Allah rızası icin bu durumum hakkında bilgisi olan varsa bana yardımcı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by_cash

Kayıtlı Üye
Yenemedigim bir sinir harbi icindeyim kaybettiklerimi hep bu yüzden oldu (sinir)
sacma sapan ufak bir kavga yüzünden suan eşimden ayrılıyorum
yolunda gidecek hersey birden tersine gidiyor
son olarak sabah kalktıgımda arabamın camının kırılıp teybimin calındıgını gördüm
karakola gidip islemleri yaptırdım karakolda isim bitip cıktım ve bir kosede beklerken inanılmaz hızla bir araba sol taraftan arabama carptı
ve son 3 gündür hersey tersine gidiyor bugun 4. gün ve ne oldugunu bilmiyorum
bilen yada bunu yap diyecek bir arkadasım varsa bana Allah rızası icin yardımcı olsun

alin

Kayıtlı Üye
Sayın by_cash sıkıntıları üstünüze çektiğiniz kısırdöngü bir döneme girmişsiniz anladığım.Sakinleşmek isteyip sakinleşememeniz zaten sorunun kaynağına iyice sarmalamış sizi.İnancınıza göre öncelikle dua vb. uygulayabilirsiniz.Sitede türlü dualar var hangisi derseniz inançla yapıldıktan sonra mutlak ki olumlu niyet duaları olumlu hissettirecektir.Maji kaynaklı bir sorun olduğunu düşünüyorsanız gözlemleyip yine sitede açılmış sayısız konu var.Ancak sadece kişi kendi enerjisiyle inancıyla olumsuzlukları üst üste yaşayabilir. Sitede ayrıca olumlamalar kuantumla ilgili konulara göz atın derim.Sakinleşme ihtiyacı için nefes teknikleri meditasyona göz atmanızı öneririm.Şimdi içinde bulunduğunuz sıkıntı tek mesajla çare bulamayabilir ancak siz dediğim konularda araştırır kendi yolunuzu bulur inanarak uygularsanız faydası olacaktır.Düşüncelerimiz hayatta yaşadığımız bir çok şeyin belirleyicisidir.İnanç ve kalıp değişikliğiyle oldukça farklılıklar deneyimleyebilirsiniz.Kendi yolunuzu kendiniz aydınlatabilirsiniz ancak.İyi forumlar...

Ori

Kayıtlı Üye
Cana geleceğine mala gelsin sakın kendinizi üzmeyin öfke denizinde dalga olmayın.

webmanx

Kayıtlı Üye
Namaz kılıp,ALLAH'a dua edin ,Ayetel Kürsi,Felek ve Nas sürelerini okuyun...

bilinç6

Kayıtlı Üye
Allah sevdiği insanların günahlarını affetmek için sıkıntı ve bela verirmiş. Bol bol "estağfurullah" çekin bol bol tövbe edin ki daha az bela gelsin. Sevinmelisin ki Allah seni seviyor.

S

SoNoL

Yenemediğim bir sinir harbi içindeyim diye tarif etmişsiniz.Eğer sadece son zamanlarda değilde her zaman böyleyseniz işlerinizin ters gitmesi doğaldır.Etrafınıza ve evrene negatif enerji yayıyor bunun yansıması olarak size negatif geri dönüyor.Sık sık sinir harbi yaşıyor olduğunuzu düşünüyorum,çünkü yeni bir ufak bir tartışmayla eşiniz sizden ayrılmayı düşünmezdi.Eşinizle konuşup ona ters gelen yada yaşantınıza ters gelen davranışlarınızın ne olduğunu öğrenin ve düzeltmeye çalışın.Olumlu ve pozitif adım atmış olursunuz,yok eğer bu beni aşar diyorsanız,profesyonel yardım almaya çalışın bir psikiyatra gidin.Çoğumuz yaşadığımız streslerden ,olumsuzluklardan etkilenip psikolojik anlamda etkilenebiliriz.Bunu bir grip olarak,böbreğinizde bir taş varmış gibi nasıl doğal olarak dr.a gidiyorsak öyle kabul edip gidin.Umudunuzu asla yitirmeyin.Eminim eşinizde anlayış gösterecektir,yeterki pozitif adım atın.sevgiler.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Tanrı'ya şükredin o şüphesiz sevdiği kullarına musibetler gönderir.. Şükrediniz Tanrı sizi seviyor ve iyiliğinizi istiyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...