Mutluluğa sürekli engel

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar...

Biri için dua arıyorum.. Neyi çok istese, ne zaman gerçekten mutlu olduğunu düşünse (kişisel ilişkilerinde) hep bir engel çıkıyor. Hep ayrılıklar yaşıyor. Hayatı boyunca aşk anlamında hiçbir mutluluk yaşayamadığını, her şeyin yarıda kaldığını söylüyor.. Ben de şahidim.. Onun göz yaşlarına dayanamıyorum artık.. Onun üzgün olmasına dayanamıyorum, yeterince zor bir hayatı oldu zaten.. Üzerinde büyü mü var bilmiyorum ama, ne olur onun artık mutluluğuna engel çıkmaması için bir dua biliyorsanız yardımcı olun. Büyü değil, sadece dua. Dualara gerçekten inanıyor.. Ne olur, artık mutluluğuna engel çıkmasını istemiyorum. Ne olur yardım edin..

alin

Kayıtlı Üye
Sürekli yinelenen durumlarda kuantuma göre bilinçaltımızın bizdeki etkisi tartışılmaz.Demek ki yanlış bir ego kodu var ve hep aynı durumu çekiyor.Dua olarak zaten inanıyorsa Ya Semiu her gün 100 defa bunu çekmesini söyleyin arkadaşınıza.Bir de ego kodlarını iyice bir araştırsın derim.Nerede hangi inanç sistemindeki hata aynı olumsuzluklara neden oluyor. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=23361&highlight=kodlar%C4%B1 burada kuantum uygulayıp sonuç alamayanlar için kendi paylaşımımdı ancak az çok ego koduyla ilgili bilgi sahibi olacaktır arkadaşınız.Majiyle ilgili ise hiç bir yanıt alamıyorsa uzman yardımı gerekebilir.İyi forumlar..