fincanla ruh çağırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xtina

Banlı Kullanıcı
ben araştırdım ama tam tarifi bulamadım aranızda bunu deneyen ve sonuç alanlar varsa tarifi burda yazarlarsa sevinirim

dewil66

Kayıtlı Üye
Ben arkadaslarla denemistim ama bizim ki biraz klasik olmustu.Alfabenin tüm harflerini dizdik fincanı daire seklinde dizdigimiz harflerin ortasına koyduk kimi cagıracaksak adını söyledik ve sorumuza göre su harfe git,bu harfe git diye yönlendirdik.Tabi gelmedi o ayrı mesele :D

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yaptığım en büyük yanlış..
Gece çalışma masamı aldık arkadaşlarımla yurttayken ve üzerine kurşun kalemle a'dan z'ye 0'dan 9'a kadar rakamları ve kelimeleri yazdık. Evet hayır bilmiyorum tamam ve bir de fincanla olayı tamamladık. Mumlar yakıldı 5 kırmızı 5 siyah. Ve bir adet besmelesiz fatiha okuduk. Ama tabi bunların yapımı yanlış başladık çağırmaya geldiysen işaret ver demeye. Ve geldi bence çünkü bir ara üç kişiydik üçümüzde parmaklarımızı kaldırdık fincan ilerledi. Git artık dedik gitmedi kesinlikle. Ve ben o gün bugündür onlarla uğraşıyorum. Kesinlikle yapmayın yada sonuçlarına katlanabilcekseniz yapın. Tavsiye etmiyorum.

dewil66

Kayıtlı Üye
Yaptığım en büyük yanlış..
Gece çalışma masamı aldık arkadaşlarımla yurttayken ve üzerine kurşun kalemle a'dan z'ye 0'dan 9'a kadar rakamları ve kelimeleri yazdık. Evet hayır bilmiyorum tamam ve bir de fincanla olayı tamamladık. Mumlar yakıldı 5 kırmızı 5 siyah. Ve bir adet besmelesiz fatiha okuduk. Ama tabi bunların yapımı yanlış başladık çağırmaya geldiysen işaret ver demeye. Ve geldi bence çünkü bir ara üç kişiydik üçümüzde parmaklarımızı kaldırdık fincan ilerledi. Git artık dedik gitmedi kesinlikle. Ve ben o gün bugündür onlarla uğraşıyorum. Kesinlikle yapmayın yada sonuçlarına katlanabilcekseniz yapın. Tavsiye etmiyorum.

Siz demek ki işin doğrusunu yapmıssınız ki gelmiş :(

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Evet halada uğraştırıyor beni. :( O yüzden yapacak olan birkaç kere düşünsün derim. Bizde klasik olarak eğlenelim diye yaptık ama bende kaldı çok kötü bir durum tavsiye etmiyorum , çok pişman olursunuz.

dewil66

Kayıtlı Üye
Evet halada uğraştırıyor beni. :( O yüzden yapacak olan birkaç kere düşünsün derim. Bizde klasik olarak eğlenelim diye yaptık ama bende kaldı çok kötü bir durum tavsiye etmiyorum , çok pişman olursunuz.

Üzüldüm gercekten.Böyle bilgi vermeniz çok güzel bir davranıs.Belki konuyu açan arkadas sizin sayenizde yapmaz ve basına kötü şeyler gelmez..

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Umarım yapmaz. Eğer yaparsalar ve gelirse psikolojisi aşırı biçimde bozulabilir. Zaten gelen ruh değil bunu hepimiz biliyoruz. Cinler geliyor dalga geçmek için. Ufak bir korku hissedersiniz bu çağırma işini yaparken bile enerjinizi ve sizi ele geçirmek için kalıyorlar. Maksatları size doğruları söylemek değil hiç bir zaman. Ortamdaki en yüksek enerjiyi seçip sizde kalıyorlar. Birde ben tek kişilik odada kalıyordum, tek yaşayan insanlarla yaşarlarmış. Bu olaydan sonra çağırmak isteyenlere anlatıyorum kalkışmasınlar diye. Ama yinede yaşıycam diyorsanız bu size kalmış.

dewil66

Kayıtlı Üye
Zaten bana da musallat olmus bir cin var ne yaptıysam bırakmıyor beni.Ortaokul yıllarındayken de hoca anlatmıstı ruh asla dünyaya gelmezmis.Cinler dalga geçiyor ruh sanıyoruz bizde.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Aynen öyle oluyor. Sizin adınıza çok üzüldüm. Umarım kurtulursunuz. Ama nedense ne yaparsak yapalım bırakmıyor. Bana ilginç gelende bu.

dewil66

Kayıtlı Üye
Evet bizimle dalga geçmek onların en büyük hobileri.Bir dua buldum onu okuyacağım belki o zaman bırakır beni.

gümüş

Kayıtlı Üye
Aynen öyle oluyor. Sizin adınıza çok üzüldüm. Umarım kurtulursunuz. Ama nedense ne yaparsak yapalım bırakmıyor. Bana ilginç gelende bu.

Sadece anlamak icin soruyorum sakıncası yoksa

Bırakmadığı sonucuna nasıl varıyorsunuz ? İşaretleri nedir ?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yatarken özellikle okumalıyız. En çok geceleri rahatsız ediyorlar. Bende 11 defa Ayetel Kürsi, Felak, Nas surelerini okuyup yatıyorum. Ununttuğum zamanlardaysa sağolsun kendilerini hatırlatıyorlar. Birde sağınızda Kuran solunuzda Cevşenle yatmanızı öneririm.

dewil66

Kayıtlı Üye
Yatarken özellikle okumalıyız. En çok geceleri rahatsız ediyorlar. Bende 11 defa Ayetel Kürsi, Felak, Nas surelerini okuyup yatıyorum. Ununttuğum zamanlardaysa sağolsun kendilerini hatırlatıyorlar. Birde sağınızda Kuran solunuzda Cevşenle yatmanızı öneririm.

Bende aynılarını uyguluyorum.Ama Kuranla ve Cevsenle yatılacağını bilmiyordum.Öneriniz için tesekkurler.

Gümüs bırakmadığını nasıl anladığımızı sormussunuz.
Belirtileri söyle;sesler duyuyorum,kulağıma adım fısıldanıyor,durup dururken vücudum kilitleniyor,yanımda birisi varmış gibi hissediyorum,kapı kendiliğinden kapanıyor.Belirtileri bunlar ve daha birçok şey...

gümüş

Kayıtlı Üye
Görüyorum gece ayağımdan tutup kaldırıyor beni. Sizce bırakmışmı ?

Sizi test etmek için sormadım, anlamak icin sordum önce de söylediğim gibi. yani farz-ı mahal başıma gelse yada gelmişse ne oldu olmadı nasıl anlıyorum onu anlamak calısıyorum.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Bende aynılarını uyguluyorum.Ama Kuranla ve Cevsenle yatılacağını bilmiyordum.Öneriniz için tesekkurler.

Belirtileri söyle;sesler duyuyorum,kulağıma adım fısıldanıyor,durup dururken vücudum kilitleniyor,yanımda birisi varmış gibi hissediyorum,kapı kendiliğinden kapanıyor.Belirtileri bunlar ve daha birçok şey...

Aynıları bende de var özellikle karabasan gibi gelip büyük bi ağırlık yüklüyor üzerime bazen oluyor ama bu. Çoğunlukla hep aynı şekilde görünüyor. Yüzüme dokunup ismimi söylüyor. Geceleri kalkıp annemlerin başında duruyormuşum, beni dış kapıdan döndürdükleri olmuş. Ve ben hepsinde bilinçsizdim. Daha fazla anlatmıycam ama olursa ki Allah korusun hissediyorsunuz. Bana da Kuran ve cevşenle yatmayı böyle konularda bilgili biri söyledi yararınıda gördüm :)

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Sizi test etmek için sormadım, anlamak icin sordum önce de söylediğim gibi. yani farz-ı mahal başıma gelse yada gelmişse ne oldu olmadı nasıl anlıyorum onu anlamak calısıyorum.

Yok estağfurullah kötü bir niyetle sorduğunuz söylemedim ben.

gümüş

Kayıtlı Üye

Kur'an- cevşen kısmında çekimser kalıyorum şimdi bir şey yok ama eskiden ne zaman okunsa ya da ben yatağıma yastığıma yakın koysam kabus görüyordum hep. Tabii bu da cinden bir şeyden demek doğru değil ama öyle bir dönem vardı, geçti sonra kendiliğinden.

Ciddi ciddi fiziksel şeyler oluyor oluyor yani ? Ben hep daha farklı olur herhalde diye düşünmüştüm yazıyorlar ya, saçım çekildi iğne battı hissi gibi diye. Başka nedenlerle de oluyor aynı şey ayıraç ne o kısmı anlamaya çalışıyorum epeydir ama bu kadar belirgin işaret vereceklerini düşünmemiştim. Teşekkür ederim :)

gümüş

Kayıtlı Üye
Aynıları bende de var özellikle karabasan gibi gelip büyük bi ağırlık yüklüyor üzerime bazen oluyor ama bu. Çoğunlukla hep aynı şekilde görünüyor. Yüzüme dokunup ismimi söylüyor. Geceleri kalkıp annemlerin başında duruyormuşum, beni dış kapıdan döndürdükleri olmuş. Ve ben hepsinde bilinçsizdim. Daha fazla anlatmıycam ama olursa ki Allah korusun hissediyorsunuz. Bana da Kuran ve cevşenle yatmayı böyle konularda bilgili biri söyledi yararınıda gördüm :)

Anladım, dilemekle olur muı bilmiyorum ama atlatırsınız umarım en kısa zamanda.

Çocukken kardeşim daha çok yaşardı böyle şeyler büyüdükçe geçti, ama hemen her çocukta oluyor galiba. Kuzenim de görürdü, onlara nispeten az olmakla beraber ben de gece seslere uyanır peşlerinde gitmeye kalkardım ama onlardan farklı bana gel diyen sonra kal orada gelme derdi. Kardeşimi ve kuzenimi tutmamız lazım gelirdi hep. Ya da bazen onlar uyandırır korktukları söylerlerdi. bazen çok karmaşık geliyor bunlar nedirler ne olacak falan gibi

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kur'an- cevşen kısmında çekimser kalıyorum şimdi bir şey yok ama eskiden ne zaman okunsa ya da ben yatağıma yastığıma yakın koysam kabus görüyordum hep. Tabii bu da cinden bir şeyden demek doğru değil ama öyle bir dönem vardı, geçti sonra kendiliğinden.

Ciddi ciddi fiziksel şeyler oluyor oluyor yani ? Ben hep daha farklı olur herhalde diye düşünmüştüm yazıyorlar ya, saçım çekildi iğne battı hissi gibi diye. Başka nedenlerle de oluyor aynı şey ayıraç ne o kısmı anlamaya çalışıyorum epeydir ama bu kadar belirgin işaret vereceklerini düşünmemiştim. Teşekkür ederim :)

Kuran ve cevşeni eğer yastığınızın altına koyarsanız olmaz zaten. O zaman korkarsınız doğal olarak. İğne falan batırmadı bana direk göründü :) Ama hiç tavsiye etmem böyle bir deneyimi. Bana yanında kilitli iğne bulundur korkarlar dediler. Bir gece yanıma koydum ve gece yine bir ses bu sefer davul sesi kalktım görür gibi oldum. Öyle bir korktumki güya korkmadan bu iğneyi sana batırırım diycektim :) Herkes soğukkanlı olamaz bu konularda bu yüzden aman diyorum. Gelince gitmiyorlar uğraşmayın. Ama kaya tuzu onları yakarmış ve sirkeden nefret ederlermiş. VE birşey daha var yastığınızın altına çakı koyun bıçağı olan korkutur ama dokunamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...