Dogada enerji tasinmasi hk

gümüş

Kayıtlı Üye
Kotu enerjiyi dagitmak icin verilen formulleri okudum, daginik katildigim enerji calismalarindan pozitif ya da tamir edici enerjilerin dagitilabilecegini anladim ve anlamama vesile oldunuz buradaki her bir dagiticiya cok tesekkur ediyorum bu vesileyle.

Aklima takiliyor epeydir negatif enerjiyi suya birakmak icin oldukca uzun bir konu vardi bulamadim simdi ama soyle dusunuyorum

Kotu enerjilerimizi suya birakmak birey olarak bizi rahatlasa da ayni zamanda Urum"un sihirli kelimeler yazi dizisinde alintiladigi gibi biraktigimiz enerji iyi ya da kotu akis yonunde dolasmaya devam ediyor yani biraktigimiz kotu enerji o an icin bizi birakiyor ama belki akisinda gittigi yonlerde baskasini kotu yonde etkiliyor. Domino etkisi desem cok aciklama gerekmeyecek galiba, o zaman dolasan artik su dolastigi yerlere negatif hava tasimis olacak ve ayni zamanda toplayacak da ve bu sonra bir zaman bize geri donecek mantigi kurmam yanlis mi

Urum yazisinda suya birakilan pozitiflikten ornek vermisti o halde belki suyu gulumsetmek lazim diye dusundum. Boyle bir calisma var mi yapiliyor mu yapilabilinir mi

2.soru suya birakilan negatif sudan nasil temizleniyor doga bu soruna nasil cozum buldu ya da biz buldugunu varsaydik

Modlara not: klavyem karmasik noktalamalar icin sizden ozur diliyorum cunku yerlerini bulamiyorum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bedeninizi tuzlu suyla ovarsanız , negatif enerji suya karışmaz. Tuz onu yok eder.
Denizde de aynı etki olur. Suyun kirli enerjiyi emme ve tuzun kirli enerjiyi parçalama yeteneği olduğu duru görü ile kadim bilgilerde gözlenmiştir.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bedeninizi tuzlu suyla ovarsanız , negatif enerji suya karışmaz. Tuz onu yok eder.
Denizde de aynı etki olur. Suyun kirli enerjiyi emme ve tuzun kirli enerjiyi parçalama yeteneği olduğu duru görü ile kadim bilgilerde gözlenmiştir.

O zaman hani kimi hallerde eszamanda dunya genelinde yapilan turlu amaclara yonelik sifa eylemleri var ya, ayni sekilde suya pozitif enerji salmak ve suyla akmasini saglamak mumkun mu yoksa tuz suya birakilan pozitifi de negatifi aldigi gibi alir mi ( yok eder mi ) ?

Tesekkurler