Çok kuvvetli bir dil bağlama büyüsü

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Size haksızlık yapan sizi kahreden birinin dilini bağlamak çenesini kapamak için 41 fil suresi 41 arpaya okunur. Çenesini kapamak istediğiniz kişi sarışınsa açık renk tavuğa esmerse kara tavuğa yedirilir. Yedirirken niyet söylenir.

Denenmiş ve olumlu sonuç alınmıştır

MİHRE

Kayıtlı Üye
Burda da kişinin anne adını söylemek gerekiyor mu?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Anne adını söylerseniz tabiki daha etkili olur

ip seken kız

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sayın Şinçeyank o kadar işime yarayacak şeyler paylaşmışsınız ki
ne kadar teşekkür etsem az çok saol.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Siz mi denediniz? Benimde çok işime yarayacak bu :) Sağolun. Herşey tamam ama yedirmek için birde tavuk alıcam sanırım :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Siz mi denediniz? Benimde çok işime yarayacak bu :) Sağolun. Herşey tamam ama yedirmek için birde tavuk alıcam sanırım :D

Evet ben denedim bunu 1 sene kadar önce Allahtan kişi kumraldıda kara tavuk aramak zorunda kalmadım :) Kolay gelsin hepinize

kadimmerakk

Kayıtlı Üye
Öncelikle çok teşekkürler, uygulama kısmında bir sorum olacak.. kişinin adını değil de anne adını söylemek daha etkili olurmuş. Dualar okunurken mi yedirirken mi arpaları söylemek daha uygundur. Birde boya rengi değil de asli saç rengine göre mi uygulanmalı.. Teşekkürler 😌

secretmabet

Kayıtlı Üye
Selam iyi günler derim herkese...Fil suresi 41.arpa üzerine niyet edilip tek tek okunurken Besmele ve amin demeden.mi okunmalı...Teşekkürler