Acil yardım , Korkuyorum ...

KafKef06

Kayıtlı Üye
Gerçekten korkuyorum . . . Aslında korkmam için hiçbir neden yokken birden onlar aklıma geliyor . Ve sonra tuhaf şeyler oluyor lütfen yardım edin .. Psikolojik bişeymi bu ? :(:eek:fftopic:

LaiLah

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Korku için dua

Şimdi yazacagım ayetleri her gece bir bardak suya 21 kere okunup içilirse korkusundan kurtulur.

bismillahirrahmanirrahim

Ve iz sarafna ileyke neferam minel cinni yestemiunel kur'an felemma hadaruhü kalu ensıtu felemma kudıye vellev ila kavmihim münzirın
30. Kalu ya kevmena inna semı'na kitaben ünzile min ba'di musa müsaddikal lima beyne yedeyhi yehdı ilel hakkı ve ila tarıkım müstekıym
31. Ya kavmena ecıbu daıyellahi ve aminu bihı yağfir leküm min zünubiküm ve yücirküm min azabin elım
32. Ve mel la yücib daıyellahi fe leyse bi bu'cizin fil erdı ve leyse lehu min dunihı evliya' ülaike fı dalalim mübın
33. E ve lem yerav ennellahellezı halekas semavati vel erda ve lem ya'ye bi halkıhinne bi kadirin ala ey yuhyiyel mevta bela innehu ala külli şey'in kadır

Umarım işinize yarar.

alimon

Kayıtlı Üye
Kaç yaşındasın Kuzum ? Hepsi psikolojik. Bunu sorun ettikçe Sorunların artar rahatlamaya bak önemseme ve gül geç. Okuduğun bir kaç şey etkilemiştir seni.

KafKef06

Kayıtlı Üye
Henüz gencim . 17 Yaşındayım . Ama gülüp geçemiyorum . Durduk yere içime bir korku giriyo . Mesela geçen gün okuldaydık , gayette güzel bir gündü . Ama teneffüste yine durduk yere içime bi korku sindi . ve ondan sonra tuhaf olaylar olmaya başladı .

alimon

Kayıtlı Üye
Pekte ufak değilmişsin ama :) Olaylar derken ? sesler ve birşeyler gördüğünü sanman mı ?

KafKef06

Kayıtlı Üye
Hayır ... O korkuyu hisseder hissetmez başım dönüyor , midem bulanıyor [ Aşık değilim :) ]

Ve etrafımdada tuhaf şeyler oluyor . ( Kitaplarımın bir anda yere düşmesi , elimdeki tebeşirlerin kırılması ) Offf :( Lütfen acil yardım ya :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
İmzadan anladığım kadarıyla Allah a inanıyorsunuz.
O halde temiz kalple dua edebilirsiniz.
Veya gücünüz varsa korkularınızla yüzleşin.

KafKef06

Kayıtlı Üye
Korkularımla yüzleşmekten korkuyorum zaten ... Bunu başarabilsem iş bitecek ama .. :(

İmzamdaki söz Sagopa Kajmer ' e ait . Evet Allah ' a inanıyorum ve bu sitenin %99 u da inanıyor biliyorum .

Ve ... Dua da pek işe yaramıyacak gbi :(

alimon

Kayıtlı Üye
Sanman mi ?
Sizde herşeye psikoLojik açidan bakıyorsunuz. :)

Çünkü psikolojik olduğunu düşündüğüm için olabilir mi ?
Siz kendinize Güvenin. Allaha güvenin ve önemsemeyin. Gerçekten önemli birşeyiniz yok gibi. Sadece bu tip konuları yeni araştırmaya başladıysanız bunun bir etkisi olmuştur sizde o kadar.

KafKef06

Kayıtlı Üye
Evet olabilir ... Daha yeniyim bu işlerde .. Teşekkürler cevaplarınız için :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Duanın işe yaramayacağını düşünürseniz zaten işe yaramaz.
Çünkü inanmadığınız birşey sizi korumaz.

Bu arada: bende o yüzde 1 lik kesimdenim.

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Bana kalırsa dua edin ve sizi Allah'ın koruduğuna inanın..En korktuğunuz anda yanınızda her zaman sizi koruyan bir Allah olduğunu hatırlayın..Bu hem sakinleşmenizi sağlar, hemde duayı etkili kılar.

selviler

Banlı Kullanıcı
Mertweb allah razi olsun kardeşim.....