Günün acayip bir şekilde şanslı geçmesi ?

Dex

Banlı Kullanıcı
Hiç bir uygulama yapmadığım halde bu cuma günü çok farklı bir şekilde geçti . Ogün inanılmaz şanslıydım elim neye deyse toparlanıyor hayırlı bir şey oluyordu . Bunların hiç biri tesadüf olamıyacak bir şekildeydi . Sanki cuma gününün her saniyesinde olabilicek en mükemmel şekilde hareketler yapıyordum . Günün sonunda okadar özgüvenim yerimdeydi ki çekingen olan ben bir kızla tanıştım ve ogün çıkmaya başladık bizim sitedeki bir apartmandan . İnanılmaz bir gündü . Ve birdahada böyle bir gün yaşamadım . Bana bağımlılık yapmıştı birgün içinde böyle bir yaşıntı :D Nasıl aynı şekilde günümü geçirebilirim ? Bilip bilmeden birşeymi yaptımda oldu böyle bir gün ? Yada böyle şans getircek bir uygula felan varmı ? Çok ihtiyacım var böyle bir güne . Teşekkürler şimdiden :)

OneRepublic

Kayıtlı Üye
Öncelikle geri döndügün icin sevindim. :)
Bende bir dua var pek uygun olur mu bilemiyorum ama paylasmak isterim. :)

Günümüzün hayirli gecmesi icin ve islerimizin düzgün bir sekilde yürümesi icin okunacak dua: Peygamber Efendimiz evden cikarken, “Bismillâh, tevekkeltü alallah, lâ havle ve lâ kuvvete illâ billah – Allah’in ismini söyleyerek evimden cikiyorum. Bütün islerimde Allah’a dayaniyor, O’na güveniyorum. Güc ve kuvvet ancak Allah’in yardimiyla olur” duasini okurdu. Biz de bu duayi kolayca ezberleyebilir ve her gün evimizden cikarken okuyabiliriz.

Oldugu gibi aktardim. :) Hic denemedim fakat ise yarayacagini düsünüyorum. :)

AJA

Elit Üye
Hergününüzün öyIe geçecegine inanın devam eder ;)

Dex

Banlı Kullanıcı
Öncelikle geri döndügün icin sevindim. :)
Bende bir dua var pek uygun olur mu bilemiyorum ama paylasmak isterim. :)

Günümüzün hayirli gecmesi icin ve islerimizin düzgün bir sekilde yürümesi icin okunacak dua: Peygamber Efendimiz evden cikarken, “Bismillâh, tevekkeltü alallah, lâ havle ve lâ kuvvete illâ billah – Allah’in ismini söyleyerek evimden cikiyorum. Bütün islerimde Allah’a dayaniyor, O’na güveniyorum. Güc ve kuvvet ancak Allah’in yardimiyla olur” duasini okurdu. Biz de bu duayi kolayca ezberleyebilir ve her gün evimizden cikarken okuyabiliriz.

Oldugu gibi aktardim. :) Hic denemedim fakat ise yarayacagini düsünüyorum. :)

Böyle bir dua arıyordum teşekkür ederim .