sevgi için enokyan dili

gümüş

Kayıtlı Üye
Şirinlik için olan denediniz mi ? En yakın o gibi.

gümüş

Kayıtlı Üye
O zaman hiç başlamayın bence. Başka daha uygun seçeneklere bakın

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Enokyan dili nedir ?

gümüş

Kayıtlı Üye
sizin önereceğiniz bir yöntem varmı acaba benim kafam çok karıştı

Açıkcası şu yöntem iyidir diyemem çünkü hiç birini denemedim. Ayrıca denemek tek başına yeterli değil ve sizin durum ne bilmiyorum tabii ama hiç olmayan bir ilgiyi- sevgiyi bildiğim kadarıyla büyü yoluyla elde etmek pek mümkün değil, ustalar bile hayır diyorlar bu durumda acemi deneyleri pek başarılı olmaz gibime geliyor. Kişisel fikrim etrafınızdaki kişinin ilgisini çekmek için kendi ışığınızı parlatmanız ve enerjinizi yükseltmeniz için çaba harcamanız gerekiyor yönünde. Sonuçları şaşırtabilir ama yok denemek istiyorum diyorsanız doğu maji sayfalarını, havas kısmını da dolaşın benzer oldukça çok sayıda başlıklar var ve size en akla yakın geleni deneyin derim .

Allah gönlünüze göre versin :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Yok başkası başka türlü tarif eder ya da başka şey der belki de kendi kelimelerimde kendinize olan güveninizi artırın başlangıç olarak. Duruşunuz bakışınız bile değişir kendiliğinden o zaman, başka biri gibi olursunuz. Enerji çalışmalarına katılmak olabilir bu, kendinizi dolu dolu hissedebileceğiniz bir dünya başka veya beraber gidecek faaliyet olabilir. Yansımaları illa ki farkedilir etrafınızda. Gerçi aşk meşk işinde ne alaka gibi olacak ama şimdi ilgiyi çekmeniz için konuşuyoruz, aşk olup olmayacağından emin değiliz bunu zaman gösterir.