Bilgili arkadaşlar bakabilir misiniz?

siYah21

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar siteye yeni katıldım baktım bilgiler çok geniş benim hayel olarak gördüğüm şeyleri konuşuyor dualarla uyguluyorsunuz lütfet yardımcı olun kız arkadaşım cinlerden çok korkar adını anamaz rahatsız edilirdi bu olay daha sonra onun burnuna koku gelmesi daha sonra sesler duymasıyla arkadaşlık gibi bişey oldu şimdi ifrit delilen cinlerle konuşabiliyor ve bana yakında onları görebileceğini söylüyor fal tarzı şeyler oldumu dedikleri çıkıyor cinin söylediğini söylüyor korkuyorum yakında kafayı yicek .. dedikleri doğruysa o cin ona zarar verebilirmi ona hükmedebilirmi beni aydınladın tşkler iyi forumlar ..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Durum anlattığınız doğrultuda gelişiyorsa, çekindiğiniz şeyler oluşabilir. Zarar verebilirler, hükmedebilirler ve gerçekle hayali bir birinden ayıramayacak seviyeye gelebilir. Kısacası ellerinde oyuncağa dönebilir. Bunlar olmaya da bilir. Ben olasılıkları sayıyorum.
Bu tür durumlarda kişilere yardım edilmez. Çünkü ortada suçlu yoktur. Bu bir tercihler ve anlaşmalar bütünüdür. Bu konuda yapılacak şey o varlıkları uzaklaştırmaktır ama ortada suç yokken (kişi gönüllü) kafanıza göre varlıklarla temas edemez hatta kovalayamazsınız. Evrensel kanunlar vardır. Böyle zamanlarda kişi bir kaç şey yapabilir:
- Çalışmasına ve iletişimine aynen bahsettiğiniz gibi devam eder. Kimse de karışamaz. Karışırsa da bedelini göze alır.
- Bu konuda ilmi geniş kimselerle kontrollü biçimde çalışır.
- Bu türde iletişimlerin tümünü koparmak ister, buna gönüllü olur ve yine bu konuda uzman kişilere danışıp ortak hareket ederek bu sayfayı kapatır.
Her şeyin hayrlısı olsun.

siYah21

Kayıtlı Üye
şuan araları çok iyi arkadaş gibi konuşuoyorlar arkadaşım ne sorarsa yanıtlıyorlar fakan ilerde bu durum nasıl gelişir hep böyle iyimi gider yoksa sıkıntı çıkabilirmi ögrendiğime göre ifritte en güçlü cinmiş ..hani ortada bişey yokken neden onun sorularına cvp veriyor neden baglantılılar anlamıyorum kız arkadaşım bişey yapmadı onlar ona seslenmeye başlayarak bu baglantıyı açtılar

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Açıkçası ona müdahale etme hakkını kendinizde
görmenize şaştım.
Bence kız arkadaşınız gayet memnun
ve bu yolda ilerlemek için de epeyce hevesli.
Öyle olmasa şimdiye kadar dururdu.

Şu atasözünü severim: ''Minareyi çalan kılıfını hazırlar.''
O ne yapacağını zaten çok iyi biliyordur.

Siz basitçe onun kararlarına saygı duyun.
Ya da uymuyorsa kendi hayatınıza devam edin.

demonic

Kayıtlı Üye
Konuştuğu ifritlerin adlarıyla dinini öğrenip buraya yazarsanız.daha sağlıklı yorum yapabilirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Birileri başına salmış olabilir bence. Dualarla yatsın dualarla kalksın geçmiş olsun.

La-edri

Kayıtlı Üye
Benim Size tavsiyem, bu isler ile ilgilenen profesyönel birinden yardim almak, en azindan gercekten böyle bir sey varmi onu ögrenmekte fayda var...
Zarar verirlermi ? Emin olun verirler...

demonic

Kayıtlı Üye
Bu işi şöyle düşünün.size bir avuç şeker veriyorlar sizde onlara iki avuç tuz.en başlarda tatlı geliyor böyle bir arkadaşınızın olması ama zamanla şeker ya içinizi bayıyor.yada size gizlice şeker yerine tuz veriyor.sonuçta zararlı çıkan siz oluyorsunuz...

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bu işi şöyle düşünün.size bir avuç şeker veriyorlar sizde onlara iki avuç tuz.en başlarda tatlı geliyor böyle bir arkadaşınızın olması ama zamanla şeker ya içinizi bayıyor.yada size gizlice şeker yerine tuz veriyor.sonuçta zararlı çıkan siz oluyorsunuz...

Aslında sizin dediğiniz de doğru.
Arada bir çıkar ilişkisi varsa kaşıkla verir, kepçeyle alırlar.

demonic

Kayıtlı Üye
Ben hiç görmedim bu işlerde kârla çıkanı.ya bu arkadaşlıktan sıkıldılar yada kukla oldular...eğer allah onlarla görüşmemizi doğru bulsaydı,cinlere birer beden verirdi diye düşünüyorum.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben hiç görmedim bu işlerde kârla çıkanı.ya bu arkadaşlıktan sıkıldılar yada kukla oldular...eğer allah onlarla görüşmemizi doğru bulsaydı,cinlere birer beden verirdi diye düşünüyorum.

Cinlerde insanlar gibi nefsiyle uğraşan insanlar.
Üstelik imtihan sürecini tamamlamamış varlıklar.
Ha bir insandan birşey istemişsin, ha bir cinden.
Bu pazarlık ne kadar güvenliyse,
o pazarlık da o kadar güvenlidir.

Ama bu konuda farklı olan birşey var.
Sevgilisi bu durumdan çok memnun.
Bu üyemiz ona yanlış yolda diye düzeltmeye çalışıyor.
O yüzden hoşuma gitmedi bu tavır.

Yani burda sağlıklsız bir durum söz konusu bence.
Kişi halinden memnunsa ve bu onun yoluysa,
biraz saygı göstermesi gerekmez mi çevresinin?

demonic

Kayıtlı Üye
Haklısınız.ancak misal dünya bir gemi gibidir.hepimiz dünya gemisinde zaman denizinde gideriz.bir çocuk bu gemiye delik açıyor.bilirsiniz ki çocuklar herşeyi başta anlayamaz.ancak gemi su almaya başlarsa aklı başına gelir.şimdi öyle bir sınavdayız ki kitapçık kitapçık dağıtılmış sorular.belki o kız işyerinizde çalışan birisi?belki bir arkadaşınız?belkide tanımadığınız birisidir.bu sorulara şu an yanıt veremiyorsunuz :) aynı sorulara bende yanıt veremiyorum.ben sadece öldüğümde neden uyarmadın onu denmesin diye uyarımı yaptım.konuyu yazan uyarımı iletir,iletmez,karşı çıkılır,kabul edilir beni ilgilendirmez.ben uyarımı yaptım vicdanım rahat artık. :)

siYah21

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ama bana mantıksız geliyor en başta onu korkuttular kız uyuyamaz haldeydi şimdi kanka gibiler kız arkadaşım ne sorsa yanıtlıyorlar onu koruyorlar birde svglm istediği için benide korumaya almışlar tmm dediğiniz gibi iyi hoşta ya ilersi? hep böle kalacagını sanmıyorum illaki bu tat kaçıcak .. birde saygı duy diyenler olmuş kız bnm svglim onun hayatını etkileyen durum benide etkiliyor bunuda unutmuşssunuz ama anladıgım kadarıyla en başta tatlı sonra acı olur diyorsunuz .. çıkamadım bu işin içinden ben :S birde bi sorum olacak bir 3 harfli ile konuşmak baglantıda olmak günah değilmi burda herkes onlarla baglantıya geçmenin yolunu anlatmış dinimizde bunun günahı yokmu herkes kendi aleminde kalmalı denilmiyormu alemler arası ilişki bana günah geliyor aydınlatırsanız beni sevinirim ..

webmanx

Kayıtlı Üye
O kızın ALLAH yardımcısı olsun.Fal bakması yanlış.Fala bakmak çok büyük günahtır.Namaz kılarsa onun için hayr olur...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ama bana mantıksız geliyor en başta onu korkuttular kız uyuyamaz haldeydi şimdi kanka gibiler kız arkadaşım ne sorsa yanıtlıyorlar onu koruyorlar birde svglm istediği için benide korumaya almışlar tmm dediğiniz gibi iyi hoşta ya ilersi? hep böle kalacagını sanmıyorum illaki bu tat kaçıcak .. birde saygı duy diyenler olmuş kız bnm svglim onun hayatını etkileyen durum benide etkiliyor bunuda unutmuşssunuz ama anladıgım kadarıyla en başta tatlı sonra acı olur diyorsunuz .. çıkamadım bu işin içinden ben :S birde bi sorum olacak bir 3 harfli ile konuşmak baglantıda olmak günah değilmi burda herkes onlarla baglantıya geçmenin yolunu anlatmış dinimizde bunun günahı yokmu herkes kendi aleminde kalmalı denilmiyormu alemler arası ilişki bana günah geliyor aydınlatırsanız beni sevinirim ..
Böyle bir günah tanımı yok. İsteyen istediğiyle görüşür. Ancak görüşmeden elde edilen güç veya kısa yollar varsa ve bunlar farklı amaçlar için kullanılıyorsa o zaman günahlar devreye girer. Bu arada arkadaşınızın görüştüğü varlıklar ne türdür, nedir, amaç nedir bunların hiç biri belli değil. Daha önce de yazdığım gibi, kendisi istemedikçe bir şey yapmak uygun değil. Kendisi isteyecek, kendi türündeki bilgili kişilerle (insan) iş birliği yapacak ki yardım gerekiyorsa yardım edilsin. Sizi etkilemesi de çok doğal. Kişi iş birliğine yanaşmıyorsa, bu yolu seçiyorsa yapacak bir şey yok. Siz rahatsız olursanız, o kişiden uzaklaşacaksınız ve siz iş birliğini sağlayıp korumanızı sağlayacaksınız. Kural, yasa takmadan, iş birliği gibi gönülden talep edilmeden çalışan insanlar da var ancak tavsiye edilmez.

siYah21

Kayıtlı Üye
Böyle bir günah tanımı yok. İsteyen istediğiyle görüşür. Ancak görüşmeden elde edilen güç veya kısa yollar varsa ve bunlar farklı amaçlar için kullanılıyorsa o zaman günahlar devreye girer. Bu arada arkadaşınızın görüştüğü varlıklar ne türdür, nedir, amaç nedir bunların hiç biri belli değil. Daha önce de yazdığım gibi, kendisi istemedikçe bir şey yapmak uygun değil. Kendisi isteyecek, kendi türündeki bilgili kişilerle (insan) iş birliği yapacak ki yardım gerekiyorsa yardım edilsin. Sizi etkilemesi de çok doğal. Kişi iş birliğine yanaşmıyorsa, bu yolu seçiyorsa yapacak bir şey yok. Siz rahatsız olursanız, o kişiden uzaklaşacaksınız ve siz iş birliğini sağlayıp korumanızı sağlayacaksınız. Kural, yasa takmadan, iş birliği gibi gönülden talep edilmeden çalışan insanlar da var ancak tavsiye edilmez.

anladım tşkler yazdıkların için :)

nizam-ı ilmiye

Kayıtlı Üye
Kesinlikle müdahale etmemelisin bence aksi halde kin duyabilir o varlık sana karşı. Ama kendi kabilesinin en güçlüsü olabilir. Cinlerin en güçlüsü olması imkansız.

kurtyıldızı

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar siteye yeni katıldım baktım bilgiler çok geniş benim hayel olarak gördüğüm şeyleri konuşuyor dualarla uyguluyorsunuz lütfet yardımcı olun kız arkadaşım cinlerden çok korkar adını anamaz rahatsız edilirdi bu olay daha sonra onun burnuna koku gelmesi daha sonra sesler duymasıyla arkadaşlık gibi bişey oldu şimdi ifrit delilen cinlerle konuşabiliyor ve bana yakında onları görebileceğini söylüyor fal tarzı şeyler oldumu dedikleri çıkıyor cinin söylediğini söylüyor korkuyorum yakında kafayı yicek .. dedikleri doğruysa o cin ona zarar verebilirmi ona hükmedebilirmi beni aydınladın tşkler iyi forumlar ..
Arkadaşınıza büyü yapılmış sanıyorum.Büyük olasılıkla karşı cins tarafından.Büyü bozulursa bu rahatsızlığı kısa zamanda geçer

lost66

Banlı Kullanıcı
İfritten ifrite değişir.Kabilesi vardır onların bi kabilenin lideridir. Kabilelerde padişahlara bağlıdır. Şimdi cin kafirse, şu bi gerçek o kıza zamanla aşık olababilir. Yada kızı öldürür. Aşık olursa seni öldürür.aradan çık diye.Ki ifritler kafirdir zaten. Fala bakıyomuş fala bakan inanan büyü yaptıran Kuranı kerime inanmamış olur bu bi ayet. İfrit kibirlidir zamanla fikri değişir yani kıza yardım ediyosa,belirli bi süre sonra kızı hizmetkarı etmek ister.Zaten kendi gönül rızasıyla olduysa vay haline.!! İfrit durduk yere musallat olması çook nadir bi durumdur. Ama sen gayet iyiler diyosun.Bu şuna benzer elbombası güçlü bi silah..amaa ya elimde patlarsa??! İfrit olduğunu nerden anladın,ifrit ise bir çok cin vardır...!Bide cin sahibini kıskanır.Ama senide koruyo garip bi durum.bende ifrit öldürme duası var ama. Bunun sorumluluğunu alamam. Haberleri olur hemen. Bana bile musallat olurlar. Bi ifriti kovamayosanız..bağlı olduğu padişah kafirdir ve inatçı. Buda aklında bulunsun. Kıza söyle bi git desin gideceklermi. Zaten kız korkmuyosa kıza bi zarar vermesi zor.Ha bide cinlerle konuşmak günah değil. Şeyh Gazalimi,Geylanimi ikisinden birisi 7 cin padişahıyla konuşuyodu davet sohbet ediyodu. Bi sakıncası yok. Bir ifriti durdurmak için. Cin padişahlarını çağıran sohbet eden birisinden yardım almak gerekir. Allah istemedikçede bişey olmaz buda bi gerçek. Allah yardım olsun. musallat olan bi ifritin gönderildiğini hiç duymadım.Dikkat et cinler seni izler..gittiğin yerlere felan. Ya hiç bişey bilmiyosan kardeş aç kurnaı kerimi sığın Allaha oku. Allah tan başka hiçbişeydende korkma!!! Kuran kuran kuran Allah ın kelamları var. Oku!Hergün oku.

blodeangel

Kayıtlı Üye
İş
y.koruma.ama ÅŸimdilik sadece annelik.
:Angel_anim: Merhaba, öncelikle arkadaşına acil şifalar dilerim. Bahsettiğin arkadaşın cin değil bir şeytanın yapabileceği şeyler üst boyuttaki bu varlık hiç de küçümsenecek bir varlık değildir. Ben bunlarla 7 yıl uğraştım inan bana yaşattığı acıların her biri kendini ispatlamak içindi. İspatladı da en son resmini çektik . Tabi ki bu resmi bilerek çekmedik biz telefonla kendi resmimizi çekerken kendi istediği için o resim karesinde yer aldı.
İster inan ister inanma o yedi yıl boyunca ölümlerden bile döndüm. Ben metafizik kavramlarını üzerimde barındırdığım için benim için acımasızca geçen bir savaşın içine çekilmiştim kendisi tarafından. Eğer iyileşmek istiyorsa onun her söylediğin dinlemeyecek ve inancı hep kuvvetli olacak. Onların yanınıza geldiğini sizler de anlarsınız bulunduğunuz ortam ne kadar sıcak olursa olsun her yer birden buz keser, uyku basar hem arkadaşınıza hem de yanında bulunanlara. Arkadaşınızın astral durumu varsa eğer onu trans uykusuna sokmamasına özen gösterin bol bol şekersiz nescafe içsin ve onun geldiğini anladığında yüksek sesle müzik dinlesin ki uykuya dalmasın. Nereden yazdığını bilmiyorum ama elimden geldiğince yardıma hazırım. Bir de unutmadan sakın birilerine okutmaya falan çalışmayın o varlığı daha da çok sinirlendirir. Arkadaşınızı kurtarmaya yaramaz. İnan bana ben hepsini yaşadım çünkü. Saygılarımla.:willy_nilly: