işaret

ZindaNkaLe__

Kayıtlı Üye
Boyut içinde boyuttan, belki şu an yanınızda...
İş
öğrenci
Merhaba, ben yine yanlış yere konu açtım galiba ama tam olarak bilemedim. Benim sorum, sitede düşünce olarak merak ettiğimiz bir şeyi evrene soruyor, yolluyorduk. Sonra çok kısa sürede o şey hakkında evren bize bir işaret veriyordu. Yani anlatabildim mi ? Bilemiyorum bu nasıl oluyordu? Acaba bilen var mı?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Öncelikle konu açmadan önce forumlarda hem açacağınız bölümü ( yanlış yere açmışsınız, taşındı) hem de sorunuzun cevabını aramalısınız. Aynı şeyler sorulduğunda cevaplarda aynı olduğunda forum kirliliğine sebep olunuyor. Forumda arama yapmak için sabır göstermez, emek harcamazsanız, enerji çalışmalarında ilerlemeniz çok zordur. Çünkü bu çalışmalarda da sabır ve emek gerekir.
Taşımış olduğum evrensel enerji bölümünü detaylı olarak araştırmanızı önereceğim. Beklediğinizden de fazla bilgiye ulaşacağınıza eminim.

Sorunuzun kısaca cevabı ise, evren cevabını işaret ve sembollerle verir. Aslında her zaman ortada olan cevapları, niyet ettiğiniz anda konuya odaklandığınız için görmeye başlarsınız.
Okuduğunuz gazetede, makalede, izlediğiniz programda veya arkadaşınızın kelimelerinde cevabı bulabilirsiniz. Algıda seçicilik yaşarsınız.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bunu ben de yaşıyorum sanırım birkaç yıldır..Herşey ama herşey sanki size haber getirir..Bu bazen bir gazete olur bazen bir haber,bazen bir dostunuzun cümlesi..Bazen bir film..Herşey olabilir..Ama bilirsiniz bunu o haber olduğunu..Oradan geldiğini..