Astralde Varlık Daveti

enokyancigenc

Banlı Kullanıcı
Davet ver o zaman diyen arkadaş için.
Öncelikle astral seyahete çıkabilmeniz gerek. Onu yapabilirseniz problem yok. Bunu daha önce denedim. Yapabilen yapsın.
Astrale çıkmadan enokyan davet anahtarını ezberlemeniz gerek. Yok müslümanım derseniz onlar ne yapıyor bilmiyorum ama onu ezberleyin. Yinede enokyanı tavsiye ederim. Ezberlediniz demi? Tamam şimdi astrale çıkın. Başarılı bir şekilde astrale çıkarsanız ondan sonrası çok kolay. Astraldeyken bedensiz daveti yapın inanırsanız zaten gelecektir. Ondan sora yapın antlaşmayı. Unutmayın astralde davetler daha kolay olur ve gözden bazı perdeler kalkar.Kolay gelsin.

enokyancigenc

Banlı Kullanıcı
Flood olacak ama ben bunu yaptığımda antlaşma için kullanmadım. Benimki direk olmuştu sizde böyle kullanırsınız.

whitedemon

Kayıtlı Üye
Astral bozdu,geceleri tek yapabildiğim şey kitap okurken sızmak...

Philip

Kayıtlı Üye
Konuyu açan arkadaş yasaklanmış cevap veremez.

lost66

Banlı Kullanıcı
Ne kadar doğru bilmem ama ruh bedenden çıkıyor! Varlık dediğiniz cin galiba. O da bi bedensiz varlık ! Olada sizin bedeninize girerse bu ölümle sonuçlarınır! Bide antlaşma felan açın biraz yani. Davet ediyosunuzda ifrite denk gelirseniz ozaman felaket.Sizde tıpkı diyer gerçek olaylar gibi tarihe geçersiniz ölü olarak! Cinle uğraşmayın,cinler oyuncu varlıktır,ilk başta itaat eder sonra bi dönerse,sizinde yaşamınız ters düz olur,burnunuzdan gelir siz ona hizmet edersiniz belkide öldürür sizi.Eee bide öbür tarafta Allah a hesap vermek var! Astrale çıkmayı çok isterim ama fazlasına lüzum yok :) Sadece sevdiğim kişiyi gündüz okuldayken o, ben ruhumla takip etmek isterim,saçma geliyo astral bana. O kadar kişi çıktım astrale diyo ama kanıt yada bi delil yok, açıklama yok.

sadddd

Kayıtlı Üye
Ben uzun süredir bilinçsiz ve belirsiz zamanlarda astral seyahat yada ne denir lucid dream' e geçiyorum uyku sırasında. Ve bunu gayet iyi açıklayabilirim herkese öğretmeye çalışabilirim ama bir şartım var aynı şekilde benim kadar iyi bilen birisi var ise bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.