bir uygulama arıyorum yardım edermisiniz?

delena

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar acaba birinin ne düşündüğünü öğrenebilirmiyiz ? Yanlış anlaşılmasın bahsettiğim psişik yetenek tarzına birşey değil, öğrenmek için yapılan bir uygulama arıyorum. Örneğin biri herhangi bir şeyi bildiğini söylüyor ama emin değilim ya da şunu yapacağım diyor ama emin olamıyorum, gerçekten ne düşündüğünü öğrenebilirmiyim? Ayrıca konuyu maji kısmına açtım ama özellikle büyü üzerine bir uygulama olması gerekmiyor hatta farklı bir uygulama olursa daha bile iyi olur çünkü büyü üzerine deneyimim yok. Bilgisi olanlardan yardım etmelerini rica ediyorum çünkü bu konu gerçekten çok önemli. Şimdiden çok teşekkür ederim.

delena

Banlı Kullanıcı

gümüş

Kayıtlı Üye
O gibi olmayi deneyebilirsiniz o halde bazen bu da cozum olabilir ama denemeniz lazim

delena

Banlı Kullanıcı
O gibi olmayi deneyebilirsiniz o halde bazen bu da cozum olabilir ama denemeniz lazim
tam olarak anlayamadım, daha açık olursa çok sevinirim :)
ayrıca az önce temas yoluya kişinin beynini okumaya fakat onu yapabilmek için ellerini tutup temas etmek gerekiyormuş benim yaptığım uygulamada kişinin haberi olmaması gerekiyor..

gümüş

Kayıtlı Üye
tam olarak anlayamadım, daha açık olursa çok sevinirim :)
ayrıca az önce temas yoluya kişinin beynini okumaya fakat onu yapabilmek için ellerini tutup temas etmek gerekiyormuş benim yaptığım uygulamada kişinin haberi olmaması gerekiyor..

Temas edebilme sansiniz varsa neden temas ettiginizi soylemezseniz o da bilmez :) Konusurken bir sey anlatirken elimizi kolumuzu atariz ya karsimizdakine bazen.

Digeri demek istedigim kendinizi o gibi dusunun, tanidiginiz birisinde bu daha kolay. Empati deniyor saniyorum; ben cok yaparim ama uzun zaman ne yaptigimi hic dusunmeden yapmistim. Bir sure durustce denerseniz o nasil dusunuyor ne soyluyor soyleyemiyor anlarsiniz icten ice. Forumda empati konusu da olacakti saniyorum bakarsaniz daha cok detay bulabilirsiniz :)

moskov

Kayıtlı Üye
Ay böle sağlam birşey banada lazım yoksa dayanamayıp ben dökücem içimi bir gün :D

delena

Banlı Kullanıcı
Temas edebilme sansiniz varsa neden temas ettiginizi soylemezseniz o da bilmez :) Konusurken bir sey anlatirken elimizi kolumuzu atariz ya karsimizdakine bazen.

Digeri demek istedigim kendinizi o gibi dusunun, tanidiginiz birisinde bu daha kolay. Empati deniyor saniyorum; ben cok yaparim ama uzun zaman ne yaptigimi hic dusunmeden yapmistim. Bir sure durustce denerseniz o nasil dusunuyor ne soyluyor soyleyemiyor anlarsiniz icten ice. Forumda empati konusu da olacakti saniyorum bakarsaniz daha cok detay bulabilirsiniz :)

şimdi anladım teşekkür ederim :) empati yoluna baktığım zaman temas yntemi daha kesin geldi :) yani evet o kişiyi tanıyorum ama ama çok iyi değil yani bana söylediklerinden başka birşey bilmiyorum bu yüzden empati yolunun pek garantisi yok sanırım :)

bilinç6

Kayıtlı Üye
Beden diline dikkat edin. Yalan söyleyenler bazı hareketler yaparlar. Mesela burnuna dokunur, gözlerini kaçırır veya yalanı anlaşılmasın diye uzun uzun bakar, abartılı hareketler yapar, kızarır, terler, ellerini saklar, bir şeyden destek alır vb. Bu konuyu bi araştırın derim.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Hislerinize güvenin. Konuyu buraya kadar aksettirdiğinize göre ters giden birşey vardır ve siz bunu hissetmişsiniz...
İnsanların söylediklerine değil eylemlerine bakın, zamanla tüm gerçek gözler önüne serilecektir...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Beden dili öğrenmek de işinizi görür.

simera

Kayıtlı Üye
Beden diline dikkat edin. Yalan söyleyenler bazı hareketler yaparlar. Mesela burnuna dokunur, gözlerini kaçırır veya yalanı anlaşılmasın diye uzun uzun bakar, abartılı hareketler yapar, kızarır, terler, ellerini saklar, bir şeyden destek alır vb. Bu konuyu bi araştırın derim.

Buruna dokunmak hariç hepsini sinirlendiğim zaman yapıyorum. Bu hareketler bana çok gerçekçi gelmiyor.:oops:

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Buruna dokunmak hariç hepsini sinirlendiğim zaman yapıyorum. Bu hareketler bana çok gerçekçi gelmiyor.:oops:

Çünkü eksik. Beden dili tek bir anlatım veya belirti üzerinden anlaşılamaz. Mikro ifadeler ve makro ifadelerin derinliği fazladır. Yüz ifadeleri 3000 civarı düşüce ve durumu yansıtır.

delena

Banlı Kullanıcı
yardımlarınız için çok teşekkürler :) hepsini uygulayacağım :)