Büyü mü var??

dewil66

Kayıtlı Üye
Öncelikle sunu söylemek istiyorum bu gercekten önemli bilgisi olanlar yardım ederse cok sevinecegim.Babam kuaför yaklasık 1 sene oncesine kadar dükkanın isleri cok iyiydi daha sonra bir manikürcü ise aldı babam kadın maasını yükseltsin babamı hep isten cıkmakla tehdit ediyordu sonra isten cıktı babamın kuaför arkdası var bizim dükkana cok yakın onun dükkanıda ama isleri iyi dgildi son zamanlarda adamın manikürcü cıkınca onun yanına gitmis tabi bu anlattıgım olay yazın basında oldu isten cıkan kadınında baya bi musterisi vardı ama sırf babama oyle yaptı diye onun girdgi yere gitmeyen musteriler olmus.Bu olaydan yaklasık 1 ay sonra babam dukkanın kapısında yaga benzeyen ama yag olmayan bisey bulmus temizlemis büyü olucagnı dusunmus ama pek dikkate almamıs.Babam temizledikten sonra tekrar aynı seyi bulmus bikac hafta sonra.Tabii islerde azalmaya basladı gelen musteriler gelmemeye basladı flan kısacası bir kısmetsizlik var su anda.Sizce birisi büyü yapmıs olabilir mi?Büyüyse bozmak icin ne yapabiliriz cevaplarınızı bekliyorum.
Saygılarımla...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben buyü bozmak için hiçbirşey yapmadım şimdiye kadar. Elimdeki kitaplarda yazan şeyler var, ama nekadar iyi olur bilmiyorum. Siz bekleyin siteden yardım gelir yakında :)