Basit Bir Anlaşma İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dewil66

Kayıtlı Üye
17 yaşındayım ve müslümandım şu ana kadar.
Ama artık Müslüman olmak istemiyorum ne kadar dua ettiysem kabul olmadı cinler tarafından seçildiğimi düşünmeye başladım.
Ama ben artık ruhende olsa satanist olmak istiyorum.
Daha doğrusu isteğim şeytanla anlaşma yapmak.
Şeytanı çok araştırdım nasıl bir varlık olduğunu çok iyi anladım artık.
Ve onunla bir anlaşma yapmak istiyorum fakat ailemle birlikte yaşıyorum bu nedenle keçi kanı içmek gibi bir şansım yok.
Sadece ateşle yapabileceğim bir uygulama varsa yardımcı olmanızı isteyeceğim sizden...

Perina

Banlı Kullanıcı
O duların kabul olmadığından asla emin olamazsınız ki..Belkide kabul oldular ve olmak üzereler..Ama illaki kabul edildiler.Allah gibi yüce bir varlık dururken O'nun yarattığı ve en güvenilmez varlığı tanrı olarak seçmenize üzüldüm:(Şeytan asla insanın dostu olamaz..Hiç olmadı:(Ne olur neyin dostu olursanız olun ama O'nun dostu olayın..Ne olur..Ki zaten o dost olmaz sizinle..Sadece sizi kandırır..Yalancıdır..Sadece karanlıktır o..Biz insanlar küçücük kötülüklere bile dayanamazken hatta kabul olmayan dularımıza bile dayanamazken bu zifiri ve sonsuz karanlığa nasıl dayanır söylermisiniz?Karanlık sonsuz değildir üstelik..Zifiri olsada..Çünkü kainatın evrenin asıl sahibi aydınlıktır..Karanlık sadece bu boyutta vardır inanın..Ve Şeytanın amacı bizi bu karanlıkta daim bırakmaktır..Sadece budur..Küçücüktür O.Zavallı bir varlıktır.Ama her nasılsa birçok insanı büyüklüğüne inandırır..Ve karanlığın sonsuzluğuna.Hatta bir ara neredeyse ben de inanıyordum:(

canmert196

Kayıtlı Üye
bende aynı dertdeyım ama ona gıtmeyın yanlıs bende muslumanım 17 yasındayım dusunuorum benim dua mı nıye kabul etmıyo dıye benı yarattı nıye uzuyo nıye yarattı yaratmasının amacı neydı dusunuyorum kabul olmasını ıstedıgım dua larım olmuyo bnde aynı dertdeyım ama seytana hıc bulasmayın sadece bekleyın cıdden bekleyın baska yapıcagınız bısey yok yasınız 23 den kucuk olunca anlasma vs yapılmıyo dıye bılıyorum

dewil66

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama beklemekten sıkıldım artık.Anlayın :/

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bende aynı hatalara düştüm o yaşlarda şimdi yaşın kaç derseniz 22. Ne kadar dua etsem tutmuyor gibiydi ama dualarında belirli bir zamanı olduğunu daha yeni anladım ve biz sadece başı sıkışınca dua edenlerdeniz. Herşey doğru düzgün yürüseydi eğer her an çok mutlu olsaydık her istediğimiz olsaydı dua etmek aklımıza bile gelmezdi. Şunuda unutmayın Allah şuan sizi deniyor. Kaderinizde belkide şu andan itibaren şeytanla bir anlaşma yapmak vardır. Seçim sizin Allah size bir kader ve iki yol veriyor. Ya iyisinden gidersiniz ya kötüsünden. Ama şeytan bu sonsuza kadar yanacak ve sizde onun yolundan giderseniz sizide yakacak. Hiç bir şekilde yapmayın demiyorum sakın yanlış anlamayın beni. Sadece daha bunları düşünmek için çok gençsiniz tam her kötülüğün önünden gidebilecek bir yaş kendimden biliyorum. Ama biraz daha bekleyin derim bir uygulama yapmak için. Akıl sağlığınız ciddi anlamda bozulabilir. İyi düşünüp karar verin. Düşündüm diyorsanızda bir kere daha diyorum ben.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Bende senin gibi düşündüm ruhani satanist oldum bir zamnlar 3 sene öyle kaldım bir sürü şeyler yaptım ama noldu biliyomusun allah gazabını öyle bir gönderdiki annem babam kardeşim akrabalarım. Yani kendime bile söyliyemedigim şeyler oldu sonra töbe ettim.
Sonra neden isyan etigimi düşündüm Allaha. Dualarım kabul olmamıştı 1. sebeb sonra hayat istedigim gibi gitmiyodu vs. Sonra baktım istediklerimi bana şeytanda vermedi üstüne zararlı çıktım.Sonra şunu düşündüm ben allah için ne yaptımki Allah benim için ne yapsın Asıl sorunun cevabı burada işte sen Allah için ne yaptın ki dualarının kabul olmasını bekliyosun gerçekten şeytanı araştırdıgın süre kadar ibadet etsen zikir çeksen gerçektende istediklerin olucak belki.Şeytanı tercih etmek ya cahillik yada tembeliktir. Yoksa gerçekten müslümanlıgı kavramış anlamış kendi üzerinde sentezlemiş biri gidip şeytanı tercih etmesi mantıksızlıktır.(Gerçekten islamiyeti anlamış insanlar için söylüyorum.) Dediklerimi bi düşün. Selamla.

Perina

Banlı Kullanıcı
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim ama beklemekten sıkıldım artık.Anlayın :/

17 yaşındamı sıkıldınız?:(Ben 38 yaşındayım.Ve hayatımda hiçbir şey istediğim gibi değil inanın:(Ve gitmeyecek biliyorum..Ama önemi yok!..Daha da beter olsam önemi yok..Ben insan kalayım,ışık oılarak kalayım yeter..Yetmeli bize.Aslındsa ne büyük bir armağandır insan olmak..Işık olmak..Sadece bu bile büyük bir armağan öyle değilmi?..İnsan kainattaki en kutsal en özel canlıdır biliyorsunuz..Ve şeytan da bilir bunu..Hatta çok fena halde kıskanır..Ve işte bundan bizi kendi küçüklüğüne çekmeye çalışır türlü yalanlarla..Gel der bana katıl de..Ve biliyormusunuz kendisine katılanları yok sayar O..Hiç değeri yoktur kendine katılanların..İçten içe saygı duyar kendisine katılmayanlara..

Perina

Banlı Kullanıcı
Bende aynı hatalara düştüm o yaşlarda şimdi yaşın kaç derseniz 22. Ne kadar dua etsem tutmuyor gibiydi ama dualarında belirli bir zamanı olduğunu daha yeni anladım ve biz sadece başı sıkışınca dua edenlerdeniz. Herşey doğru düzgün yürüseydi eğer her an çok mutlu olsaydık her istediğimiz olsaydı dua etmek aklımıza bile gelmezdi. Şunuda unutmayın Allah şuan sizi deniyor. Kaderinizde belkide şu andan itibaren şeytanla bir anlaşma yapmak vardır. Seçim sizin Allah size bir kader ve iki yol veriyor. Ya iyisinden gidersiniz ya kötüsünden. Ama şeytan bu sonsuza kadar yanacak ve sizde onun yolundan giderseniz sizide yakacak. Hiç bir şekilde yapmayın demiyorum sakın yanlış anlamayın beni. Sadece daha bunları düşünmek için çok gençsiniz tam her kötülüğün önünden gidebilecek bir yaş kendimden biliyorum. Ama biraz daha bekleyin derim bir uygulama yapmak için. Akıl sağlığınız ciddi anlamda bozulabilir. İyi düşünüp karar verin. Düşündüm diyorsanızda bir kere daha diyorum ben.

Ve bunlara katılmamak elde değil..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Birde söyle bişey var diyelim yaptın bir uygulama ve şansın yaver gitti tuttu. Hiç düşünmüyormusun bakalım sen onunla tanşmaya hazırmısın? Nasıl bir varlık göreceğinin farkındamısın ? Sana nasıl görünebilceğini biliyormusun? Bilinçsiz yapılan herşeyin bedeli ağır ödenir. Madem illaki bir şey yapmak istiyorsun müslüman bir cinle görüş ki bunu bile kaldırabilceğini sanmıyorum. Derin düşün diyorum sana. Bunların zararlarını hayatınla ödediğini düşünsene olmaz deme. Örnekleri çok var bu hayatta. Kaldıramayacağın hiç bir yükün altına girme.

dewil66

Kayıtlı Üye
Uyarılarınız gerçekten çok mantıklı...Dha 17 yaşındayım hayattan sıkılmak için çok küçüğüm biliyorum ama...Sizi dikkate alacağım.Haklısınız şeytan beni yok sayar ne yaparsam yapayım.Bir macera arayışı içindeyim aslında...Kendimi bu istekten kurtaracağım.Teşekkür ederim beni uyandırdınız :/

dewil66

Kayıtlı Üye
Birde söyle bişey var diyelim yaptın bir uygulama ve şansın yaver gitti tuttu. Hiç düşünmüyormusun bakalım sen onunla tanşmaya hazırmısın? Nasıl bir varlık göreceğinin farkındamısın ? Sana nasıl görünebilceğini biliyormusun? Bilinçsiz yapılan herşeyin bedeli ağır ödenir. Madem illaki bir şey yapmak istiyorsun müslüman bir cinle görüş ki bunu bile kaldırabilceğini sanmıyorum. Derin düşün diyorum sana. Bunların zararlarını hayatınla ödediğini düşünsene olmaz deme. Örnekleri çok var bu hayatta. Kaldıramayacağın hiç bir yükün altına girme.

Kaldıramayabilirim evet ama zaten her gün her gece görüyorum cinleri.Şeytanla tanışmak da fazla etkilemez beni diye düşünmüştüm.Yanıldığımı farkettim şu an...

Riddick

Banlı Kullanıcı
Herkesin her istediği olsaydı, bu dünyadaki karışıklığın ve kargaşanın sonu olurmuydu. Önce bunu düşünün. Daha sonra düşünmeniz gereken şey ise; dua ederken samimisiniz.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Uyarılarınız gerçekten çok mantıklı...Dha 17 yaşındayım hayattan sıkılmak için çok küçüğüm biliyorum ama...Sizi dikkate alacağım.Haklısınız şeytan beni yok sayar ne yaparsam yapayım.Bir macera arayışı içindeyim aslında...Kendimi bu istekten kurtaracağım.Teşekkür ederim beni uyandırdınız :/

En iyi kararı sen verirsin.Sonuçta hayat senin hayatın. Başka maceralara katıl derim sana :) Yaşının maceralarını yaşa. Kendi hayatını söndürecek maceralar değil. Biz sadece uyarıyoruz ve dikkate alıp mutlu ettin bizi :) Sonuçta sizinle beraber yaşamıyoruz değilmi yani sizin ruhunuzu şeytana satmanız bize ne birşey kazandırır, nede birşey kaybettirir.
Sevgiyle kalın

Perina

Banlı Kullanıcı

Size yalvarıyoruz..Ne olur ardından gitmeyin Onun..Bitin tükenin hayatınız kaysın hatta ama ne olur onun ardından gitmeyin..,Ne olur:(

Hep şunu düşünün..İsteklerimiz maddi bedenimizden ve bu boyuttan kaynaklı..Ve biziç ok küçültüyorlar aslında onlar..Ne zamanki onları es geçmeyi,isteklerimizi azaltmayı hatta yok etmeyi(yani tamamen mümkün olmasada büyük ölçüde)başardık işte o zaman ışık olduk demektir.İnsan olmanın şerefini ve muhteşemliğini ancak o zaman anlayacağız.Ve ancak o zaman şeytanın ne kadar zavallı ve ne kadar küçük olduğunu da anlayacağız..Bir düşünün bizden derece olarak çok düşük olan meleklerin bile istekleri yok.Oysa kainatın en şerefli varlığı olan insanın sonsuz istekleri var..Ne kadar dehşet verici ne kadar basit öyle değil mi bu isteklerimize köleliğimiz!:(

dewil66

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.Tamamen vazgeçtim şu an.Nefret duymaya başladım hatta şeytana karşı.Ben ondan üstünüm o bana tapsın dimi ama.
Sonsuz kere teşekkür ederim sizlere...:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkür ederim.Tamamen vazgeçtim şu an.Nefret duymaya başladım hatta şeytana karşı.Ben ondan üstünüm o bana tapsın dimi ama.
Sonsuz kere teşekkür ederim sizlere...:)

İşte bu;)

Ve bu konuya yazarken sizi ondan alabileceğimize dair fazla ümidim yoktu yalan yok:(

Çok şükür alamadı sizi.Ama sebep biz değiliz inanın.Allah bunu istemedi eminim..Sizi ona vermedi!..

dewil66

Kayıtlı Üye
İşte bu;)

Ve bu konuya yazarken sizi ondan alabileceğimize dair fazla ümidim yoktu yalan yok:(

Çok şükür alamadı sizi.Ama sebep biz değiliz inanın.Allah bunu istemedi eminim..Sizi ona vermedi!..

Allah istemedi çok şükür ki.Tabii sizin de etkiniz oldu.Nasıl böyle birşey istedim anlayamadım inanın.
Bazen hipnoz olduğumu düşünüyorum:)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
dewil66 Gördüğünüz cinler müslümanmı, gayrimüslim mi?Bide isteğiniz neydi acaba bilmek isterim sizi bu hale getirecek kadar ne istediniz?

Perina

Banlı Kullanıcı
Allah istemedi çok şükür ki.Tabii sizin de etkiniz oldu.Nasıl böyle birşey istedim anlayamadım inanın.
Bazen hipnoz olduğumu düşünüyorum:)

O hipnoz dediğiniz belkide şeytanın oyunlarından biriydi..Sadece siz değil ki koca koca adamlara bile o tuzaklara düşüyor bilirsiniz:)Siz daha çok çok gençsiniz.Dünküçocuk derlee halk arasında 17 yaşındaki birine:)Allah yolunuzu açık etsin.Ve madem ki o dileklerinizi istiyorsunuz,inşallah gerçekleşirler.

Ve sakın yanılmayın.Biz değiliz mesele.Mesele şu ki:Hani halk arasında bir söz vardır,söyleyene değil söyletene bak diye..Aynı öyle..Unutmayın,yanılmayın Allah sizi ona vermedi..Ne güzel..Ne güzel..Sizi çok seviyor olmalı..

dewil66

Kayıtlı Üye
dewil66 Gördüğünüz cinler müslümanmı, gayrimüslim mi?Bide isteğiniz neydi acaba bilmek isterim sizi bu hale getirecek kadar ne istediniz?

Ben cin çağırmadım öncelikle bunu belirteyim.Onlar bana musallat oldular müslüman değildirler heralde hiç konuşmaya çalışmadım.Ne istediğimi anlatsam size gülersiniz.Mucizelere inandığım için genelde fen lisesi kazanmak istedim liseye geçeceğim sene matematiğim berbat eh haliyle de puanım tutmadı.Kaç yıldır takdir alıp şu an okuduğum liseden ayrılıp fen lisesine girmekti.Çok çalışmama rağmen hiçbir zaman bu kadar başarılı olamadım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...