neden kötü düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmet970

Kayıtlı Üye
konuyu nereye açacağımı bilemedim affedin , ben bazı insanlar hakkında hep kötü düşünüyorum of salağa bak ya vs vs diyorum hep kimseyi beğenmiyorum , neden böyleyim sizce ben , ama ailem ve sevgililerime karşı çok iyiyim ama dışardan insanların bazılarını sevmiyorum özelikle işyerinde bazı gelen müşterilere karşı , neden böyleyim ben ?

gümüş

Kayıtlı Üye
Çevrenizdekiler de siz gibi miler dışarıdan gelenlere ?

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
çok ön yargılısın öncelikle bunu söyleyim peki başkaları senin hakkında böyle düşünse sen bunları duysan ne hisssersin empati kur bakalım.Ayrıca seni eleştirmek için yazmadım birazda ha sevecen yaklşırsan herşey düzelir pozitif düşün pozitif yaşa

La-edri

Kayıtlı Üye
Sorununuzun ne oldugunu elbette bilemem ama bu durumu apacik görüyor ve kabul ediyor olmaniz, hatta cözüm ariyor olmaniz, Sizin hicte kötü bir insan olmadiginizi göstertir..En azindan "kör" degilsiniz..

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Sorununuzun ne oldugunu elbette bilemem ama bu durumu apacik görüyor ve kabul ediyor olmaniz, hatta cözüm ariyor olmaniz, Sizin hicte kötü bir insan olmadiginizi göstertir..En azindan "kör" degilsiniz..

Bence de...

Bundan rahatsız olmanız iyi birşey...

mehmet970

Kayıtlı Üye
yani farkındayım hatta psikoloğa fln gidicem bir de sinirli agresif biriiym , bakalım nolacak ya
:(

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
havas bölümünde çok işinize yarayacak dualar var okumanızı tavsiye ederim belki agresifliğiniz yatışır.sonra psikoloğa gidersiniz

Salick

Kayıtlı Üye
Sorunu kabullenmek, cozumun yarisidir...Siz iyimserlik yolunu yarilamissiniz sadece anlayis ve sevgiyle yaklasmayi deneyin...Kendinizi daha cok sevin derim...

Gonule girdin ise
Kendini bildin ise
Sevgi bas taci olur
Sen seni sevdin ise...

67890

Banlı Kullanıcı
hatalarımızı görüp kabul etmemiz onların dönüşmesine neden olur.kabul ettiğimiz zaman içimizdeki evrende kuantum etkisi yaratır pozitif olarak bize geri döner
kabuletmeniz çok iyi herkes bunu yapamıyor.

mysen13

Kayıtlı Üye
Görünüşlerine göre yada başka nedenlere göre kişiyi yargılamamak lazım , Kaportaya değil motora bakmak lazım ..
Benim çalıştığım yerdede böyle çok sosyete kendini beğenmiş sanki diğer insanlardan daha üstünmüş gibi gelen insanlar oluyor ve bende onlarla hiç ilgilenmiyorum aç kalacağımı bilsem açlıktan ölürüm ama yine ilgilenmem :) aslında bize yapılan kötülüğe dahi kötülükle karşılık vermemeliyiz ..
Bir yaşanmış olay anlatacağım çok hoşuma gitmişti dinlediğimde ; Evliyanın biri bir mezarları gezip dua ediyormuş ordada bir bekçi varmış ve bekçi onun o saatte hırsızlık yapmak için geldiğini sanmış ve elindeki sopa kırılana kadar vurmuş ondan sonra aradan bir süre geçmiş evliyanın öğrencileri bekçiye gidip demiş sen ne yaptın o böyle böyle bir zaat bekçi hemen gidip özür dilemek istemiş evliya da ; aslında sen bana iyilik yaptın sen bana vurdugunda ben sabrettim sabrettiğim için çok büyük maneviyat kazandım ben senin iyiliğin için dua ediyordum demiş .. Hepimiz böyle olabilsek keşke sevgiyle...

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Herşeyi herkesi sevmeyi dene, hoşgörüyle yaklaş, bedenini kontrol et vücudunu yönet.

xDeat

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
karamsarsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...