Sevdiğimden ayrılmak istiyorum, bırakmıyor, lütfen yardım :(((((((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sana_bana_38

Kayıtlı Üye
sevgilimden ayrılmak istiyorum ama bırakmıyor.. kendimden soğutmak istiyorum lütfen bi yol gösterin benden nasıl soğutabilirim :((((((((((

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ona asla ondan ayrılmak istemediğinizi, ondan asla vazgeçemeyeceğinizi, onunla evlenmek istediğinizi, onu deliler gibi sevdiğinizi, ondan bir sürü çocuk istediğinizi ve onu çok kıskandığınızı söyleyin. Anında vazgeçer sizden. Denenmiştir :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Niye her sorunun çözümü bu şekilde aranır anlamış değilim. Elbet bir şekilde durumu kendisine açıklayabilirsiniz. Burada size verilebilecek tavsiyelerin çoğu sizin, karşınızdaki kişinin iradesiyle oynamanıza neden olacaktır. İnsanı insan yapan iradesidir. Artık çok rica ediyorum bırakın başkalarının insalığı kendilerine kalsın.

MarlaSinger

Kayıtlı Üye
İş
turist
Size davranılmasını istediğiniz şekilde davranın...
O sizi istemeseydi, ne yapmasını isterdiniz?

MİHRE

Kayıtlı Üye
Kısa ve öz; BEN BAŞKASINI SEVİYORUM... ;) Ama anladığım kadarıyla onu üzmek istemiyorsun, bence boşver, iyi de ayrılsanız, kötü de ayrılsanız yine üzülecek, ve bana kalırsa tek üzülecek kişi o olmayacak ;) yoksa niye senden soğuması için bu kadar uğraşasınki.Direkt ayrılalım derdin olur biterdi.Ha tabi sevgiliniz psikopatlık derecesinde size bağlandığı için sizden ayrılmak istemiyorsa onu bilemem.. :/

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Ona asla ondan ayrılmak istemediğinizi, ondan asla vazgeçemeyeceğinizi, onunla evlenmek istediğinizi, onu deliler gibi sevdiğinizi, ondan bir sürü çocuk istediğinizi ve onu çok kıskandığınızı söyleyin. Anında vazgeçer sizden. Denenmiştir :)

kesinlikle :D evlenmek istediğinizi söyleyin, ertesi gün yanınızda bulamazsınız zaten :hurray:

Riddick

Banlı Kullanıcı
Ama asıl aradığı şey belkide evlenmektir. :)

GoldenSea

Kayıtlı Üye
Nasıl bırakmıyor ya? ''Sevmiyorum ulen işte!'' desene...

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
İlgi gösterme, başkalarıyla kıskandırmaya çalış, sevgiline yapmadığın jestleri başka bir karşı cinse yap. Ayrılmasa bile soğur ve sen beni sevmiyorsun triplerine girer. Seviyorum deme sevmediğini söyle şak diye biter. Bunları sevgilim bana yapıyor benimde inadım tuttu bir şekilde ayrılmak istemiyorum. Sen beni sevmiyorsun deyip ağlamaklı bir ses çıkardığımda seviyorum aşkım diyor ve hemen yumuşuyor. Sevmediğini söylese kesinlikle biterdi.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
Sizden yüz bulmasa yeterince açık konuşmuş olsanız ısrarcı olmazdı bence.açıkca istemiyorum demek kestirip atmak varken neden uzatasınız ne gerek var.

lorin

Kayıtlı Üye
"sevdigimden" ayrılmak istiyorum.....arkadasım sevdıgınden neden ayrılmak ıstıyorsun hemde oda senı sevıyor : ) bence ani kararlar verme yoksa sende bikaç ay sonra geri gelsn diye dua aramaya başlarsın

mehmet970

Kayıtlı Üye
benim de vardı öyle , 2 hafta peşimden koştu kız ama ben yüz vermeyince kötü konuşunca sonunda pes etti şimdide başkasıyla çıkıyo pislik :D

sana_bana_38

Kayıtlı Üye
ya arkadaşlar anlamıyosunuz.. yapışkan... ayrılalım dediğimde kızılca kıyameti koparıyor... bununla ilgili en etkili yapılmış denenmiş bir dua varmı....

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bir İnsanı Kaybetmek İstiyorsan Çok Sev , Kendiliğinden Gider Zaten :)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Neden ona bu konudan bahsetmiyorsunuz. Herşeyi olduğu gibi açıklayın. Hislerinizi olduğu gibi dökün ona. Yalan söylemek boşuna.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Bırakmıyor demişsiniz. Öyle bir şey olamaz, eğer siz gerçekten sevgilinizden ayrılmak isteseydiniz her şekilde ilişkinizi koparmayı başarırdınız. ''Ben istiyorum o beni bırakmıyor'' diye bir şey yok, sizi zincirleyip zorla yanında tutan yok sonuç olarak.

Bu ilişkiyi bitirip bitirmeyeceğinizi tekrar düşünün, gerekçelerinizi gözden geçirin, ve ona göre tekrar karar verip mantıklı bir şekilde (gerekiyorsa) sevgilinizle konuşun. İyi akşamlar.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
"sevdigimden" ayrılmak istiyorum.....arkadasım sevdıgınden neden ayrılmak ıstıyorsun hemde oda senı sevıyor : ) bence ani kararlar verme yoksa sende bikaç ay sonra geri gelsn diye dua aramaya başlarsın

Önce kaderi zorlarsınız, sonra kader sizi zorlar. Hakkınızda hayırlısı olsun. Sevgiler...

bayatlifirari

Kayıtlı Üye
Anlamış değilim siz, bu kadar çok seven bir kişiye sahipken ayrılmak istiyorsunuz.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Anlamış değilim siz, bu kadar çok seven bir kişiye sahipken ayrılmak istiyorsunuz.

Bkz. Bir çok erkek.

Bu sorunun cevabını ben de gerçekten merak ediyorum. İlk birkaç ay her şey yolunda giderken daha sonra sahip olduğu ''aşk''tan ya da ''sevgiden'' vazgeçebilen insanları anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum. Bir süre seviyorken, aniden ''sevmiyorum'' diyebilmek bana anlamsız, hatta gerçek dışı geliyor. Zamanla ya da mesafeyle doğrudan ilişkili olarak, bir gün '' artık sevmiyorum '' diyebilen bir insan, benim gözümde asla gerçekten o kişiyi sevmemiştir. Birini gerçekten sevmeden, ona asla ''seni seviyorum'' demeyin. Hem onu hem de ilerisi için kendinizi kırmamış olursunuz..

------------------

Aşk birini tanıyana kadar geçen zamandır, sevgi ise ölümsüzdür. Bu ikisi arasında çok ama çok ince bir çizgi vardır, eğer ne hissettiğinizi bilmiyorsanız bu ikisini birbirine karıştırmamak için karşınızdaki insana tarafsız bir şekilde bakabilmeniz gerekir.. Umarım kalp kırıklığı yaşamaz, yaşarsanız da sonunda doğru kişiyi bulabilirsiniz.. Unutmayın hayatta bizim için 'BİR ÇOK' ''doğru kişi'' vardır.. Bu yüzden gidenin arkasından üzülmeyin.. Ondan çok daha iyilerini, çok daha ''doğrularını'' bulacaksınız.. Sizin kaybınız, bir tek gözyaşlarınız olacaktır. - Kaylee.

Sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...