bana ne olmus??

papsiru

Kayıtlı Üye
merhabalar..bu tur sıtelere hep bakıodum da bunun bu kadar genıs kapsamlı oldugunu ılk defa farkettım..ii kı varsınız......

konuya gelınce ben beyın gucuyle falan cok ılgılenıorum..telekınezı falanda yapıorum.ben yaklasık 1 aydır hayatımda yapmıcagım hataları yaptım kendımı tanıyamaz oldum..bir hafta once yatagıma yattım.tam uykuya dalarken arkamda bısey oldugunu farkettım gercekten de vardı ama..dırek arkamı dondum bırsey goremedım ve yaklasık 5-10 sanıye sonra yatagımın basında bulunan noel sapkası yatagıma dustu..birseyler vardı içim rahattı ama ii bişeyler vardı bence..dun gecede ruyamda kucuk insan gıbı bisey vardı ama sankı o seytandı..o anda hemen uyandım vede arkama baktım yıne bı 2 sanıyelık bısey gordum karanlıkta tam secemedım ama hemen ısık tutuyum dıe telefona uzandım ve o goruntu o arada kaybolmustu..

ne oluo sızce bılgısı olanlar cevap verirse sevinirim

papsiru

Kayıtlı Üye
ya o kadar kişi bakmıs bi kişi bile cvp yazmamıs..

alin

Kayıtlı Üye
Sayın papsiru sitemize hoşgeldiniz.Öncelikle hatırlatmakta yarar var, siteden faydalanabilmek ve kalıcı olabilmek için site kurallarını http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=15154&highlight=site+kurallar%C4%B1 okumanızı tavsiye ederiz.Herkesin bu kuralları okuyup kabul ettiğini farzederiz.Misal imla kuralları Türkçe'ye önem veririz.Bir de sabırlı olmanızı bekleriz..Konu kirliliği olmaması açısından, benzer açılan sayısız konuyu, ilgili forumlardan arayıp, yanıt bulamadığınız yerlerde ise anlamlandıramadığınız konular hala varsa, danışmanızı öneririz. İyi forumlar...

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
:) Ne yazılmasını bekliyordunuz ki siz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
merhabalar..bu tur sıtelere hep bakıodum da bunun bu kadar genıs kapsamlı oldugunu ılk defa farkettım..ii kı varsınız......

konuya gelınce ben beyın gucuyle falan cok ılgılenıorum..telekınezı falanda yapıorum.ben yaklasık 1 aydır hayatımda yapmıcagım hataları yaptım kendımı tanıyamaz oldum..bir hafta once yatagıma yattım.tam uykuya dalarken arkamda bısey oldugunu farkettım gercekten de vardı ama..dırek arkamı dondum bırsey goremedım ve yaklasık 5-10 sanıye sonra yatagımın basında bulunan noel sapkası yatagıma dustu..birseyler vardı içim rahattı ama ii bişeyler vardı bence..dun gecede ruyamda kucuk insan gıbı bisey vardı ama sankı o seytandı..o anda hemen uyandım vede arkama baktım yıne bı 2 sanıyelık bısey gordum karanlıkta tam secemedım ama hemen ısık tutuyum dıe telefona uzandım ve o goruntu o arada kaybolmustu..

Öncelikle anlattıklarınızın hepsini koşulsuz doğru olarak ele alalım ve öyle değerlendirelim.
Beyin aktiviteleriniz sonucu olarak farklı frekansları algılayabilecek durumda olduğunuz görünüyor. Bu sebeple kalp gözü, üçüncü göz diye adlandırılan üst algılama ile farklı boyutların etkileşimlerini hissediyorsunuz. Bu tür algılama durumlarında koruma olsun veya olmasın siz de diğer boyutlar tarafından algılanırsınız. Bir çeşit etki tepki meselesi. Bu şekilde olunca da etrafınızda oldukça meraklı bir kitle toplamanız normal olur. Bu durumlar hep tehlikeli olacak diye bir şey yoktur. Tavsiye isterseniz, bu tür varlıksal durumları iyice araştırıp, korunma yollarını öğrenmeden, paranormal aktivitelerinize biraz ara vermeniz faydanıza olur. Çünkü dediğim gibi sizin durumunuz normal uğraşıdan çıkıp üst algılama durumlarını yoklamaya başlamış görünüyor. Bu bir yetenektir. Dikkat ederseniz hediyeniz etmezseniz lanetiniz olur.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Pardon eksik oldu ileti. İlgili moddan bi cevap gelecektir . Bekleyin isterseniz. İyi forumlar...

sayborg

Banlı Kullanıcı

Bence bana göre şuan sana ulaşmaya çalışıyorlar ve etki altına almaya başlamışlar frekanslarla alakası yok bence cinler ve o tür varlıklarla yoğunlaşman gerekiyor sorunun onlarla şuan anlatıgın kadarıyla..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bence bana göre şuan sana ulaşmaya çalışıyorlar ve etki altına almaya başlamışlar frekanslarla alakası yok bence cinler ve o tür varlıklarla yoğunlaşman gerekiyor sorunun onlarla şuan anlatıgın kadarıyla..
Frekanslarla alakası yok derken? Evrenin kendisi yek pare bir frekans üzerine dağılan, sonsuz alt frekans aralıklarından ibarettir. Renkler, sesler, tatlar, maddeler, elementler, enerjiler, varlıklar vs. vs. vs. ve bütün bunların bir biriyle olan sonsuz denklemli olasılıktaki etkileşimleri de frekanslardan başka bir şey değildir. Frekans dediğimiz böyle bir şeydir. Kısacası bildiğiniz, bilmediğiniz, bilebileceğiniz ve bilemeyeceğiniz bütün kainat titreşimler bütünüdür.