2011'e Girdiğimizden Beri Hep Kötü Şeyler Başıma Geliyor YARDIM

StrangerMan

Kayıtlı Üye
Merhaba
Arkadaşlar moralim çok bozuk fazla ayrıntı vermeden direk konuya girmek istiyorum. Bu yıl başıma gelmeyen kalmadı. Şöyleki:

-2011 yılının başında askerlikle ilgili hiç tahmin etmediğim bir sorunum oldu.
-Bir süre evvel de ailemden birini kaybettim.
-Bunlar da yetmiyormuş gibi bir yakınım yanlış bir iş yaptı ve mahkemeye çıkacak (daha önceden böyle bir şey yapmamıştı)
-Şimdi de olmuş gözüyle baktığım bir sınavdan kalmışım (bugün öğrendim)
-Hepsinin üstüne ben de uzun zamandır psikolojik bir hastalıktan muzdaribim. Bu yüzden yadığım konularda aileme tam destek olamıyorum.

Ne yapacağımı bilmiyorum.Bu durum nedir sizce? Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa cevaplarını bekliyorum TEşekkürler

mebruke

Kayıtlı Üye
İş
yazmak okumak araştırmak öğrenmek
burcunuzla alakalıdır bana piyango tutacak bahardan sonra dediler ve oldu miktar azdı ama bu da benim için önemli değildi

Ori

Kayıtlı Üye
Siz böyle düşünmeyi bırakın büyük ihtimal yeni yıla girdiğinizde kötü bir olay yaşadınız ve bu yılım kötü geçecek diye kendinizi inandırdınız ve bu inancınızla böyle sürüp gitti. Ailenizdeki kişinin ölmesi (Allah'tan rahmet diliyorum) Allah'ın ona o kadar süre tanımasıdır yani sizinle bir ilgisi yok. Kötüyü çekmeyin. Bu düşünceleri bırakın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evrenin bir matematik sistematiği üzerinde işlediğini biliyoruz. Bu güne kadar bir çok farklı yöntemle bu denklemler çözülmeye uğraşıldı. Bunlardan biri de pin kodları dediğimiz bir durum var ve bu duruma göre yapılan hesaplamalarda, belirli periyodlarda felaket yılları oluyor. Böyle olmuş olabilir sizin için de.

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Burcum bu yılın en şanslı burçlarından biri olarak gösteriliyordu. Aşk konusunda hele bir çok yenilik ve güzelliğin beni bu yıl bulacağı söyleniyordu. Berbat bir yıl geçirdim yaz tatiline kadar. Yaz tatilinde çocukken platonik aşık olduğum kişinin ve anneminde memleketi olan şehire gittik. Yaz tatilinde o çocuktan çıkma teklifi geldi ve kabul ettim. Şansımın birden döndüğüne inanıyordum. Ama şanssızlık hiç peşimi bırakmamış olsa gerek memleketime döner dönmez aramızda ufak sürtüşmeler başladı. Hatta buraya ilgisiz davranıyor, benimle ilgilensin diye maji isteğinde de bulundum. Hiç bir değişim yok. Astrolojiyle yakından ilgilenmesem de burcumu yakından takip ediyordum. Ve bazı şeylerin tutmasıyla inanıyordum da. Bilmiyorum bu durumda fikrim değişmeli mi ama çok çalkantılı bir yıl yaşadım. Her bakımdan özellikle de aşk bakımından iyi geçecek bir yıl denilmişti oysaki. Umarım siz feraha kavuşur, bir daha da sıkıntıya düşmezsiniz.

batuhan185

Kayıtlı Üye
Sorunların sadece bu söylediklerinse şanslısın.Bence sen kendini şartlandırmışsın.

alin

Kayıtlı Üye
Sayın StrangerMan söylediğiniz şeyler bir yıl içinde gerçekleşmiş tatsızlıklar.Belki üst üste yaşandı belirli bir nedene yoğunlaştınız.Şimdi siz öyle düşündükçe hiç yoksa bile nedenler size yapışmaya başlayacak.Her şey biz insanlar için çevrenizi gözlemleyin ne çok insan büyükçe sıkıntılarını kendilerine dert eder maskeleriyle gezer ona rağmen bildiğiniz bir çok sıkıntıları olmuştur hatta görünmeyen paylaşmadıkları nice sıkıntıları vardır.Mesele onu üstümüzde bırakmamak bize ait bir şey değildir o.Hepsi bizler için gelir geçer.Bu yıl müthiş bir inançla girdim yeni yıla her şeye daha güzel daha anlamlı baktım öyle de oldu.Hıı şu da var hiç mi sıkıntı yaşamadım elbette aksilikler can sıkan şeyler olmadı mı elbette oldu herkesin oluyor geçen yıllara oranla çok daha iyiydi ama bu yıl.Mesele onlara sahip çıkmamak neden aramamak bir şeylere bağladığımızda artık bizim "şanssızlık" dediğimiz aslında olmayan bir şey bizimle bütünleşir.Önce ilk evvel olumlamalara başlayın bir derim şuan uygulamıyorsanız.Bir de yaşadığınız şeylerin sizi nelerin farkına varmanızı istediğine kulak verin.İyi düşünün.İyi forumlar...

StrangerMan

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız ve ilginiz için hepinize çok teşekkür edrim arkadaşlar. Umarım bundan sonra herşey daha iyi olur kendinize iyi bakın

surya

Kayıtlı Üye
Ben hep ne kadar kötü olay üst üste gelirse gelsin MUTLAKA BİR ANLAMI VARDIR, TANRILAR hep yanımda demek ki böyle olması gerekiyormuş diye düşünürüm.. Basit bir kadercilik anlayışı değil.. Gerçekten hissederim ve hep güçlü olurum... HİÇBİR ŞEY BOŞUNA DEĞİLDİR...

Geberiyolog

Banlı Kullanıcı
İş
Ä°nsan
Merhaba. Bence bu yıl içinde olmasını kafanıza takmayın, bu tesadüf olabilir diye düşünüyorum. Böyle düşündükçe daha da olumsuz şeyler yaşarsınız. Sonuçta Milâdî değil de Hicrî takvim, Rûmî takvim kullanabilirdik. Belki güneşe göre değil, aya göre yıl belirleyecektik. O yüzden yıl ile bağlantı kuramıyorum. Tabi bu benim yorumum. Bence; bu yıl bütün olumsuzlukları yaşadım, hepsi bitti, artık güzel şeyler kaldı onları yaşayacağım şeklinde düşünmeniz size çok yararlı olur. :)

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
Öncelikle geçmiş olsun..
Yaşadığınız talihsiz olayların 2011 le bir ilgisi olduğunu sanmıyorum..Bence asıl konu sizin bir tane kötü olay yaşadıktan sonra istemsiz olarak bunu düşünmeniz.dolayısıyla diğer kötü olayları çağırmanız. Bunu buraya yazarak negatif düşüncelerinizi daha çok insanla paylaştınız.Yani, bir kötü olayı daha üzerinize çekmek için çok açık bir yol..Bence bunun böyle olmadığına bir an önce kendinizi inandırın ve bunu bizlerle paylaşın ki çekim yasasını yanlış yöne hareket ettirmeyin..