uzakta olan bir kişiye herhangi bir uygulama yapılabilir mi ?

4eversk88

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir diğer konu eğer herhangi bir uygulama yapmak istediğimiz kişi bizde uzakta başka bir şehirde ise ona yapabileceğimiz bir uygulama var mı böyle bir şey söz konusu olabilir mi ? mesela ona ait bir eşya fotoğraf saç teli vs gibi şeylerle yapılabilir mi yada dua ile ??

AJA

Elit Üye
merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir diğer konu eğer herhangi bir uygulama yapmak istediğimiz kişi bizde uzakta başka bir şehirde ise ona yapabileceğimiz bir uygulama var mı böyle bir şey söz konusu olabilir mi ? mesela ona ait bir eşya fotoğraf saç teli vs gibi şeylerle yapılabilir mi yada dua ile ??

Evet yapıIabiIir.Kişinin adı fotoğrafı ona ait bir nesne var ise bu mümkündür.

4eversk88

Kayıtlı Üye
peki yinede etkili olur mu ? mesela yakında yapılan bir uygulama kadar etkili olur mu yoksa aynı etkiyi göstermeyebilir mi ?

origanum

Yönetici
Dünyanın öbür ucunda bile olsa farketmez.
İş yapacak kişide biter sonuçta.

4eversk88

Kayıtlı Üye
haklısınız bide tabi sanırım inanmam lazım olacağına böyle umutsuz olunca da etkili olmaz sanırım öyle değil mi ?

origanum

Yönetici
Evet olmaz tabi. Yazılmış birşeyi değiştirebilmek için oldukça fazla güç (kudret, himmet) olması lazımdır o kişide öncelikle, arkasından diğer bilgi ve donanımlar. Yoksa bir hayalden öteye gidemez istekler. Böyle bir durumda da ne yapılırsa yapılsın hiçbir çaba etki etmeyecektir.

AJA

Elit Üye
Sayın origanum benden önce cevap vermiş.Evet ben de şahsi açıklamamı yapmam gerekirse hiç maji uyguIaması yapmadım fakat inanırsam bir büyücü oImadan da başaracagıma inanıyorum ama yapacagımı biImekten biIe hoşIanmıyorum :) şunu unutmamak gerekir : KontroIsüz güç tehlikeIidir.Önce neyi ne kadar ne için istediginize ve neIeri bedeI göstereceginize bagIıdır.Düşünün, karar verin, ögrenin, suya atIamadan önce yüzmeyi ögrenin gerisi sizindir.
HuzurIa...

4eversk88

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için çokk teşekkür ederim inanın herşeyi ölçüp tartıyorum önünü arkasını düşünmeden bir işe kalkışmamaya çalışıyorum herşey istediğim gibi gitmeyebilir çünkü tam terside olabilir bunların farkında olarak hareket ediyorum ama neyi neden ve ne için istediğimi çok iyi biliyorum sağolun cevaplarınız için :)