Kuru üzümle yapılan aşk büyüsü

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yirmibir adet kuru üzüm alınır,her bir kuru üzüm üzerine bir kere Yasin Suresi okunur.Sonra bu üzümler bir tavaya konularak yavaş yavaş kavrulur.Üzümler kavrulurken bir kara dut dalı ve bir beyaz dut dalından çubuklarla bu tavadaki üzümler karıştırılır.Karıştırma işlemi yapılırken bir yandan da filanın kızı veya filanın oğlu aşkından ak dut gibi sararsın kara dut gibi kararsın,yemesin içmesin hep beni düşünsün beni görmeden huzur bulamasın diye tekrarlanır.Üzümler kavrulduktan sonra aşık olması istenen kimse üzüm büyüsü yapan kişiye aşık olarak koşa koşa gelir yanından ayrılmak istemez.

ALINTI : Büyü Kitabı

MİHRE

Kayıtlı Üye
Şinçeyank paylaşımlarınız çok güzel..Nasıl buluyorsunuz böyle büyüleri..Size ait büyü kitaplarınız mı var..Nerden temin edebilrim bu tip kitapları..??

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bana ait büyü kitabım yok :) Elimde olan kitaplar var ama çoğu burada paylaşılmış oluyor. Paylaşılmayanlardan yazmaya çalışıyorum. Kitap ismi vermem yasak sanırım buradan

BattleFury

Kayıtlı Üye
pekii işlem bitince üzümlere ne yapılır? Uygulama paylaşırken soru işaretlerinin olması iyi değildir :D bir de alıntı yaptığınız kitabın ismide çok orjinalmiş gerçekten nereden akıllarına gelmiş acaba o isim :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
pekii işlem bitince üzümlere ne yapılır? Uygulama paylaşırken soru işaretlerinin olması iyi değildir :D bir de alıntı yaptığınız kitabın ismide çok orjinalmiş gerçekten nereden akıllarına gelmiş acaba o isim :D

Üzümlerin ne yapılacağı yazmıyor bu 1.
Tabiki kitabın ismi büyü kitabı değil! İsim verilmesinin yasak olduğu için vermedim. Biraz daha anlayışlı olun

BattleFury

Kayıtlı Üye
Üzümlerin ne yapılacağı yazmıyor bu 1.
Tabiki kitabın ismi büyü kitabı değil! İsim verilmesinin yasak olduğu için vermedim. Biraz daha anlayışlı olun

Şaka yapıyordum sadece ne için alındınızki.. :) Sadece küçük bir gözlemdi... Kitap isimlerini vermek size kalmış kaynak olarak.. Site isimleri paylaşmak öncelikli yasak... bide helal olsun az once beni andıgınız için :D

buraksen58

Banlı Kullanıcı
peki kara dut ve beyaz dut dallarını nerden bulacağız

mandalin

Banlı Kullanıcı
ilk olarak sitede kitap adı vermek yasak değil hatta bir cok kitabın linkleri de mevcut genelde kuru uzum , kara biber ak gunluk vs ile yapılan buyuler ateşe atılır ve o kişinin ask atesinden yanması istenir-yok ateşe atılmayacak ise mum gibi ayak basılmayan bir yere gomulmesi belrtilir en iyi yer evdeki saksıdır :D

donick

Kayıtlı Üye
üzümleri önce hergün 1 tane yiyerek dene olmuosa hepsini bi günde ye gene olmuosa yeme gene olmuosa haftada 1 kere ye yani bütün kombinasyonları dene bakam bi:D

bortecine69

Kayıtlı Üye
1-Neden Yasin suresini okuyoruz ki özel bir anlamı mı var?
2-İslamda büyü günah değil mi?
3-İslamın yasakladığı büyü yü yaparken islamın kitabı olan Kuran dan ayetler kullanmak ne kadar doğru?

origanum

Yönetici
Bana ait büyü kitabım yok :) Elimde olan kitaplar var ama çoğu burada paylaşılmış oluyor. Paylaşılmayanlardan yazmaya çalışıyorum. Kitap ismi vermem yasak sanırım buradan

Kitap adı vermek yasak değil site adı vermek yasak. Özellikle kitabın adı ve yazarının kaynak olarak belirtilmesini istiyoruz.
Ayrıca bu büyü önceden paylaşılmıştı. Tek tek büyü vermek yerine kitabın kendisini verme imkanınız varsa verin, sitede zaten verildiyse de linkler kırıldığında yeniden ekleyerek bir katkıda bulunabilirsiniz o zaman. Ayrıca kuru bir kopyalama örneği vermekten ziyade sizin bu büyü ile ilgili deneyimlerinizi, yapım sırasında önermek istediğiniz püf noktalarını, dikkat edilmesi gereken hususları, kişisel gözlem ve tavsiyelerinizi vermenizi bekliyoruz. Herkes kitaplara ulaşabilir ve okuyabilir. Önemli olan burada düz paylaşımlar değil sizin olan paylaşımlarınızdır.

origanum

Yönetici
1-Neden Yasin suresini okuyoruz ki özel bir anlamı mı var?
2-İslamda büyü günah değil mi?
3-İslamın yasakladığı büyü yü yaparken islamın kitabı olan Kuran dan ayetler kullanmak ne kadar doğru?

1. Her büyünün kendine has bir tarifi vardır. Bu tarifi ilk uygulayan kişi Yasin okunmasını münasip görmüş eğer o tarif uygulanacaksa değiştirme olamaz tariflerde ne deniyorsa aynen o şekilde yapılmalıdır yoksa ters teper.
2. Evet islamda, hıristiyanlıkta, musevilikte yani tek tanrılı dinlerde büyü günahtır. Bazı dinlerde de ibadetin bir parçası sayılır. Her inançta yeri ayrıdır büyünün. Ama bunu sormanın yeri burası değil. Burası bir büyü sitesi ve hangi inanca göre günah olduğunu sorma yeri değil. Bilgi verilir ve majisyenler de bilgilenir yapar. Meraklılar da merakını gidermiş olur neyin nasıl olduğu ile ilgili.
3. Büyüde doğru yanlış diye bir kavram yoktur. Evrensel kurallara uyan ya da uymayan vardır. Büyü yapılırken bazı malzemeler kullanılır. Kağıt, mürekkep, kumaş vs gibi. Bunun yanısıra enerjisi yüksek sözler de işin içine katılır, yani kişinin inandığı kitaba ait duaları okumak ya da yazmak gibi. Musevi bir büyücü elbette tevrattan birşeyler kullanacaktır, müslüman da kendi kitabı olan Kur'an dan. Kimse inanmadığı kitaptan, dinden, inanç sisteminden dualar kullanırsa yaptığı işi tutturamaz. Bu işlerin böyle olduğunu bütün majisyenler, çömezler ve hatta bu konuda bilgisi olan meraklı kişiler bile bilir. Ayrıca sitede defalarca anlatıldı öğrenmek isteyenlere.

bortecine69

Kayıtlı Üye
1. Her büyünün kendine has bir tarifi vardır. Bu tarifi ilk uygulayan kişi Yasin okunmasını münasip görmüş eğer o tarif uygulanacaksa değiştirme olamaz tariflerde ne deniyorsa aynen o şekilde yapılmalıdır yoksa ters teper.
2. Evet islamda, hıristiyanlıkta, musevilikte yani tek tanrılı dinlerde büyü günahtır. Bazı dinlerde de ibadetin bir parçası sayılır. Her inançta yeri ayrıdır büyünün. Ama bunu sormanın yeri burası değil. Burası bir büyü sitesi ve hangi inanca göre günah olduğunu sorma yeri değil. Bilgi verilir ve majisyenler de bilgilenir yapar. Meraklılar da merakını gidermiş olur neyin nasıl olduğu ile ilgili.
3. Büyüde doğru yanlış diye bir kavram yoktur. Evrensel kurallara uyan ya da uymayan vardır. Büyü yapılırken bazı malzemeler kullanılır. Kağıt, mürekkep, kumaş vs gibi. Bunun yanısıra enerjisi yüksek sözler de işin içine katılır, yani kişinin inandığı kitaba ait duaları okumak ya da yazmak gibi. Musevi bir büyücü elbette tevrattan birşeyler kullanacaktır, müslüman da kendi kitabı olan Kur'an dan. Kimse inanmadığı kitaptan, dinden, inanç sisteminden dualar kullanırsa yaptığı işi tutturamaz. Bu işlerin böyle olduğunu bütün majisyenler, çömezler ve hatta bu konuda bilgisi olan meraklı kişiler bile bilir. Ayrıca sitede defalarca anlatıldı öğrenmek isteyenlere.
Peki Yasin suresinin anlamının bir önemi var mı? Sonuçta yaptığımız büyüyle yakından uzaktan bir ilgisi olması gerekir

efe37

Kayıtlı Üye
uzatmayın da adam yazmış bulmuş koymuş dogru yada yanlış sorgulamayın uzatmayın degmez

origanum

Yönetici
Peki Yasin suresinin anlamının bir önemi var mı? Sonuçta yaptığımız büyüyle yakından uzaktan bir ilgisi olması gerekir

Normalde içindeki bir kelime bile isteğe uygun gelse o sure veya ayet kullanılabilir büyülerde. Bir de şahsi fikrim Yasin suresinin aşk uygulamalarında bir işe yaramayacağıdır. Neden verirler bilmiyorum. Hiç uygun değil o iş için. Ama tabi büyü tarifleri majisyene kanal yoluyla geldiği için vardır bir nedeni demekten başka çare yok. Bu tarifler her majisyen için özel olarak gelir astral plandan. Her majisyenin, yapacağı müşterisinin ve olayın durumuna göre bir tarif oluşturulur ve uygulanır. O yüzden bir büyüyü sadece ait olduğu majisyen gerçekleştirebilir, diğerleri için tarifler sadece arşiv bilgisidir.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Şems'ül Maarif gizli ilimler kitabından alıntı

moskov

Kayıtlı Üye
bazen bunları yapmak istiyorum çok aşığım ama kndimde cesaret bulamıyorum ..