hatırlamıyordum ama kuzenim beni çevirdiğini söyleyince hatırladım.Sizce bundan kurtulmam için ne yapmam gerekir.Şimdiden teşekkür ederim...

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Bu yaşadığınız bilinçaltınızda yaşadığınız şeylerde olabilir .Fakat burdan bunları yapanın cin oldugunu tam olarak kanıt göstermez .Bence ilerleyen zamanlarda daha değişik şeyler olursa (Cini görmek gibi vs..) Ozaman çözmek için yardım ederim .Selametle

@Y$e

Kayıtlı Üye
Olay o kadar ilerlemeden bir çözüm yolu bulunamaz mı?Şuan yeterince korkuyorum.Daha fazlasını düşünemiyorum.

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Korkarsanız eğer bir cin yapıyorsa bunları psikolojinizi bozar .İlk önce korkmamalısınız .Şöyle yapalım bu akşam Uyumadan önce 7 ayel-el kürsi okuyup hep okumanızda sağ -sol-üst-alt kısma üfleyiniz Bunu yaptığınız zamanda böyle şeyler oluyorsa Cinniden değildir.Selametle

@Y$e

Kayıtlı Üye
Ben Müslüman değilim yani yanlış anlamayın ama duanın benim üzerimde bir işe yarayacağını sanmıyorum.Ama yine de yardımınız için teşekkür ederim...

AJA

Elit Üye
Keşke bilinmeden yapılmasa bunlar.
Önce korkuyu atın içinizden eğer onların işi degilse siz korktukça bilinciniz oyun oynayacak size.Öyle sanacak ve daha da içinden çıkılmaz bir hal alıcak durum.
Hangi dine mensupsanız ona göre bir çaresini bulmalısınız.İslamın dışında çözüm bulamayacagım için üzgünüm ama siz önce içinizi rahat tutun ve korunmasız bu işlere kalkmayın.
Sevgiler.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kibrit cini nasıl bişey ilk defa duydum :S ,?

MerlinMustafa

Kayıtlı Üye
Arkadaşım Allah veya sana göre tanrı onlara niye beden vermemiş.Onlardan korkma.Allah sana göre tanrı her zaman yanımızda.Kim onlar la :S Onlar cinse bizde insanız.Korkma onlardan :D içini rahat tut.Onlar korkanlara gelirmiş.Korkma deki siz kimsiniz benim tanrım var kimsiniz olummmm de ben her gün böyle yapıyom sıkıyosa çıksın karşıma o şekil değiştiriyorsa adamın aklıyla oynuyorsa bende dua ediyom.

Yukardaki gibi düşüne bilirsin ....

AJA

Elit Üye
Arkadaşım Allah veya sana göre tanrı onlara niye beden vermemiş.Onlardan korkma.Allah sana göre tanrı her zaman yanımızda.Kim onlar la :S Onlar cinse bizde insanız.Korkma onlardan :D içini rahat tut.Onlar korkanlara gelirmiş.Korkma deki siz kimsiniz benim tanrım var kimsiniz olummmm de ben her gün böyle yapıyom sıkıyosa çıksın karşıma o şekil değiştiriyorsa adamın aklıyla oynuyorsa bende dua ediyom.

Yukardaki gibi düşüne bilirsin ....

Uslubunuz olmamış ..Lütfen dikkat edin lan lun diye yazan birini gördünüzmü siz burada ?
İyi forumlar..

cagan1014

Banlı Kullanıcı
Kibrit Cini diye birşey yoktur Gelen normal Cinnidir Bunu düzeltmek istedim .Gelen cinni Müslüman değildir sizinle oynamak için geliyordur Bence Bu kibritle Cin davetini bırakınız aksi takdirde musallat olma ihtimali daha yükselir.Selametle

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kibrit Cini diye birşey yoktur Gelen normal Cinnidir Bunu düzeltmek istedim .Gelen cinni Müslüman değildir sizinle oynamak için geliyordur Bence Bu kibritle Cin davetini bırakınız aksi takdirde musallat olma ihtimali daha yükselir.Selametle

açıklama için teşekkürler ben ilk defa duydum kibrit cini diye bişey..

Overlord

Kayıtlı Üye
Böyle şeylerle uğraşmayın arladaşlar hangi cesarete dayanarak yapıyorsunuzki bu tür ilerle uğraşmayın dderim sadece sonucu çok kötü olabilir siz hayatınızı yaşayın sadece bulaşmayın kimseye.

liman_son

Kayıtlı Üye
Kendi bilgilerime dayanarak yaşadığınız şeyin yaptıgınız uygulamayla bir alakası yok.Cinlerle temas o şekilde yaşanmaz.Benin düşüncem çok sık rastlanan uyku felci durumu yaşıyorsunuz.konuyla ilgili bilgiliyi aktarıyorum.
İnsan uyurken belli aralıklarla REM ve NonREM denilen evreler yaşıyor. Rüyalar REM döneminde görülüyor. İnsan beyni, rüya görürken geçici olarak vücudu hareketsiz hale getiriyor yani felç ediyor. Bu sayede insan rüyasında yaptığı hareketleri gerçekte yapamıyor. Prof. Dr. Atilla İlhan, “Eğer bu felç yaşanmasa, mesela rüyasında futbol oynadığını gören kişi gerçekte de bacaklarını hareket ettirirdi. Veya gerçekte de yürür, konuşurdu. Uyurgezerliğin sebebi de bu felcin yaşanmamasıdır.” diyor. Prof. Dr. Atilla İlhan’ın verdiği bilgilere göre, uyku felci, beyin uyanıp bilinç açıldığı halde bedendeki felcin devam etmesi durumunda yaşanıyor. İnsan bedenini hareket ettirmeye, gözlerini açmaya, konuşmaya çalışıyor ama vücudu hâlâ felç olduğu için bunu başaramıyor ve korkuyor. Bu hal, kişi tekrar REM uykusuna dönmeden önce veya tamamen uyanmadan birkaç saniye veya birkaç dakika sürüyor. Nadiren çok uzun sürdüğü de oluyor.
Nedenleri:
Düzensiz uyku
Asırı sterst
Bilgisayar başında fazla vakit geçirmek
Çok fazla uyku açıcı şeyler içmek
Uzun süre hareketsiz kalmak

Alıntıdır.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
herhangi bir şekilde alay edildiğini anlayan cinler bu şekilde öc almak isteyebilirler peki hiç sordunmu arkadaşına onun başına böyle şeyler geliyormuymuş

spawnz

Banlı Kullanıcı
İş
Chemistry Engineering
Karabasan yada kibrit cini değil.Büyük ihtimal çakmak cini.Yada meşale cini,kandil cini,mum cini yada odun alevi cini bile olabilir.Hepsi ile alakalı korunma ve savma yöntemleri forumda mevcut.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...