Düşünceleri Anlamak

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Ziyaret için yanına gelen kimselerin beyninden geçen fikir ve düşüncelerini bilmek istersen: Köstebek isimli gözleri görmeyen kör hayvanın beynini çıkarıp, beyin soğumadan hemen Nisan yağmuru suyuna, Nil nehrine, Ceyhun nehrine veya Fırat nehri suyuna koy. (Bunlardan herhangi birine, harici nehirler ve sular kesinlikle olmaz).
Daha sonra Maymun kalbini ve Kervan iti (Balıkçıl kuşu) kuşunun etinden Maymun kalbi kadar alıp, bu üçünü birbirine karıştırıp yersin. Bundan sonra ziyaretine gelen kimselerin kalbinden geçenleri bilmek için, göz ucu ile kısa bir an bak. O anda kalbine ne doğarsa onu söyle. Allah (c.c.) ın izniyle rast gelir. Ama bu amelin en önemli şartı şu Esmaları devamlı okursun. Okunacak Esmalar budur :

سَتْمَدٍ يَدَعٍ هَلْيَهْيُوةٍ لاَلَهُوةٍ دَيْعُوثٍ وَيَدْعُوثٍ هَاجَنِى بَنْتِيتَا بَمْلَيُوةٍ اَللَّهُمَّ اَكْشِفْ حِجَابَ الْغَفْلَةِ عَنْ قَلْبِى وَعَلِّمْنِى مَالَمْ اَكُنْ اَعْلَمُ وَبَيِّنْ لِى مَااَسْئَلُ مِنْهُ يَامَنْ لاَ اِلَهَ اِلاَّ الله ُوَلاَ مَعْبُودَ سِوَاهُ
Setmedin Yedeın Helyehyutin Lalehutin Deyusin ve Yedusin Haceni Bentita Bemleyutin Allahümme ekşif hicabel ğafleti an kalbi ve allimni ma lem ekün a’lemü ve beyyinli ma eselü minhü ya men la ilahe illallahü ve la ma’büde sivah.

ALINTI

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Hangi uzmanlık alanına sahipsiniz Sevgili Aida Monroe? Bu uzmanlık alanınıza göre bize saçma olan kısım veya kısımlarını açıklarsanız çok faydalı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim Gmpp adına.

aida monroe

Kayıtlı Üye
Hangi uzmanlık alanına sahipsiniz Sevgili Aida Monroe? Bu uzmanlık alanınıza göre bize saçma olan kısım veya kısımlarını açıklarsanız çok faydalı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim Gmpp adına.

genel anlamda büyü saçma geldiği için öyle bir yorum yapmıştım ama doğu maji kapsamında yazıldığının sonradan farkına vardım.dikkat etmeden okudum,üzgünüm:)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
genel anlamda büyü saçma geldiği için öyle bir yorum yapmıştım ama doğu maji kapsamında yazıldığının sonradan farkına vardım.dikkat etmeden okudum,üzgünüm:)

Anlıyorum, teşekkürler öz eleştiriniz için. İyi forumlar.

aida monroe

Kayıtlı Üye

dewil66

Kayıtlı Üye
Yapmayı gerçekten çok istedim bir an.
Ama bu kadar cani olamam :)

Perina

Banlı Kullanıcı
Düşünceleri sezgi gücümüzlede hisedebiliriz.Büyüye gerek yok bence:)Ruhi açıdan büyüdükçe sezgilerimizde büyğr.Büyüden bile öteye geçer belkide bilemiyorum:)Ve bu forumda illaki büyü ile uğraşanların olması gerektiğine inanmıyorum.Parapsikoloji'nin alanda sadece büyü yokki..

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Bunları nasıl elde edebiliriz ki? Çok zor. Hadi elde ettik, yemek için mide kaldırır mı bakalım?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bunları nasıl elde edebiliriz ki? Çok zor. Hadi elde ettik, yemek için mide kaldırır mı bakalım?

Midesi kaldıranlar illaki vardır :) Çoğu maji uygulamalarında çeşitli şekillerde çalışılıyor. Bu ne ki :)
İyi Forumlar

rebaka

Kayıtlı Üye
duasını okusak belki allhın izniyle herşey olur..