yardım lütfen

mehmet970

Kayıtlı Üye
arkadaşlar saçma gelebilir belki ama , yeni çıkmaya başladığım birisi var , oun hakkkında düşünceleri nasıl öğrenebilirim , hiç bi gücüm yok sadece lucid rüya tecrübem var yardımcı olurmusunuz ? .Birde beni aldatırmı aldatmaz mı öğrenebilirmiyim ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siteyi inceleyin başlık açmadan önce. Daha faydalı olur. Daha Top 20'de hala taze bu sorunuzun konuşulduğu konu var.

mehmet970

Kayıtlı Üye
Delena'nn açtığı konudan mı bahsediyorsunuz ?

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Bu tür mevzularda arkadaşlar başımın etini yerdi yardım et diye.

Karalayacağım birşeyler, bugün şairane bir havadayım. :D

Genelde kızların tek bir bakışından anlarım sevip sevmediğini. Hoşlansa dahi alırım anında elektriği. Elimde değil, anlıyorum işte. Bazen yakalayamazsın o bakışı, bu seferde vücut dili girer araya. Bazen onuda kaçırırsın, bu seferde seni farkettiği zamanki sözcükleri girer, o anki lafı değiştirişi, sesini yükseltişi, gülerek konuşması, sesindeki heyecanı, dikkatini çekmek için attığı hafif kahkaha, hareketleri, yaydığı pozitif enerji. Kızları anında çözdüğüm için pek kızlarla takılmam, hatta hiç takılmam. Sevdiğim kızın bile(ki kızda beni seviyordu) daha tanımadan çıktığı olduğunu anladım.

Aradan 1-2 tüyo kaparsın :D

Sana tavsiyem, ilişkini güven üzerine kurman. Daha ilk haftadan aldatır mı acaba diye düşünürsen bitmiş demektir. Sen ilgi gösterirsen o aldatmaz emin ol.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu tür mevzularda arkadaşlar başımın etini yerdi yardım et diye.

Karalayacağım birşeyler, bugün şairane bir havadayım. :D

Genelde kızların tek bir bakışından anlarım sevip sevmediğini. Hoşlansa dahi alırım anında elektriği. Elimde değil, anlıyorum işte. Bazen yakalayamazsın o bakışı, bu seferde vücut dili girer araya. Bazen onuda kaçırırsın, bu seferde seni farkettiği zamanki sözcükleri girer, o anki lafı değiştirişi, sesini yükseltişi, gülerek konuşması, sesindeki heyecanı, dikkatini çekmek için attığı hafif kahkaha, hareketleri, yaydığı pozitif enerji. Kızları anında çözdüğüm için pek kızlarla takılmam, hatta hiç takılmam. Sevdiğim kızın bile(ki kızda beni seviyordu) daha tanımadan çıktığı olduğunu anladım.

Aradan 1-2 tüyo kaparsın :D

Sana tavsiyem, ilişkini güven üzerine kurman. Daha ilk haftadan aldatır mı acaba diye düşünürsen bitmiş demektir. Sen ilgi gösterirsen o aldatmaz emin ol.

Sevgili Goldensea

Kusura bakma ne olur ama tavsiyelerini okurken kulagimda Quasimodo'nun sesi cinladi :

bana su verdiiiiiii... :)