utangaçlık büyüsü

ebuyukaci

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben çok utangacım.. Bu utangaçlığım bir çok şeyi kaçırmama sebep oldu.. Eğer böyle bir büyü yada maji uygulaması varsa gerçekten çok ihtiyacım var.. veya sizin kendiniz için bir kaç maji uygulamanız varsa yazın lütfen..gerçekten çok ihtiyacım var böyle bişeye.. Vericeniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum..:eek:fftopic:

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Böyle bir büyü varmıdır bilmiyorum ama özgüven geliştirme mp3 leri felan var. Onun dışında kimsenin senden üstün olmadığını bil, sen neyse herkes o, kimse senden değerli yada farklı değil. Sorun tam olarak ne bilmiyorum ama genelde utananlar konuşamazlar discoda felan oynayamazlar. Kimsenin hakkında ne düşündüğünü umursama mesela en rahatı bu. Hem çok cool oluyor öylesi :D Benim diyebilceklerim bu arkadaşım umarım işine yarar :)

moskov

Kayıtlı Üye
Kesinlikle cool ol hiç bir şeyi takmıyor gibi davran insanlar sana farklı yaklaşmaya başlıyor ve kendini güvenli hissetmye başlıyorsun utangaçlık kalmıyor :D

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Birde farklı olunca sana saygı duyuyolar benim saçlarım eskiden bonustu ama afro bonus yani harbi bonus ozaman herkes beimle tanışmak isterdi benimle fotoğraf felan çekiliyorlardı :D Şimdi havam söndü. Ozamanlar kendimi çok iyi hissederdim..

ebuyukaci

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürederim bna cevap verdiğiniz için.. :) Ama evet doğru söylüyorsunuz benim biraz özgüven eksikliğim var

moskov

Kayıtlı Üye
Kendine yatırım yapmaya başla en kısa zamanda :)

moskov

Kayıtlı Üye
hemen saçını makyajını imajını değiştir

moskov

Kayıtlı Üye
rica ederim :) dinlediğin müzikten başla :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
évét dikkat çékici giyinmék önémli :D Saç makyaj da öylé, birdé konuşma çok önémli çok konuşma az konuş étrafa gülümséyérék bak dinlé yani :D

S

SoNoL

Arkadaşlar ben çok utangacım.. Bu utangaçlığım bir çok şeyi kaçırmama sebep oldu.. Eğer böyle bir büyü yada maji uygulaması varsa gerçekten çok ihtiyacım var.. veya sizin kendiniz için bir kaç maji uygulamanız varsa yazın lütfen..gerçekten çok ihtiyacım var böyle bişeye.. Vericeniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ediyorum..:eek:fftopic:
Sevgili ebuyukaci,sanırım oldukça genç bir yaştasın,arkadaşlar çeşitli tavsiyelerde bulunmuş.O nedenle,bende naçizane derimki; mesela yeni bir mekana,ortama girdin farzetki oradakilerde ilk kez geliyor,ve onlarda senin orada daha eski olduğunu düşünerek senden çekiniyor.Öyle bir beden dili yaratki,orada sanki kurulduğundan beri varsın çok yakışıklısın Brad Piit'sin (bayansan Angelina Joli'sin)
hayalindeki üniversitedesin.Tabi bunu beden diline yansıtacaksın asla söze dökmeyeceksin.Bu yaydığın aura ya yansıyacak ve insanlar senle tanışmak için üstüne kahve,Cola bile dökecek,hani sanki yanlışlıkla kazara olmuş gibi.Canım benim herşey beyinde biter.Sen kendine inan ve güven gerisi kendiliğinden gelecektir.sevgiler

S

SoNoL

Eklemeyi unuttum nicini şimdiden değiştir bence,birde yazının sonuna koyduğun o utangaç sembolüde kullanma.En son olarak utangaçlıktan sıyrılacağım diye hem bize öncede kendine söz ver.Bunlar içinde maji ye ihtiyacın yok,kendi majisyenin kafanın içinde.Sevgiyle kal.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Başlığı okuyoruz, sanki içeriğinde utangaçlık büyüsü var sanıyoruz. Bir denk getiremiyoruz paylaşımları herkesin anlayacağı şekilde. Deseydin ya kardeş, Utangaçlık Hakkında vs...

La-edri

Kayıtlı Üye
Bence her insan oldugu gibi güzeldir,kaldiki utangac olmak bence cok guzel bir sey, kaldimi yahu günümüzde utananlar :)

Ve bana öyle geliyorki, siz cevrenizin etkisi altinda kaldiginiz icin bu halinizden kurtulmak istiyorsunuz, oysa kendinizi oldugunuz gibi kabul ettiginizde zaten cesaret vsa gelir..Basarilar :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bence her insan oldugu gibi güzeldir,kaldiki utangac olmak bence cok guzel bir sey, kaldimi yahu günümüzde utananlar :)

Ve bana öyle geliyorki, siz cevrenizin etkisi altinda kaldiginiz icin bu halinizden kurtulmak istiyorsunuz, oysa kendinizi oldugunuz gibi kabul ettiginizde zaten cesaret vsa gelir..Basarilar :)

évét zatén asıl mésélé bu kéndini olduğu gibi kabul étmési işté ozaman étrafa yaydığı énérji çok daha farklı oluyor. Bu şéy gibi, korkunu bir köpéğé bélli édérsén séni kovalar ya :) Öylé işté :) Bizim aslında anlatmak istédiğimizdé buydu kéndini iyi hissétmési :)

AzAzi

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Peygamber Efendimiz, gerek yaratılış ve gerek dini haya bakımından da bütün insanların üstünde idi. Kendisinde bulunan hayanın kemalinden dolayı hiç kimsenin sözünü kesmez, yüzüne uzun boylu bakmazdı. Utanılacak veya

çirkin görülecek şeyleri açıkça söylemeyip kapalı bir şekilde anlatırdı. Hoşuna gitmeyen bir sözün bir kimseden çıktığını işitince: "Falan kimse, neden böyle yaptı?" demezdi; "Bazı kimseler neden böyle yapıyormuş?" demekle yetinirdi.Ashabdan biri, pek ziyade utangaç olduğundan bazı arkadaşları ayıplamak istemişlerdi. Hazret-i Peygamber bunu duyunca: Onu kendi haline bırakın ; Çünkü haya (utanma) imandandır," buyurmuş. Diğer bir hadis-i şerifde de: Haya (utanma) insan için bir süsdür" buyurulmuştur.