Komşumuz çok ilginç biri

depresif_

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhabalar bi komşumuz var küçüklüğünden beri insanların yüzlerine bakarak geleceklerini görüyor ister istemez cinler tarafından rahatsız ediliyor kuran okuyor namaz kılıyor 12/13 yaşlarında babası psikologa götürmüş psikolog olayı çözememiş 3 senedir fal bakıyor ve tümü çıkıyor ruh hastasıda değil zekası normalin üstünde ilginç bi olay bana göre peki siz ne düşünüyorsunuz ?

suziki

Kayıtlı Üye
Bazı insanların kalp gözü açık olabiliyor. namaz kıldığını ve Kur'an okuduğunu söylemişsiniz bunlara bağlı olarak gözündeki perdeler kalkmış olabilir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle merhabalar bi komşumuz var küçüklüğünden beri insanların yüzlerine bakarak geleceklerini görüyor ister istemez cinler tarafından rahatsız ediliyor kuran okuyor namaz kılıyor 12/13 yaşlarında babası psikologa götürmüş psikolog olayı çözememiş 3 senedir fal bakıyor ve tümü çıkıyor ruh hastasıda değil zekası normalin üstünde ilginç bi olay bana göre peki siz ne düşünüyorsunuz ?

Düşünecek bir şey yok. Algısı yüksek biri. Değerlendirilmesi lazım.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Durugörü de geleceğin görülebildiğini hiç duymadım :)

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist

Gerçekten geleceği bilen biri olduğuna nedense inanamıyorum. Siz şahit oldunuz mu?

mişa

Kayıtlı Üye

12-13 yaşındaki b,r çocuk için, üzücü bir durum bence..

Ori

Kayıtlı Üye
Kendisine verilen yetenek olsa gerek. Hepimizde var ama ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını bilmiyoruz bence.

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Yetenekleri çok güzel gelecekle ilgili tahmin yapmak zordur , evet hepimizde böyle bi yetenek var fakat herkes kullanamaz. Ama cinler tarafından rahatsız edilmesi çok kötü.

webmanx

Kayıtlı Üye
Geleceği sadece ALLAH bilir. Bu çocuğun ALLAH yardımcısı olsun,sonu hayr olur İnşallah...

darksense

Kayıtlı Üye
Kafasının bulandırılmamasını sağlamak lazım. Kendinde var olanı kendisi çözse daha sağlıklı olacağı kanaatindeyim. Doğru yönlendirilip değerlendirilmesi sağlıklı olur. Allah vergisi diyelim.

Teşekkürler.

dewil66

Kayıtlı Üye
Biraz daha büyüsün paralı bakacağina eminim ama makul bi ücret karşiliği tabi :)

Biraz daha buyusun derken?Sanırım yanlıs anlamıssınız 12-13 yaslarındayken psikologa gitmis anlamında soylemedi mi? Ya da ben mi yanlıs anladım:)
Herneyse konuyu saptırmayayım bence uzucu bir durum degil ne guzel iste gelecegi goruyor keske bende de bulunsa bu yetenek...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bu Olay şöyle gelişiyor sanırım yengemgilinde bir komşusu var sanırım cinler yoluyla insanların geleceğini okuyabiliyor ama baktığı zaman geceleri cinler tarafın'dan rahatsız ediliyor..

Dex

Banlı Kullanıcı
Mantıksal verilere göre geleceği tahmin ediyordur böylece söylediği çıkıncada sizin buraya konu açmanıza neden oluyor olabilir . Örnek çalışkan bir öğrenci sınavdan büyük bir ihtimalle yüksek alır . Oda bunu söylüyor .

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Mantıksal verilere göre geleceği tahmin ediyordur böylece söylediği çıkıncada sizin buraya konu açmanıza neden oluyor olabilir . Örnek çalışkan bir öğrenci sınavdan büyük bir ihtimalle yüksek alır . Oda bunu söylüyor .

Alakası yok tamamen varlıklarla iletişime geçiyor..
varlıkların geleceği görme yetkisi bizlerden fazla
Ancak bunun karşılığında O kişiyi O gece rahatsız ediyorlar.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Söylenecek bir şey yok. Olabilir. Bu tip özellikleri bulunan kişiler ruh hastası olacak ya da ruh hastası olur diye kesin bir kanıya varmak da doğru değil. Elbette biraz farklılıkları olur normaldir. Düşünsenize her karşılaştığınız kişiyle ilgili bir fikriniz ve bir hissiniz olduğunu. Bununla başa çıkabilmek kolay olmayacaktır. Bir eğitim almadan içgüdüsel olarak bu şekilde davranan kişilerin beyin fonksiyonlarının normal bir insandan farklı olması da elbetteki normal. Bu onun yaradılış gerçeği. Kendisi memnunsa hayatından sorun yok. Ama kendisine uzaylıymış gibi yaklaşılırsa bu da doğru değil. Bu bir özelliktir önemli olan bu özelliğin nasıl kullanıldığı ve kendisine zararının dokunmamadı (zarar derken diğer insanların kendisine deli, ruh hastası, hafif çatlak gibi yakıştırmaları, ondan uzak durmaları, dışlamaları, büyücü diye korkmaları vs.)
Genellikle yüz falı, el falı gibi konularda çingenelerin doğuştan gelen yetenekleri oluyor. Bazı uzakdoğulu uzmanlarda bu konularda iyi. Vücudumuzdaki her bir çizgi sinir sistemimizle bağlantılı olarak bizim karakterimizle ve dolayısıyla yaşantımızla ilgili bilgiler vermekte. Buradan yola çıkarak uzmanlar sizin tahlilinizi yapabilmekte. Tahlil yaparken bazı kişilerde bu beceri sizin gelecek davranış modeliniz&modelleriniz ve bunların sonuçlarına kadar gidebilir. İnsanlarda bunu "geleceği okuyor" olarak adlandırabilir bazen. El ve yüz özellikle okunabilmekte. Bunun dışında davranış stilimiz de kendimizle ilgili bilgiler aktarabilmekte. Akşam haberlerinde sanırım geçen yıl uzman bir bayan çıkmıştı trafikteki davranışlarımıza göre eğitim durumumuz, karakterimiz hakkında yorumlarda bulunuyordu. Muhabir konuyla ilgili yorumlarda bulunduğu her arabayı durdurdu ve sonuç uzman bayanın söylediklerine uygun çıktı. Bu kişi doğuştan yetenekli miydi bilemiyorum ama bu konuyla ilgili eğitim aldığı kesindi. Artık bilgiler yazılı kaynaklara daha çok aktarılıyor ve doğuştan yeteneği olmayan kişiler de bu bilgiler ışığında kendilerini eğitebiliyorlar. "Empati" isimli kitabı da konuyla bağlantılı olarak okumanızı öneririm.

Görülüyor ki sizin komşunuzun beyni de otomatik olarak tüm bilgileri hızlı ve doğru işleyebilme özelliğine sahip. Herşeyi de başka alemlerde aramamak ve başka varlıkları da bu şekilde rahatsız etmemek, zan altında bırakmamak gerekir diye düşünüyorum.

Diyeceğim kısaca şudur ki; insanlara bazı şeyler ilginç geliyor; normaldir elbette. Ama evrende herşeyin bir açıklaması var. Şu anda bazı açıklamalara ulaşılamadı diye açıklaması yok demek değil. Herşeye bilgi ışığında bakmak da gerekli bugünkü forumlarda rezonansla ilgili güzel bir alıntı vermiş arkadaş onu da okumanızı öneririm. Bazı bilgilere ulaştıkça bilginiz arttıkça daha az şaşıracaksınız.
Syg.