Ofisimde Muska Buldum!!Lütfen Yardım

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Selam arkadaşlar bugün ofisimde bir derginin arasında resmini eklediğim bir muska buldum. İşlerim son zamanlarda çok bozuk gidiyor olacak işlerim olmuyor birşey olduğunu anlamıştım bugünde bunu bulunca gerçekten çok şaşırdım.Burda yazan şeyler nedir arkadaki resim gibi figürün anlamı nedir.Benim bildiğim bunu yok ederek bunun etkisinden kurtulamam bundan nasıl kurtulabilirim bu büyü nasıl bozulur.Bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşların burada olacağını düşünüdüm lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 1450
Ekli dosyayı görüntüle 1451

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
hak ve adalet için yapılmış o yüzden mesleğinizi sordum. alacağı almak için yapılır, mahkemeyi kazanmak için yapılır kısacası hakkı olanın hakkını almak için yapılır.

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Bana daha detaylı bilgi verebilirmisiniz amacın ne olduğunu anlamadım mesleğimi dürüst yapan biriyim kimsenin hakkını yemedim . Bu muska benim işlerimi bozuyor diye düşünüyorum kısmetsizlik ve bereketsizlik var.Olacak işlerim son vakite gelip bozuluyor. Ne yapacağımı şaşırdım açıkcası.Peki ne yapmam gerek sizce ?

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Bir arkadaşımdan öndeki harflerin arapça rakam olduğunu sööledi bu rakamlar ne anlama geliyor acaba?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet rakam anlamını bulamyız hesaplar sonucu harflerin sayısya çevrilmesidir.

küçük parçaları bölüm sirkeli ve tuzlu suya koyun sonra toprağa gömün

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Katlanmış yerlerden parçalara bölüp dediğinizi yaparsam bu muskanın etkisinden kurtulabilirmiyim. İşime gücüme etki eden şey bumudur yani...Başka bir anlam çıkabilirmi bu muskada bu rakamlar sağdan sola toplanınca 57-60 sayılarını veriyor bu sayıların belirli bir anlam teşkil etmesi mümkünmüdür.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır bir anlam çıkaramayız toplandığında sağdan soldan hep aynı raklamı vermesi gerekir eğer biri başka bir sayı verirse yanlış yapılmış demektir zaten. sadece dediğim şekilde yok edin. iş ve rızık bağlama için yapılan bir uygulama değil

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Anlıyorum çok teşekkür ederim ilginize dediğiniz şekilde yok edeceğim.böldükten sonra sirkeli ve tuzla suya batırdıktan sonra ıslak ıslak toprağa gömeceğim.Ama emin olun neden böyle anlam taşıyan bir muskanın ofisimde bulunduğunu anlayamadım. Ondan başka bir anlam aradım aslında....Birde acaba bu tip uygulamarda tek bir tane mi muska yapılır ofisi arasammı tekrar acaba başka bir tane daha olabilirmi?

amadeusxx

Kayıtlı Üye
bir torbaya koy torbanın içine taş koy ağırlık yapacak bişeyler.. sonra denizin ortasına bırak...

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
bir torbaya koy torbanın içine taş koy ağırlık yapacak bişeyler.. sonra denizin ortasına bırak...

Evet bir arkadaşımda öyle dedi ama burda başka şekilde yok etmem gerektiğini site yöneticisi söyledi onu uygulayacağım önerin için teşekkür ederim.

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Yaptığım araştırmalara göre bu tablolar vekf miş.Kötü niyetlede yazılabilirmiş.Ancak arkadaki kılıç ve resimle ilgili hiç bir bilgi bulamadım.Birde anlamadığım acaba bu vekf kişiye özelmi yazılır. Kişiye özel yazılması için bir çok bilgiye ihtiyaç var acaba ortağım için yazılmış bir vekfmidir bu onu merak ettim.yarın yok edeceğim gerçi ama olayın detayını inip bunu kimin yaptığını tahmin etmem gerek. Bugünden itibaren vekf konusunu iyice araştıracağım...

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Çok detaylı bilmiyorum ama kişiye özel yazılır diye biliyorum ve bir takım bilgiler lazım tabiki.
İsme göre doğum tarihine göre istenilen etki ve uygulamaya göre bazı ebced hesapları yapılır ebced te başlıca bi konu zaten.
Uzun lafın kısası kimin yazdığını ve orda ne yazdığını bulmanız imkansız çünkü mesela toplamı 60 sayısını veriyor demişsiniz ya 60 sayısını birçok kombinasyon sonucu elde etmiş olabilir kim yazdıysa yüzbinlerce olasılık var yani ama sadece 60 sayısına özel bişey değil vekf olarak yazılacak her sayı için geçerli bu çok fazla değişkene bağlı olduğu için çok fazla kombinasyon var o yüzden ebced ti vekfti araştırıp hiç başınızı ağrıtmayın boşuna ikiside oldukça derin konular ve bu konu hakkında yapılacak başka birşey olsa yada bulunabilecek olsa Urumhamatahayyil söylerdi zaten.

AnubiS177

Kayıtlı Üye
İş
EMLAKÇI
Anladım zaten dediğiniz gibi bu konular çok derin konular vekf ve ebced hesapları.Peki diyelim kişiye yazıldı bu arkadaki basılı olan şey nedir.Onunla ilgili hiç bir fikir yürütemiyorum.Kılıç motifi ilginç Zülfikar desen Zülfikar değil.Birde ilk kutuda 1 sutunda arapça rakam değil arapça harfler var birleştirip arapça sözlüğe yazdığımda karşıma (Borç veren) kelimesi çıktı. Yani bu yine maddi olaylara dayalı bir vekf olarak gözüküyor.Kimin koyduğunuda bulmam imkansız gibi girip çıkan çok çünkü sonuçta emlak ofisi. Benim merak ettiğim ofiste başka bunlardan bulabilecekmiyim.Yarın iyice bakacağım sağa sola bide bir hocaya danışalım bakalım kötü niyetmi iyi niyetmi var bu muskada.........

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Urumhamatahayyile mesaj atın 1. sayfada anlatıyor zaten muskanın nasıl imha edileceğini ama sormak istediğiniz birşey varsa site yöneticilerine yada ona sormanızı öneririm.